X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwne krwawienie
Odpowiedz

Dziwne krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pola6300 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie co o tym myślicie stosunek z którego by cos mogło się wydarzyć ale zabezpieczony prezerwatywa z którą nic się nie stało odbył się 20 lipca po 10dniaxh zrobiłam beta hcf wynik 0. 2 dni później rano beta która także wyniosła 0 i dodatkowo rozpoczynający się okres w 28 dniu cyklu. Wczoraj plamienie brązowe dziś od.rana ciemno czerwone teraz trochę jaśniejsze nieco skąpe. Cykle nieregularne ostatnie 2 po 30 dni

  • Pola6300 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy myślicie że beta wczoraj przy rozpoczynającej się miesiączce by os pokazała.?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miałaś zajść w ciążę, skoro użyliście prezerwatywy, z którą nic się nie stało? I do tego dostałaś okres. Nie rozumiem pytania. :-D

    Phnappy, Lavendova lubią tę wiadomość

  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieci niestety nie biorą się z powietrza :P

    Ps. nieregularne cykle to między 20 a 60 dni, 2 dni to nie nieregularność

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Pola6300 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem podobno w przyrodzie wszystko możliwe ;( panikuje strasznie ale boje się niemdo końca teraz jest dobry czas na dziecko ;( był to ostatni dzień płodny ale naczytałam się o plamoeniu implantacyjnym nie śpię nie jem nerwicę mam na pewno ;( czy myślicie że beta 12 dni po stosunku ok 13 dni po owu coś by już pokazała ?

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazala by pod warunkiem, ze cos by sie wczesniej wydarzylo, a skoro sama napisalas ze nic sie nie stalo to nie ma sie czym przejmowac... :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Pola6300 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to krwawienie 2 dni wczesniej 12/13 dni po stosunku ? Nie będzie.implamtacja?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ