Walentynkowa promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 24 lutego a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji - jesteśmy przekonani że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować. Sprawdź tabelę, co zyskasz w Premium TUTAJ

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 24 lutego 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwne krwawienie
Odpowiedz

Dziwne krwawienie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pola6300 Debiutantka

Wysłany: 2 sierpnia 2018, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie co o tym myślicie stosunek z którego by cos mogło się wydarzyć ale zabezpieczony prezerwatywa z którą nic się nie stało odbył się 20 lipca po 10dniaxh zrobiłam beta hcf wynik 0. 2 dni później rano beta która także wyniosła 0 i dodatkowo rozpoczynający się okres w 28 dniu cyklu. Wczoraj plamienie brązowe dziś od.rana ciemno czerwone teraz trochę jaśniejsze nieco skąpe. Cykle nieregularne ostatnie 2 po 30 dni

• Pola6300 Debiutantka

Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy myślicie że beta wczoraj przy rozpoczynającej się miesiączce by os pokazała.?

• lamka Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak miałaś zajść w ciążę, skoro użyliście prezerwatywy, z którą nic się nie stało? I do tego dostałaś okres. Nie rozumiem pytania. :-D

Phnappy, Lavendova lubią tę wiadomość

8.12.2018 narodziny naszego synka Dominisia <3
    ZYOFp1.png
  • Kargo31 Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2018, 11:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieci niestety nie biorą się z powietrza :P

Ps. nieregularne cykle to między 20 a 60 dni, 2 dni to nie nieregularność

*38 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
  • Pola6300 Debiutantka

Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem podobno w przyrodzie wszystko możliwe ;( panikuje strasznie ale boje się niemdo końca teraz jest dobry czas na dziecko ;( był to ostatni dzień płodny ale naczytałam się o plamoeniu implantacyjnym nie śpię nie jem nerwicę mam na pewno ;( czy myślicie że beta 12 dni po stosunku ok 13 dni po owu coś by już pokazała ?

• Oleczka94 Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokazala by pod warunkiem, ze cos by sie wczesniej wydarzylo, a skoro sama napisalas ze nic sie nie stalo to nie ma sie czym przejmowac... :-)

10.09.2019 Marcel
  • Pola6300 Debiutantka

Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to krwawienie 2 dni wczesniej 12/13 dni po stosunku ? Nie będzie.implamtacja?

• lamka Autorytet

Wysłany: 2 sierpnia 2018, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie.

8.12.2018 narodziny naszego synka Dominisia <3
    ZYOFp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz owulacji podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)