X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwne objawy 🤔
Odpowiedz

Dziwne objawy 🤔

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Benci Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 11 września 2020, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Staramy się o dziecko 3 miesiąc. Przyjmuję kwas foliowy, dodatkowo musiałam uzupełnić żelazo. 2 pierwsze miesiące bez powodzenia.

    W tym miesiącu dni płodne wypadły mi w 9dc i wykorzystaliśmy je najlepiej jak potrafiliśmy.

    W 15dc do 17dc odczuwałam ból jajników. 17-19dc ból sutków. W 21dc pojawiło się plamienie - jasnoróżowe, skąpe, dosłownie kilka kropel.

    Nigdy wcześniej nie miałam takich objawów w trakcie cyklu. Obecnie wszystkie objawy ustąpiły. Wydaję mi się, że zaczęły boleć mnie piersi, ale nie wiem czy to nie wmawianie sobie (pewnie nie jedna z Was wie o czym mówię). Testu nie wykonywałam, wydaję mi się, że jest zbyt wcześnie. Nie chcę się rozczarować.

    Dziewczyny, czy to możliwe, że miałam plamienie implantacyjne? A teraz wystarczy cierpliwie czekać i w odpowiednim momencie zrobić test?

  • lawendowePole Autorytet
    Postów: 2980 3504

    Wysłany: 11 września 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Benci wrote:
    Cześć dziewczyny!

    Staramy się o dziecko 3 miesiąc. Przyjmuję kwas foliowy, dodatkowo musiałam uzupełnić żelazo. 2 pierwsze miesiące bez powodzenia.

    W tym miesiącu dni płodne wypadły mi w 9dc i wykorzystaliśmy je najlepiej jak potrafiliśmy.

    W 15dc do 17dc odczuwałam ból jajników. 17-19dc ból sutków. W 21dc pojawiło się plamienie - jasnoróżowe, skąpe, dosłownie kilka kropel.

    Nigdy wcześniej nie miałam takich objawów w trakcie cyklu. Obecnie wszystkie objawy ustąpiły. Wydaję mi się, że zaczęły boleć mnie piersi, ale nie wiem czy to nie wmawianie sobie (pewnie nie jedna z Was wie o czym mówię). Testu nie wykonywałam, wydaję mi się, że jest zbyt wcześnie. Nie chcę się rozczarować.

    Dziewczyny, czy to możliwe, że miałam plamienie implantacyjne? A teraz wystarczy cierpliwie czekać i w odpowiednim momencie zrobić test?
    Cześć :). Mogło to być plamienie implantacyjne, a nie musiało, ciężko powiedzieć. Jeśli to było "to", to w ciągu 24-48 h od implantacji zaczyna się wydzielać HCG. W zależności od stężenia i przenikalności do moczu może być widoczne w różnym czasie - od 4-5 dnia po plamieniu możesz zacząć testować w domu, ale bez ciśnienia, z krwi powinno być już wiarygodnie po 3 dobach?
    Ja miałam plamienie w poniedziałek i w środę, potem plamienie ustało, test dziś pokazał drugą kreskę, jeszcze nie wiem jaka beta z krwi, bo czekam na wyniki. Ale też nie wiem czy to było plamienie implantacyjne, czy w terminie miesiączki, bo akurat w czwartek był termin spodziewanej @.

    M-ka1990 lubi tę wiadomość

    age.png
    02.12.2022 17:32, 40+2, 3540 g., 55 cm
    Tadziu z Nami ❤

    01.20 - start starań
    05.20, 09.20 - cb
    01.21 - poronienie 7tc
    06.21 - poronienie ~9tc - T22
    pauza do 01.2022
    03.22 - (25.03. - II kreski -> 14.04. - CRL 0,8 cm ❤, YS 0,4 cm -> 28.04. - CRL 2,22 cm -> 06.05. - CRL 4,1 cm -> 16.05. - CRL 5,73, FHR 156 -> 15.06. - 147 g. -> 24.06. - 235 g. -> 13.07. - 344 g. -> 1.08. - 522 g. chłopca -> 14.09. - 1278 g. -> 05.10. - 1761 g. -> 30.11. - 3550 g.)

    PAI-1 4G homo i MTHFR 1298A>C hetero
    Kariotypy ok

    Siła🔹️Spokój🔹️Miłość

    Bądź dumny z tego co robisz, zwłaszcza, jeśli nikt inny tego nie docenia.
  • Benci Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 11 września 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okres jest nieregularny, powinien wyspaść dopiero za kilka dni. Test zrobię może w weekend choć myślę, że to za wcześnie :p

  • Meggi22 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 21 grudnia 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny Na początku chciałam podziękować tu wszystkim za wasze rady Nie jestem osobą która lubi pisać o swoich problemach więc czytanie waszych postów i porad jest dla mnie wszystkim i dużo się uczę Staram się z mężem o drugie dziecko 2 lata. Wszystkie badania moje i jego w normie i nic Dziś jest 5 dzień po owu i nie mogłam spać pod pepkiem na wysokości cięcia cesarskiego czuje przechodzące mrówki, prądy są delikatne Czy któraś z Was tak miała jest to pierwsze moje odczucie że w końcu może wyszło wcześniej żadnych objaw Ogólnie z lewej strony jak bym miała kamień

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ