X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwne objawy nie wiadomo na co
Odpowiedz

Dziwne objawy nie wiadomo na co

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewelina96 Nowa

Wysłany: 18 września 2021, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tutaj nowa I mam problem
    Ostatnia miesiączkę miałam 24.08 czyli dzisiaj mam swój 26 dc.
    Moje cykle trwają między 27 dni a 29dni.
    13 dc po północy uprawiaalm stosunek z partnerem ale pękała nam prezerwatywa i niestety doszło do wtrysku w środku.
    Stwierdziliśmy że to nie ten moment i nie możemy sobie pozwolić na dziecko na ten czas.
    Zadzwoniłam do mojej ginekolog i w 14 dc poszłam po receptę na tabletkę dzień po "ELLAONE" jednak podczas badania ginekolog zauważyła ze mój pęcherzyk owulacyjny jest już tak wielki że za chwilę pęknie i powiedziała że jak najszybciej mam zabrać tabletkę.
    Los chciał tak że udało mi się ją zdobyć dopiero po 3 godzinach od wizyty. Nie wiem czy owualcja wystąpiła ale przeczucie mam że tak.
    Po zabraniu w ten sam dzień wieczorem miałam potworne bóle brzucha, podrzusza i jajnika z którego miała być owulacja. Dosłownie nie wiedziałam co mam z sobą zrobić i nawet przy dotyku ten brzuch bolał.
    Na następny dzień było już wszystko okej.
    Teoretycznie ta tabletka ma zatrzymać owulacji i ją przesunąć ale w 18 dc znowu mieliśmy przygodę z prezerwatywa tylko że już zuppenie nie brałam pod uwagę brania kolejnej tabletki.
    Od 23 dc dokucza mi lewy jajnik na zmianę z prawym, brzuch boli mnie jak na miesiączkę ale dzisiaj (26dc) to już jest porażka, wzdęcia okropnie bolesne, ból jajnika wraz z bólem szyjki, biegunka, dzisiaj z bólu mnie zginało. Nie wiem co się dzieje, czego to może być przyczyna. Śluzu mam dużo białego takiego jakby zbitego nie wiem jak określić. Sama już nie wiem. Ten ból i te wzdęcia mnie dobijają. Wiem że może być ryzyko ciąży ale jak wy to widzicie? Test zrobię raczej jutro ale chciałabym poznać wasza opinie.

• Vaiana Autorytet

Wysłany: 18 września 2021, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że źle trafiłaś, to forum dla starających się. Powinnaś skonsultować się ze swoim lekarzem

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2021, 20:10

FQOpp2.png

Starania o pierwsze 👶 od czerwca 2019
    3x IUI ❌
    Kwiecień - ivf
    30.04 - 1 transfer
    9dpt beta 127
    11dpt beta 343
    13dpt beta 741
    16dpt beta 2226
    27dpt usg - mamy ❤️
    🙏🍀
    05.07 - 1 prenatalne
    31.08 - połówkowe - dziewczynka💗
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ