X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwne objawy nie wiadomo na co
Odpowiedz

Dziwne objawy nie wiadomo na co

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewelina96 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 września 2021, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tutaj nowa I mam problem
    Ostatnia miesiączkę miałam 24.08 czyli dzisiaj mam swój 26 dc.
    Moje cykle trwają między 27 dni a 29dni.
    13 dc po północy uprawiaalm stosunek z partnerem ale pękała nam prezerwatywa i niestety doszło do wtrysku w środku.
    Stwierdziliśmy że to nie ten moment i nie możemy sobie pozwolić na dziecko na ten czas.
    Zadzwoniłam do mojej ginekolog i w 14 dc poszłam po receptę na tabletkę dzień po "ELLAONE" jednak podczas badania ginekolog zauważyła ze mój pęcherzyk owulacyjny jest już tak wielki że za chwilę pęknie i powiedziała że jak najszybciej mam zabrać tabletkę.
    Los chciał tak że udało mi się ją zdobyć dopiero po 3 godzinach od wizyty. Nie wiem czy owualcja wystąpiła ale przeczucie mam że tak.
    Po zabraniu w ten sam dzień wieczorem miałam potworne bóle brzucha, podrzusza i jajnika z którego miała być owulacja. Dosłownie nie wiedziałam co mam z sobą zrobić i nawet przy dotyku ten brzuch bolał.
    Na następny dzień było już wszystko okej.
    Teoretycznie ta tabletka ma zatrzymać owulacji i ją przesunąć ale w 18 dc znowu mieliśmy przygodę z prezerwatywa tylko że już zuppenie nie brałam pod uwagę brania kolejnej tabletki.
    Od 23 dc dokucza mi lewy jajnik na zmianę z prawym, brzuch boli mnie jak na miesiączkę ale dzisiaj (26dc) to już jest porażka, wzdęcia okropnie bolesne, ból jajnika wraz z bólem szyjki, biegunka, dzisiaj z bólu mnie zginało. Nie wiem co się dzieje, czego to może być przyczyna. Śluzu mam dużo białego takiego jakby zbitego nie wiem jak określić. Sama już nie wiem. Ten ból i te wzdęcia mnie dobijają. Wiem że może być ryzyko ciąży ale jak wy to widzicie? Test zrobię raczej jutro ale chciałabym poznać wasza opinie.

  • Vaiana Autorytet
    Postów: 364 721

    Wysłany: 18 września 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że źle trafiłaś, to forum dla starających się. Powinnaś skonsultować się ze swoim lekarzem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2021, 20:10

    age.png

    Starania od 06.2019
    3x IUI ❌
    Kwiecień 2022-ivf
    30.04 - 1 transfer
    9dpt beta 127
    11dpt beta 343
    13dpt beta 741
    16dpt beta 2226
    27dpt mamy ❤️
    11.01.2023 -52cm, 3100g 🩷
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ