X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie dziwne odczucie
Odpowiedz

dziwne odczucie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie wiem jak to ująć, ale dziś pojawiło mi się takie dziwne odczucie... tak jakby chciało mi się siku (a nie chce) i macica pulsuje tak jakby zaciska powstrzymując przed oddaniem moczu:/ generalnie takie odczucie jak chce mi się siku, a nie mogę skorzystać z WC i muszę się powstrzymać, przepraszam, ze tak obrazowo, ale nie wiem jak to określić pierwszy raz mam takie odczucie.... pewnie to nie ma nic wspólnego z ewentualną ciążą ale trochę mnie to niepokoi choć zapalenie pęcherza wykluczam ze wzg na brak typowych objawów

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesteś 11dpo, zrób jutro test ciążowy, to może sprawa się wyjaśni ;)

  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 11 marca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też tak miałam w ciąży, jeszcze przed testem.

    FITop1.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 11 marca 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strasznie boje się robić test bo wg lekarzy nie mamy szans na naturalną ciążę i boję się rozczarowania :-/ choć na pewno lepiej by było wiedzieć już, a tak to jeszcze 2-3 dni mogę pożyć nadzieją... ehh takie to wszystko trudne..pozostaje wiara w CUD... z testem poczekam do soboty w razie coś
    dziękuję za odpowiedzi ;)

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 11 marca 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekanie to dobra rzecz. Ciąża jeśli jest, będzie i za parę dni, a jesli ma przyjść @ to nic jej nie powstrzyma.
    Kiedyś nie było testów i jakoś myślę, że było to zdrowsze rozwiązanie, teraz kobity same sobie krzywdę robią chcąc wszystko kontrolować.
    Marcela nie daj się strachowi, żyj sobie spokojnie, w dniu @ lub parę dni po terminie zrób test :) trzymam za ciebie kciuki!

    weronika86 lubi tę wiadomość

    FITop1.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 12 marca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawa się wyjaśniała, nadchodzi @, a tak liczyłam na cud, bo jakieś nowe odczucia w tym cyklu były.... teraz wizyta w klinice i koniec nadziei:(

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 29 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w tym cyklu to dziwne uczucie powróciło, tym razem w 5dpo, chyba już taka właściwość mojego organizmu:)

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 marca 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez co jakis czas powtarzaja sie jakies objawy. Trzymaj sie ,wszystko bedzie dobrze.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ