Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwny pulsująy ból jajnika
Odpowiedz

Dziwny pulsująy ból jajnika

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Goguś Koleżanka

Wysłany: 28 maja 2014, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny pomóżcie proszę bo zaczynam się trochę denerwować.
    A mianowicie obecnie jestem w 53 dc. w 43 dostałam zastrzyk pregnyl 5000 na pęknięcie. W 47dc miałam usg i wszystko ładnie pękło. Do wczoraj miałam wszystkie objawy jak przed @. Betę mam zamiar robić 31-05.
    Od wczoraj złapało mnie jakieś przeziębienie, które dziś już mnie po prostu wykańcza. Leczę się domowymi sposobami, jest ciut lepiej. Cały dzień dziś kichałam, aż rozbolał mnie brzuch.
    Teraz pojawiły się pulsujące bóle głównie prawego jajnika ( z niego była owu). Ból chwilę trzyma, promieniuje aż do nogi i puszcza.
    Nie wiem co o tym myśleć??? Co to może być???
    Pomyślicie pewnie, że idiotka ze mnie, ale zaczęłam myśleć, że może fasolka zagnieżdża się w jajowodzie :(

sierpień 2013- ciąża biochemiczna :(
    czerwiec 2014- ciąża biochemiczna :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego