X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Dziwny śluz
Odpowiedz

Dziwny śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agulek121 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 29 marca 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,jestem około tydzień po owulacji chociaż of jej nie wyznaczyl to czulam ,że byla( bol, jajnikow, sluz,zle samopoczucie itd) niepokoi mnie moj sluz.W dni plodne nie byla jakiś mega cudowny ale kilka dni po owulce zauważyłam w mega gęsty kremowy śluz i było go jak na mój organizm bardzo dużo(jeszcze tyle nie widziałam).Od wczoraj zauważyłam ze prócz tego śluzu pojawiły sie takie jakby kawałki twarogu i jest tego naprawdę dużo. Jestem troche wystraszona niecały tydzień temu byłam u gina nie zauważył żadnej grzybicy a zresztą prócz tego śluzu czy co to tam jest to nie mam żadnych objawów, ani swedzenia,ani pieczenia zupełnie nic.Czy któraś z was tak miała i jeśli tak to co to było? dodam iż staramy się o dziecko i stąd moje obawy czy wszystko jest dobrze ;/

    :)
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 29 marca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak czasami mam, nie często, ale się zdarza. Jeżeli nic nie swędzi, boli, nie pachnie brzydko- to ok. nie ma się czym martwić

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ