X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Endokrynolog, ginekolog-endokrynolog Wrocław
Odpowiedz

Endokrynolog, ginekolog-endokrynolog Wrocław

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alisia Autorytet
    Postów: 1007 497

    Wysłany: 21 października 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :-)

    Szukam dobrego endokrynologa lub ginekologa-endokrynologa we Wrocławiu, możecie kogoś polecić ? :-)

    a31il5w.png

  • Zoja Ekspertka
    Postów: 186 183

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Endokrynolog rewelacyjny - Dr Gawryś. A Gina sama szukam dobrego..

    Kea06 lubi tę wiadomość

    gannskjo7b9tly2x.png

    18.11.2015 Aniołek - W
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2019, 13:41

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    UlaFalka wrote:
    Zojka, możesz coś więcej napisac o Gawrysiu?
    Potrzebny jest mi tez dobry endokrynolog :)
    Długo trzeba czekac na jakiś wolny termin?

    Ja też korzystam z porad dra Gawrysia. Jest ok, ale wiele się nie będzie nad Tobą rozczulał. Najlepiej zrób jeszcze przed pierwszą wizytą wszystkie niezbędne badania. Ja skorzystałam z porad przez internet bo na te stacjonarne czeka się ok 3 miesiące, a po drugie badania to badania, skoro mogłam wysłać netem i mniej zapłacić to super - receptę dostałam pocztą. Czas odpowiedzi błyskawiczny - jeszcze tego samego dnia. Ma najlepsze opinie we Wrocławiu i faktycznie wielu kobitkom doradza przy działaniach "koncepcyjnych".

    Kea06 lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Katarzyna001 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 22 maja 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam ostatnio badania TSH i wyszło mi ponad 6. Staramy się o dziecko i nic nie wychodzi. Szukam dobrego endokrynologa lub ginekologo-endokrynologa. Ktoś kogoś poleca z Wrocławia i okolic?
    Ja szukałam tutaj https://ranking.abczdrowie.pl/s/endokrynolog/wroc%C5%82aw ale jeszcze na wizytę się nie umówiłam.
    Pomocy!

    Cześć
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ