X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Estrofem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MartiMarti! Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 24 lutego 2020, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy przyjmowanie estrofemu w drugiej fazie cyklu zwiększa temperaturę ciała? Jestem dziś 11 dpo A temperatura wysoka, test negatywny.

    MartiMarti!
  • kasiasiasia28 Ekspertka
    Postów: 236 333

    Wysłany: 24 lutego 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartiMarti! wrote:
    Czy przyjmowanie estrofemu w drugiej fazie cyklu zwiększa temperaturę ciała? Jestem dziś 11 dpo A temperatura wysoka, test negatywny.
    Z tego, co wiem, to temperaturę podnosi progesteron. Jesteś 11dpo, więc możliwe, że to progesteron.

    Starania od 2017
    HSG, hormony - OK, AMH - 3,64
    Czynnik męski - morfologia 2%, słaby ruch, ŻPN
    2 x IUI nieudane
    03.2020 - punkcja - zostało: 1 x morula ❄️ 1 x 2AB ❄️
    04.2020 - crio transfer 1 x 2AB ❄️
    7dpt - beta 35, prog 77, tsh 1.
    9 dpt - beta 114,4, prog 90.
    16 dpt - beta 1652.
    22.06.2020 12t0d - prenatalne - OK
    Spodziewamy się córeczki 🥰😍
    26t3d Edit: spodziewamy się synka! 💙
    30.12.2020 na świecie pojawił się synek 💙
  • AngEla Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 1 lipca 2023, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, biorę estrofem od 7 dc do 25 dc codziennie po jednej tabletce. Aktualnie mam 17 dc dzisiaj i żadnego skoku temperatury. Czy eustrofem może z kolei obniżać temperaturę lub blokować owulację? To mój pierwszy cykl z tym lekiem, przy czym w poprzednim bez leków miałam ładny skok tempki po owu. Miałyście może podobnie?
    Estrofem biore na cienkie endo i prawie zerowy poziom estrogenów...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2023, 13:21

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ