X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miała, w każdym razie wczoraj nie ;)

    Ale się nawalę na Sylwestra :D będzie pierwszy alkoholowy od 3 lat :P

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek :*

    Dagn jeszcze nie mow hop. @ nie ma, wiec jest szansa :*


    Zetka, po co mierzysz? Chcesz klapa w dupke? Teraz znowu bedziesz sie nakrecac!


    A u mnie tempka w gore. To w koncu byla owulka czy nie? Monitor dalej pokazuje Low. Co za porabany cykl :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, a zwykle w którym dniu masz owu? Bo teraz masz 13 to może jeszcze nie? Na tym monitorze się nie znam.

    No właśnie chyba przestanę mierzyć, jutro jeszcze zmierzę czy nie spadła bardziej. Ale chyba 37 cały czas to nie jest źle mam nadzieje.

    Triss, u Ciebie tempka odbiła mowie Ci zielono będzie :)

    Dagn, tak jak She mówiła jeszcze nie mów hop :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostępniam się, bo i tak nic nie wpisuję, to żadne obce mi wchodzić, a Wy sobie oblukacie :)

    Zetka, nie mierz :) ja mierzyłam cały 1 trymestr, na prenatalnych spytałam gina, czy jeszcze mierzyć, bo progesteron, to na mnie spojrzał jak z kosmosu. Zresztą była tu taka dziewczyna, że źle się zadziało, a temp i tak trzymała się w górze. Po co masz się schizować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2014, 10:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak macie jakieś spostrzeżenia inne co do mojego wykresu, to tutaj piszcie :) żeby mi się na tablicy nie pojawiał co chwilkę.

    A teraz nadrabiam to, co przegapiłam w nocy ;)

    Uwielbiam ten cykl z Grą o tron ^^ Czytałam od pozytywnego testu do pierwszego usg i chyba w czasie któregoś odcinka 1 sezonu robiłam test :P Dziedzic miał nucony opening do snu przez kilka pierwszych miesięcy.

    Morwa, to jakbyś zapałała potrzebą poczytania czegoś pikantnego, to zapraszam, aby się zgłosić po moje dzieło życia :P

    Ekranizacje Tolkiena uwielbiam, szczególnie wersje rozszerzone, szczególnie Powrót Króla :D Dawna znajoma świrowała za jedną postacią, ja za drugą, to były czasy <3 zresztą mojego M poznałam na forum tolkienowskim... ;)

    Wczoraj po tej Dorze włączyłam sobie The Fall i w najlepszym momencie odcinka prąd wysiadł w całym bloku :P Eryczek się wystraszył, że komputer zgasł, tak więc poszliśmy spać przed 23. Coraz częściej we trójkę lądujemy w wyrku :P Nawet jak on zasypia na dole, na swoim tapczaniku, to i tak na śpiącego w nocy włazi do nas. Robi to tak sprytnie, że żadnego z nas nie obudzi i jeśli nie dostanę w głowę albo rękę, to dopiero rano się okazuje: "O, dziecko przy mnie" :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2014, 10:44

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie dziewczyny. Pozbieralam sie i napisze pozniej wiecej co u mnie. Oprocz tego ze tempka w gorze.


    She a moze ci sie ten monitorwk popsul?


    Staraczka daj znac jak poranny test. Kciukam!!!

    Zetka nie mierz... odpusc.. ciesz sie ciaza. Wszystko jest w porządku!

    Dagn przykro mi.

    Triss wciaz kciukam musi byc zielono.

    Kotowa spadek 8dpp moze byc tylko zagniezdzeniem na @ za wczesnie. Kciukam bo jestes moja testowa blixniaczka :P

    Kotowa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście witam sie z Wami w ten sobotni ranek!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry


    przeczytałam szybko, w biegu dziś zaglądam do was bo jestem w pracy i mam kupe roboty, a potem zakupy jeszcze i ogolnie przedswiateczna gorączka mnie dopadła ;)


    Dagn przepraszam, napisałam pod wykresem. Mi sie wydaje ze u Ciebie owulka mogła być troche później. a co masz fajnego do poczytania? ja Tolkien kocham, ale ekranizację już trochę mniej, Zazwyczaj tak mam, ze to, co przeczytam jest moje, w wyobrazni mam już swój obraz i oglądając ekranizację zawsze mi coś nie pasuje. Wyjatek chyba tylko Gra o Tron którą kocham.

    Zetka nie mierz tempki, bez sensu! tylko sie stresuj nie potrzebnie. Pieknie betka przyrosła :*


    She faktycznie jakis dziwny ten cykl Twój, moze tak jak pisałas bedziesz miała akurat ten dłuższy cykl i stąd na razie jest low.

    Staraczka <3 <3 <3

    Agata trzymam kciuki za wyniki, daj znać


    lece dalej, bede zagladac

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, mi się wydaje tak jak Triss napisała ze owu była później. Wg mnie 8 grudnia. Nie wygląda na @ nawet spadki miałaś ładne, także kochana ja bym miała jeszcze nadzieję, ale nie nakręcam :)

    Madlene, u Ciebie to się pnieeeeeee kochana, spadek tez jak implantacja wiec testowania się nie mogę doczekać.

    Triss, u Ciebie tez :)

    Staraczka!!!!

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam do poczytania coś, co zostało wydane amatorsko, w małym nakładzie ;) Cytując niektórych recenzentów: "podobne do GoT, mniej intryg i mordów, więcej seksu i romansów" ;) Taka powiastka, pseudo-fantasy. Pisałam to ok 10 lat. Tak się... pochwalę, a co ^^

    Nie mam zupełnie wyobraźni plastycznej, jak mi nie zekranizują, to nie ujrzę oczami wyobraźni, dlatego tak wsiąkłam w ekranizację "Władcy" :)

    Czekałam, Triss, aż wstaniesz i zobaczę, co tam u Ciebie :)

    Mnie dziś czeka znów samotne siedzenie w domu. M. jedzie jakiś przegląd zrobić do CinemaCity, rodzice w pracy, dopiero po południu będę z mamą robić śledzie na Święta. Wyposażyłam się w gumowe rękawiczki, co by mi ręce nie prześmierdły :D

    To teraz czekamy, aż Staraczka wstanie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2014, 11:04

    triss lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poproszę jesli mogę, chętnie poczytam jak duzo seksu jest :P

    Zetka, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane wrzucam zdjęcie czekam do poniedziałku i jade na betę :) :) w Niedzielę powtórzę :P

    triss lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.fotoszok.pl/upload/f233c918.jpg

    juwelka, triss, Morwa, Dagn, Agaja, Zetka, Kotowa, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie bladziochy że prawie nie widać :/ nie wiem już nie testuje do Niedzieli :P jeszcze nic nie zaznaczam bo może się okazać że te testy tak mają co u Was ??? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss pięknie do góry idziesz !!!! :D

    triss lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka <3 <3 <3 a co Ty bys chciała w 8/9dpo? :D trzymam mocno kciuki za betę ! <3

    25staraczka25, stacey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Staraczka <3 <3 <3 a co Ty bys chciała w 8/9dpo? :D trzymam mocno kciuki za betę ! <3
    No ja wiem ja to już bym chciała wiesz na rękach trzymać heheh :-D

    triss, Morwa, stacey lubią tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    No ja wiem ja to już bym chciała wiesz na rękach trzymać heheh :-D


    :D :D :D

    kiedy bedziesz miała wyniki bety?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    :D :D :D

    kiedy bedziesz miała wyniki bety?
    Jak w poniedziałek zrobię do 11 to w ten sam dzień :-)

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 20 grudnia 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za piekna bete!

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ