Forum W oczekiwaniu na testowanie gdzie kupujecie testy o czułości 10???
Odpowiedz

gdzie kupujecie testy o czułości 10???

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gaaaabi Koleżanka

Wysłany: 22 listopada 2014, 06:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak w temacie. nigdzie takich nie widziałam

e5da7a9e85c50198ba4ed43b5b951613.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2014, 07:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam w aptece bobo-test błękitny i o ile się nie mylę, to widziałam je też w tesco ;)

Idgie lubi tę wiadomość

• eM Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 08:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na allegro, są różne opinie co do tych testów i mogę przyznać że kreski są słabsze często niż w innych, ale są! Ja na tych z allegro znalazłam moje obie ciąże dość szybko :) a cena nieporównywalna :P

Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Idgie Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 08:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez kiedys w Tesco kupowalam. Teraz mam z allegro.

08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2014, 21:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Auchan kiedyś kupiłam pepino 10, ale nie polecam!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego