X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Imbir, burak, arbuz po owulacji?
Odpowiedz

Imbir, burak, arbuz po owulacji?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nina777 Przyjaciółka
    Postów: 69 93

    Wysłany: 8 listopada 2023, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, gdzieś na forum natknęłam się na wątek stosowania koktajlu/soku z buraka, imbiru i arbuza jako wspomaganie procesu zagnieżdżenia zarodka. W badaniach było napisane, że ma on niby wpływać na prawidłowy wzrost endometrium i przekładać się na spadek ilości poronień na początkowym etapie. Czy któraś z Was stosowała taki sok? Jeżeli tak, to czy piłyście go cały cykl, czy dopiero po owulacji?

    Starania od marca 2023r.

    08/23 poronienie zatrzymane 9 tc
    ponowne starania od listopada zakończone II w grudniu <3
    30.12 beta 136,8
    02.01 beta 534,9
    16.01 pierwsza wizyta CRL 5,6mm i FHR + <3
    13.02 wizyta

    Dodatkowo: mięśniak podsurowicówkowy, mutacja hetero MTHFR , diagnostyka nadpłytkowości samoistnej
  • amani_96 Autorytet
    Postów: 714 565

    Wysłany: 8 listopada 2023, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sok z buraka myślę że można pić cały cykl, ze względu na właściwości poprawiające morfologie, wzrost krwinek.. imbir myślę że działa rozgrzewająco, jak kurkuma, ostre przyprawy ogólnie - słyszałam też że ciepełko wspomaga zagnieżdżenie zarodka. A arbuz myślę na przełamanie smaku :) Myślę że nie tylko ze względów staraniowych ale o zdrowotnych warto takowy sok z tych składników pić ☺️ jeśli ma to wspomóc zagnieżdżenie to WYDAJE MI SIE, że po owulacji najlepiej. To sa tylko moje domysły, specjalista nie jestem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2023, 13:18

    Nina777 lubi tę wiadomość

    o każdy cykl za długo...
    obecnie mieszkamy i staramy się w De 🇩🇪
    AMH 3,5

    Ona 96 r. 👱🏼‍♀️
    On 94 r. 👨🏻

    01.2023 - stymulacja CLO+Duphostan.. ❌
    05.2023 - rozpoczęcie starań z pomocą medyczną
    16.08.2023 - histero-laparoskopia - 👍🏻✅


    🙏🙏🙏
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ