X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Implantacja?
Odpowiedz

Implantacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 19 listopada 2021, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jestem dziś 6dpo. Wczoraj miała miejsce dziwna sytuacja. Od rana bolał mnie jajnik z którego była owu. Dość silne kłucie. Koło południa pojawiło się jasnobrązowe plamienie które trwało do wieczora. Jednocześnie bolał mnie brzuch jak na okres. W nocy bolały, pulsowały wręcz oba jajniki. Dzisiaj jiz tylko lekko je czuję, a reszta objawów ustąpiła. Troche się zaniepokoilam i uznalam kolejny cykl na straty. Ale teraz nie daje mi to spokoju...
    Aha, dziś rano robiłam test - negatywny. Jak szybko po implantacji test wyszedłby pozytywny? Co o tym myślicie?

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 19 listopada 2021, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann0490 wrote:
    Hej :) jestem dziś 6dpo. Wczoraj miała miejsce dziwna sytuacja. Od rana bolał mnie jajnik z którego była owu. Dość silne kłucie. Koło południa pojawiło się jasnobrązowe plamienie które trwało do wieczora. Jednocześnie bolał mnie brzuch jak na okres. W nocy bolały, pulsowały wręcz oba jajniki. Dzisiaj jiz tylko lekko je czuję, a reszta objawów ustąpiła. Troche się zaniepokoilam i uznalam kolejny cykl na straty. Ale teraz nie daje mi to spokoju...
    Aha, dziś rano robiłam test - negatywny. Jak szybko po implantacji test wyszedłby pozytywny? Co o tym myślicie?

    48h

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • Malami455 Koleżanka
    Postów: 31 12

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann0490 wrote:
    Hej :) jestem dziś 6dpo. Wczoraj miała miejsce dziwna sytuacja. Od rana bolał mnie jajnik z którego była owu. Dość silne kłucie. Koło południa pojawiło się jasnobrązowe plamienie które trwało do wieczora. Jednocześnie bolał mnie brzuch jak na okres. W nocy bolały, pulsowały wręcz oba jajniki. Dzisiaj jiz tylko lekko je czuję, a reszta objawów ustąpiła. Troche się zaniepokoilam i uznalam kolejny cykl na straty. Ale teraz nie daje mi to spokoju...
    Aha, dziś rano robiłam test - negatywny. Jak szybko po implantacji test wyszedłby pozytywny? Co o tym myślicie?

    Wiesz co ja wlasnie z takimi objawami sie pospieszylam i zrobilam bete w 8dpo bo bylam pewna ze juz cos bedzie, byla <2 a ja juz ovzywiscie sie zalamalam ze cykl na straty. 2 dni pozniej wysikalam rozowe kreseczki, zrobilam bete: 21 🙂 radze poczekac co najmniej do 10/11 dpo

    Ann0490 lubi tę wiadomość

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 19 listopada 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malami455 wrote:
    Wiesz co ja wlasnie z takimi objawami sie pospieszylam i zrobilam bete w 8dpo bo bylam pewna ze juz cos bedzie, byla <2 a ja juz ovzywiscie sie zalamalam ze cykl na straty. 2 dni pozniej wysikalam rozowe kreseczki, zrobilam bete: 21 🙂 radze poczekac co najmniej do 10/11 dpo
    Super! :) dziękuję za odpowiedź. Jest nadzieja...

    Wiciale lubi tę wiadomość

  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 7593 9959

    Wysłany: 19 listopada 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko zależy od tego kiedy będzie zagnieżdżenie.. Jeżeli w 7 dpo to kreski będą już w 9 dpo i malutka beta i analogicznie w innych dniach.

    33 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    Badania
    trombofilia ❌ MTHFR_1298A>C układ heterozygotyczny, PAI-1 4G układ heterozygotyczny - acard + heparyna

    On 33l.👨‍🦱

    Hormony ✅
    USG jąder ❌ żylaki p.n. I st. (Zabieg 15.07.2022)
    CFTR, AZF, kariotyp - prawidłowe ✅
    Inhibina✅, przeciwciała przeciwplemnikowe✅

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉
    02.10 podgląd 🥚 mamy 14 🥚
    04.10 kolejny podgląd 🥚
    07.10 punkcja mamy 3 dojrzałe 🥚
    10.10 jeden maluszek w 3 dobie na zimowisku ❄️
    10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔
    II IVF?


    "(...) Moja mama mówiła mi - ostatnia umiera nadzieja"
  • sara9555 Autorytet
    Postów: 469 312

    Wysłany: 20 listopada 2021, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Proszę o poradę. U mnie dziwna sytuacja- nie wiem jak to interpretować. Ostatni okres miałam 19.10 trwał jakieś 5 dni, moje okresy trwają 5-7dni, cykle trwają 29dni. Później 10-12.11 miałam plamienia brązowe w bardzo małej ilości. Testy ciążowe z jasnymi różowymi drugimi kreskami od 13.11. Poszłam na betę 15.11 i wyszła negatywna. Wczoraj 19.11 test popołudniu jedna kreska. Czy to plamienie mam uznać jednak za okres, jakies krwawienie srodcykliczne, czy czekać ile będzie trzeba, czy pójść do lekarza i on będzie w stanie określić co się stało i na jakim etapie cyklu jestem?

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 20 listopada 2021, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara9555 wrote:
    Hej. Proszę o poradę. U mnie dziwna sytuacja- nie wiem jak to interpretować. Ostatni okres miałam 19.10 trwał jakieś 5 dni, moje okresy trwają 5-7dni, cykle trwają 29dni. Później 10-12.11 miałam plamienia brązowe w bardzo małej ilości. Testy ciążowe z jasnymi różowymi drugimi kreskami od 13.11. Poszłam na betę 15.11 i wyszła negatywna. Wczoraj 19.11 test popołudniu jedna kreska. Czy to plamienie mam uznać jednak za okres, jakies krwawienie srodcykliczne, czy czekać ile będzie trzeba, czy pójść do lekarza i on będzie w stanie określić co się stało i na jakim etapie cyklu jestem?
    Plamienie mogło byś implantacyjne, lub próbą implantacji nieudaną. Uważam, że powinnaś czekać na okres, być może biochemiczna ciąża była.

    sara9555 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ