X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Implantacja 11/12dpo?
Odpowiedz

Implantacja 11/12dpo?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 22 listopada 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sądzicie? Implantacja w 11 lub 12 dpo jest możliwa?

  • Pola_91 Koleżanka
    Postów: 84 6

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jak najbardziej. Implantacja podobno występuje 7-10 dni po owulacji. U Ciebie to jest różnica 1-2 dni, ale myślę, że to nie ma wielkiego znaczenia. Dlaczego pytasz? Masz jakieś objawy?

    Staramy się o dwie krechy od maja 2015r
    październik 2015r. badanie nasienia - bez zastrzeżeń
    grudzień 2015r. TSH, FT3, FT4 - bez zastrzeżeń
    styczeń 2016r. HSG - jajowody drożne
    styczeń 2017r.- laparoskopia - usunięcie ognisk endometriozy
    AMH - 5,06
    kwiecień, maj IUI :(
    czerwiec Lametta 1x1
  • 3Bit Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 22 listopada 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do 10 dpo włącznie moja temp wynosiła około 36,8-36,7. W 11 dpo skoczyła mi do 37,05. Był to jednorazowy skok bo w 12dpo (dziś) temp wynosi 36,9. Dlatego się zastanawiam czy możliwe żeby w 11dpo była implantacja, czy po prostu mi temp skoczyła z jakiegoś innego powodu.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ