X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Implantacja, po ktorej stronie?
Odpowiedz

Implantacja, po ktorej stronie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marry Koleżanka
    Postów: 44 6

    Wysłany: 27 lutego 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zwykle u mnie brak polskich znakow, przepraszam staraczki z wielkim zamilowaniem do poprawnosci polszczyzny...

    Kochane kobitki,

    Tak sie oto zastanawiam po ktorej stronie dochodzi do implantacji... czy jest to strona jajeczkowania, czy moze jest to zupelny przypadek. Kiedys widzialam taki sobie obrazeczek, jak zaplodniona komorka jajowa posuwa sie w dol jajowodu, aby zagniezdzic sie w macicy. Na obrazku byla ta sama strona. Gdzies mi tylko tak mignelo przed oczyma, ze miejsce implantacji moze byc zalezne od tego na ktorym akurat boku sie spalo.

    Ktos widzial jakis artykul madrej glowy, albo wie z wlasnego doswiaczenia. Te moje glosne zastanawianie sie wynika z faktu iz wydaje mi sie, ze jajeczkowanie (jesli bylo) bylo z prawego jajnika, a mam od 3 dni lekkie skorcze po lewej stronie. Oczywiscie nie nastawiam sie na ciaze, bo u mnie to juz wszstko bylo, ale nurtuje mnie to zagadnienie.

    Pozdrawiam Merry

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2018, 14:37

    Kobobo lubi tę wiadomość

  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 28 marca 2018, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, to dobre. Też jestem ciekawa. Ktoś coś?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było po prawej i z prawego jajnika :) (mam tylko jeden) ale na wątku dziewczyny mówią, że różnie bywa, nawet jak z lewego jajnika to może być po lewej :) Nie ma na to reguły chyba.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ