X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Infekcja pochwy a zajście w ciążę
Odpowiedz

Infekcja pochwy a zajście w ciążę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2848 1737

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś już jestem pewna- powróciła infekcja pochwy ☹️ w ubiegłym cyklu brałam całą serię leków i infekcja powróciła. Najgorsze, że w czasie owulacji już chyba coś było na rzeczy, bo śluz nie był przezroczysty tylko taki trochę mleczny. Dziś już zobaczyłam brzydką "kaszkę".. Nie wiem kiedy dostanę się do giną więc zaaplikuję sobie illadian- czy któraś z Was stosowała? Mój mąż dostanie kremik z ostatniego razu..
    Czy znacie wpływ infekcji grzybiczej (najprawdopodobniej znowu candida)na śluz płodny? Czy przez infekcję szansa na II kreski jest mniejsza?
    Odkąd zaczęliśmy się starać to ciągle mamy pod górkę ☹️
    W przeciągu miesiąca trzecia infekcja 2 infekcje pochwy i jedna zatok ☹️

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • miska122 Autorytet
    Postów: 4367 7421

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bebetka93 wrote:
    Dziewczyny, dziś już jestem pewna- powróciła infekcja pochwy ☹️ w ubiegłym cyklu brałam całą serię leków i infekcja powróciła. Najgorsze, że w czasie owulacji już chyba coś było na rzeczy, bo śluz nie był przezroczysty tylko taki trochę mleczny. Dziś już zobaczyłam brzydką "kaszkę".. Nie wiem kiedy dostanę się do giną więc zaaplikuję sobie illadian- czy któraś z Was stosowała? Mój mąż dostanie kremik z ostatniego razu..
    Czy znacie wpływ infekcji grzybiczej (najprawdopodobniej znowu candida)na śluz płodny? Czy przez infekcję szansa na II kreski jest mniejsza?
    Odkąd zaczęliśmy się starać to ciągle mamy pod górkę ☹️
    W przeciągu miesiąca trzecia infekcja 2 infekcje pochwy i jedna zatok ☹️

    Ja nie polecam illadianu, mój ginekolog stwierdził, że to tak jak stosować kalgon do pralki. Nie rozpuszczał się cały, aż krwawienia od niego dostałam. Lekarz mi poleciał Albivag, chyba bez recepty i super zadziałał.

    Hashimoto, IO, hiperinsulinemia
    Czynnik V (R2), MTHFR C677T, PAI-1 4G - hetero

    On: Morfologia 21.09 - 2%, 11.01 - 3%
    DFI 21.09 - 38% , 11.01 - 37%

    10.19 - cb
    02.20 - cp, wycięty jajowód
    04.21 - II
    7.12.21 - Aleksy 53cm, 2680 gram <3
    7/8.23 - cb
    age.png
    15.2.24 - II
    preg.png
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2848 1737

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miska122 wrote:
    Ja nie polecam illadianu, mój ginekolog stwierdził, że to tak jak stosować kalgon do pralki. Nie rozpuszczał się cały, aż krwawienia od niego dostałam. Lekarz mi poleciał Albivag, chyba bez recepty i super zadziałał.
    Dzięki Miska122. Nigdy wcześniej nie stosowałam Iladianu, ale to jest to co akurat mam dziś w domu (przed ostatnią infekcją kupiłam ale udało mi się dostać szybko do gina i dostałam 2 rodzaje globulek na 12 dni + masc ). Zaaplikowałam sobie dzisiaj aby zacząć już działać. Jutro może pojadę do apteki.. W porównaniu leków zapisanych przez gina ten Illadian jest strasznie mały. I tak mała tabletka nie rozpuszcza się do końca? Jestem w szoku.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosowalam gynoxin optima z tego co pamiętam jest tam 3 szt. I akurat na moją infekcje pomogło,nawet nie drogie ale skuteczne . Teraz także widziałam że reklamują jakąś jedną globulkę która "cudem" pomaga ale w to wątpię

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Bebetka93 Autorytet
    Postów: 2848 1737

    Wysłany: 8 stycznia 2021, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka wrote:
    Ja stosowalam gynoxin optima z tego co pamiętam jest tam 3 szt. I akurat na moją infekcje pomogło,nawet nie drogie ale skuteczne . Teraz także widziałam że reklamują jakąś jedną globulkę która "cudem" pomaga ale w to wątpię
    Ja nie do końca ufam produktom, które obiecują poprawę w 3 dni- zwłaszcza, że kuracja odbyta nawet nie miesiąc temu trwała 12 dni.. Muszę się dostać do gina ale i tak chyba zdecyduję się na dłużej trwającą kurację.
    Czy po takim leczeniu aplikowalas sobie jakieś globulki z paleczkami kwasu mlekowego? Ja miałam to na myśli (choć nie wiem jaki dokładnie to miałby być produkt) ale zapomniałam no i długo nie czekając mam powtórkę z rozrywki.

    * starania od 10.2020
    * pozytywny test ciążowy 01.2021
    * ciąża obumarła, zabieg łyżeczkowania 03.2021

    *24.04.2021 II !
    *11.05.2021 mamy serduszko <3

    8p3ogywll1r5jmhn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ