X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie jajniki a ciążą
Odpowiedz

jajniki a ciążą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • młodziutka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 marca 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie forumowiczki :) Jestem tu nowa, zakładam ponieważ potrzewbuje rady a może któraś z was miała podobnie, bo do wizyty do gina daleko.

    Mój cykle są 28 dniowe, @ miałam 5-8.marca według kalendarzyka owulacje powinnam mieć a 17,03 w ten dzień współżyłam z chłopakiem bez zabeczenia z końcem bo staramy się o dzidzie. Od jakkiś 4-5 dni pobolewają mnie jajniki na zmianę, oraz dziwnie leciutko odczuwam podbrzusze i czasem macice, dzisiaj kują dosyć mocno i pojawił się przezroczysty śluz. Od dwóch dni nie mogę pić moją ulubioną kawę bo mi już po prostu przestałą smakować Do tego jestem tak zmęczona i senna że mogłabym spać całe dnie, i boli mnie dolna część krzyża.. Czy są szanse na dwie kreseczki? Wiem że jeszcze jest za wczesne na testowanie @ powinnam dostać dopiero za tydzień ale bardzo jestem bardzo nie cierpliwa zwłaszacza że nigdy nie udczuwałam tak jajników, Miała któraś tak? Jak myślicie mogło się w końcu udać i coś się już tam zagnieżdża?

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 25 marca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szanse są :) z mojego doświadczenia wynika niestety, że objawy wczesnej ciąży i zbliżającej się @ są nie do odróżnienia. Trzymam kciuki żeby Ci się udało.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ