X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak myślicie?
Odpowiedz

Jak myślicie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Weronikvx Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 lipca 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, przychodzę z pytaniem, ponieważ w sobotę 17.07 miałam wpadkę z mężem, następnego dnia po 10h wzięłam escapelle, dziś wykonałam test ciążowy z krwi babycheck, wynik po kilku minutach negatywny, ale martwi mnie czy może za mało krwi mogło wpłynąć na wynik, ponieważ po czasie widzę druga blada kreskę, wcześniej ten test był cały jakby zalany i jedna kreska wyraźna teraz gdy całkowicie wysycha widzę druga kreskę, zrobię oczywiście drugi, ale zastanawiam się czy był jakiś przypadek, ze jednak ta kreska po cZasie okazała sie prawdziwa? Pozdrawiam ;)

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 30 lipca 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronikvx wrote:
    Hej dziewczyny, przychodzę z pytaniem, ponieważ w sobotę 17.07 miałam wpadkę z mężem, następnego dnia po 10h wzięłam escapelle, dziś wykonałam test ciążowy z krwi babycheck, wynik po kilku minutach negatywny, ale martwi mnie czy może za mało krwi mogło wpłynąć na wynik, ponieważ po czasie widzę druga blada kreskę, wcześniej ten test był cały jakby zalany i jedna kreska wyraźna teraz gdy całkowicie wysycha widzę druga kreskę, zrobię oczywiście drugi, ale zastanawiam się czy był jakiś przypadek, ze jednak ta kreska po cZasie okazała sie prawdziwa? Pozdrawiam ;)

    Te testy nie są wiarygodne. Po czasie zachodzi tam reakcja chemiczna.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Weronikvx Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 lipca 2021, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/0c16683aa7001.jpg.html Tak wyglądał po kilku minutach, nie wiem co o nim myśleć, czy jest prawidłowy ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ