X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak przezyc Grudzien bez alkoholu - WYMOWKI
Odpowiedz

Jak przezyc Grudzien bez alkoholu - WYMOWKI

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • EwaLauren Koleżanka
    Postów: 54 18

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka Dziewczyny,

    Grudzien to chyba jeden z najtrudniejszych miesiecy do utrzymania diety i abstynencji ;P
    Xmasowe drinki, spotkania no i same swieta, a potem Sylwester - i jak tu unikac wina czy szampana?
    Tylko w tym tygodniu mam 2 xmasowe drinki w pracy a w weekend spotaknie przed swiateczne z przyjaciolmi -
    stad moje pytanie: jakie WY stosujecie wymowki ?
    Moje juz sie powoli koncza a musze dobra historie by wytlumaczyc dlaczego nie pije na organizowanym przeze mnie swiatecznym drinku w czwartek! :(

    Moje:
    zatrucie pokarmowe (w poprzednim cykly wykorzstane)
    zapalenie pecherza (mysle o tym)
    przeziebienie ( w weekend wykorzystane )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 13:06

    7e2313663fc403a57b7a77ae1c773239.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyjechanie samochodem zawsze działa :) dlaczego samochodem? Bo 'inaczej to bym na pewno nie zdążyła'

    inne:

    "jutro rano idę na pobranie krwi i nie chcę aby mi jakieś procenty wyszły :P nie, nie jestem chora, taki doroczny monitoring tylko"

    EwaLauren, gaaaabi, momo1009 lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam problemy z wątrobą.Albo z woreczkiem żółciowym i stosuję dietę. W moim przypadku akruat to prawda, no ale jeśli odmawiam alkoholu mówiąc że mam problemy z wątrobą i mam teraz diete oczyszczającą na wątrobę to nikt nie namawia i nie zadaje zbędnych pytań. Tylko właśnie zaczynają się martwić o zdrowie. Jeśli chcesz przez ten miesiąc przetrwać bez alkoholu to polecam (diete wątrobową) Nie trzeba za każdym razem wymyślać czegoś nowego, a po miesiącu możesz powiedzieć że oczyszczanie pomogło i wszystko już jest wporządku.

    EwaLauren, skabarka lubią tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli trik z samochodem nie wchodzi w grę, najczęściej mówię, że jestem na antybiotyku (nie, nic zakaźnego ;) ) albo na silnych lekach przeciwbólowych - jako że mam endometriozę, było to u mnie zawsze tak powszechne, że teraz nikogo już nie dziwi.

    PWZJp2.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po prostu mówię że nie piję :) i wbrew pozorom działa :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • czarnaruda Przyjaciółka
    Postów: 84 244

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też muszę coś wymyślić, u mnie antybiotyk już był, auto nie wchodzi w grę, a na razie nie chcę informować rodziny i znajomych o tak wczesnej ciąży, oj będzie ciężko.

    f2w3rjjgtyrmnqs7.png

    Córcia 2015
  • EwaLauren Koleżanka
    Postów: 54 18

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    The day nastal, od wczoraj udaje ze jestem chora. Za pare godzin impreza... oby mi sie udalo nie pic!!!

    momo1009 lubi tę wiadomość

    7e2313663fc403a57b7a77ae1c773239.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ