Letnia promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak sądzicie?
Odpowiedz

Jak sądzicie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kryształek Znajoma

Wysłany: 24 lutego, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem głupia:) nie wiem co mnie podkusilo i 9 dpoe zrobiłam test chociaż wiem że nie ma to sensu. Facelle wyszedł tak jak na zdjęciu. Pink test negatywny. Zastanawiam się czy iść jutro na betę czy mam zwidy... Widzicie cień?
    https://zapodaj.net/3fdce2511dd6f.jpg.html

Wiadomość wyedytowana przez autora 24 lutego, 15:16

szona lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lutego, 16:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kryształek wrote:
    Jestem głupia:) nie wiem co mnie podkusilo i 9 dpoe zrobiłam test chociaż wiem że nie ma to sensu. Facelle wyszedł tak jak na zdjęciu. Pink test negatywny. Zastanawiam się czy iść jutro na betę czy mam zwidy... Widzicie cień?
    https://zapodaj.net/3fdce2511dd6f.jpg.html

Jak na 9 dpo to ładny cień :) idz na będę trzymam kciuki i daj jutro znać :)

• kryształek Znajoma

Wysłany: 24 lutego, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko to facelle a one ponoć przekłamują. Ale chyba zrobię betę i tak bo to czekanie mnie zamęczy. Dam znać. Dziękuję

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 lutego, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga kreseczka ładna

• Beti82 Autorytet

Wysłany: 24 lutego, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MNie facelle nie oszukaly :) Nordy za to w konia zrobily w tym miesiacu.Takze leć na bete :)

PAI-1 4G-homo,MTHFR 1298AC-hetero
    ANA,ASA -ujemne
    Hsg-oba drożne
    17.09-Zaczynamy z kliniką MedArt
  • kryształek Znajoma

Wysłany: 24 lutego, 20:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak zrobię chociaż obiecałam sobie że nie będę schizowac i robić żadnych testów przed terminem @. Jak widać nie wyszło. Miałam w domu jeszcze test o czułości 25. Negatywny, cień dopiero po kilkudziesięciu minutach. Chyba zrobię ta betę bo może to skończy moje męki:D

• kryształek Znajoma

Wysłany: 25 lutego, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś na amilu też cień. Nie miałam jak iść na betę ale jutro mam lekarza to spróbuję zrobic. Kiedyś miałam cień przy becie 6 ale ciąży wtedy nie było. Dlatego się nie nastawiam

• kryształek Znajoma

Wysłany: 27 lutego, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nikt już nie zagląda ale zawsze nie lubiłam takich niedokończonych wątków więc facelle jednak nie kłamał, beta 60

APrzybylska, Ana_33 lubią tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)