X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jak to jest z tą temperatura po owulacji
Odpowiedz

Jak to jest z tą temperatura po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Paula101095 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 6 lutego, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o porade bo nie wiem co mam robić.
    Miałam stosunek przerywany niestety zle obliczyłam dni plodne i chyba wpadka bo na następny dzień zauważyłam u siebie sluz plodny.
    Obecnie mam 22 dzień cyklu. I slabo odczuwam objawy pms choć zawsze tak mam I nie wiem czy to wyznacznik. Jedyne co to codzień puchną mi palce.
    Śluzu nie mam praktycznie. Mierze sobie temp w pochwie i mam 36.3-36.8 a czytałam że jeśli doszło do zapłodnienia to temp utrzymuje się po owulacji nawet do 37.5. Jak to jest?
    Szyjkę macicy mam normalna tyle że raz jest wysoko a raz nisko. Tylko martwi mnie bo nieraz odczuwam kłucie w jajnikach a w pierwszej ciąży tak mialam tyle że miałam wtedy dużo sluzu jak budyń a teraz nic.

    I nie wiem co mam teraz zrobić czy jak już wykonam test ciążowy to coś wykaze ?
    Czy juz można zrobić betę?
    Stosunek był 27 stycznia, sluz plodny zauważyłam u siebie 29

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ