Nieudane IVF? Czas na nowy plan.

Zatrzymaj się zanim spróbujesz kolejny raz. Zyskaj ekspercką analizę dotychczasowego leczenia i konkretne zalecenia. Wróć silniejsza.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie jak to możliwe? pomóżcie proszę
Odpowiedz

jak to możliwe? pomóżcie proszę

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 15 października 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to możliwe, że zrobiłam 2 testy ciążowe (vitam-dość wyraźna kreska, bobo test-słabo widoczna Ale jest) oba testy mają czułość 25. Poleciała na betę A ona wynosi zaledwie 4. Napisane jest na wynikach ze to nie ciąża. Wynik 5 to dopiero wczesna ciąża. O co chodzi z tymi testami? Nie wiem czy się cieszyć

    MikMik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz termin miesiączki?

  • MikMik Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 15 października 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sobotę

    MikMik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob bete w poniedzialek, albo test kolejny w niedziele, nord test ma czulosc 10 wiec bardziej czuly powinien wyjsc.:) kciuki;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ