X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jasno różowe plamienie
Odpowiedz

Jasno różowe plamienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Ja się chciałam zapytać ponieważ ostatnia miesiączka wystąpiła 5 dni (25.09)wcześniej niż miała wystąpić. Wczoraj 18dc czyli ok tydzień po owulacji wystąpił delikatny bol podbrzusza po czym w godzinach wieczornych wystąpiło jasno różowe plamienie, dzisiaj rano tez było ale ledwo widoczne .już ani śladu tylko sluz zrobił się taki przeźroczysto biały i konsystencję ma ciągnącą. Miesiączkę powinnam mieć za 8 dni. Czym takie coś może być spowodowane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2021, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wika19 wrote:
    Dzień dobry. Ja się chciałam zapytać ponieważ ostatnia miesiączka wystąpiła 5 dni (25.09)wcześniej niż miała wystąpić. Wczoraj 18dc czyli ok tydzień po owulacji wystąpił delikatny bol podbrzusza po czym w godzinach wieczornych wystąpiło jasno różowe plamienie, dzisiaj rano tez było ale ledwo widoczne .już ani śladu tylko sluz zrobił się taki przeźroczysto biały i konsystencję ma ciągnącą. Miesiączkę powinnam mieć za 8 dni. Czym takie coś może być spowodowane

    Może być spowodowane zagnieżdżeniem zarodka na przykład :)

    Wika19, Hania123 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2021, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się zaniepokoiłam ponieważ nigdy nie miałam plamienia tak wcześnie. Bardziej występowało ono 1 dzień przed okresem.Dziekuje za odpowiedź

  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 17 października 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wika19 wrote:
    Dzień dobry. Ja się chciałam zapytać ponieważ ostatnia miesiączka wystąpiła 5 dni (25.09)wcześniej niż miała wystąpić. Wczoraj 18dc czyli ok tydzień po owulacji wystąpił delikatny bol podbrzusza po czym w godzinach wieczornych wystąpiło jasno różowe plamienie, dzisiaj rano tez było ale ledwo widoczne .już ani śladu tylko sluz zrobił się taki przeźroczysto biały i konsystencję ma ciągnącą. Miesiączkę powinnam mieć za 8 dni. Czym takie coś może być spowodowane
    Robiłaś test może? Obstawiam zagnieżdżenie, albo wahania hormonów (zapewne progesteron)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2021, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann0490 wrote:
    Robiłaś test może? Obstawiam zagnieżdżenie, albo wahania hormonów (zapewne progesteron)
    Jeszcze nie ponieważ @ ma być w czwartek.

  • Alutka128 Autorytet
    Postów: 2739 2300

    Wysłany: 18 października 2021, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe że owulacja się przesunęła i to było plamienie owulacyjne :)

    qb3c2n0aaonxly0p.png
  • Ann0490 Koleżanka
    Postów: 51 6

    Wysłany: 19 października 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wika19 wrote:
    Jeszcze nie ponieważ @ ma być w czwartek.
    Ja bym zrobiła test już :) ale ja niecierpliwa jestem 🤭 daj znać jak sytuacja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2021, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann0490 wrote:
    Ja bym zrobiła test już :) ale ja niecierpliwa jestem 🤭 daj znać jak sytuacja.



    Ja też bym już dawno zrobiła bo pierwsze co to chciałam do apteki po test lecieć 🤣 ale myślę że jutro będę testować może akurat

  • Strasznie Niecierpliwa Koleżanka
    Postów: 99 17

    Wysłany: 20 października 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, moze ktoras z Was miala podobnie.. zastrzyk ovitrelle tydzien temu, w sobote potwierdzone cialko zolte ale brak juz plynu w zatoce wiec prawdopodobnie owulacja byla w czwartek.. do tego drugi pecherzyk zapadniety..nie wiadomo czy zaczal pekac czy to LUF wiec lekarz kazal dac mu jeszcze szanse i od poniedzialku dupasthon... w niedziele wieczorem lekkie plamienie ktore trwa do dzis..raz wieksze raz mniejsze...chwile bylo nawet baardzo mocne teraz zas sluz podbarwiony krwia..lekarz odpisal wczoraj ze takie krwawienie moze sie zdarzyc po owulacji.. no ale 3 dzien? :(

    Strasznie sie martwie, ze to cos zlego... dodam ze w tamtym cyklu po potierdzonej owulacji rowniez mialam plamienie ale jednodniowe. Nigdy wczesniej takie plamienia mi sie nie zdazaly.

    Jest to drugi stymulowany cykl..i dzis jest 7 dzien po zastrzyku.

    Czy ktoras z Was ma doswiadczenie z takim plamieniem po owulacji?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ