X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 17 października 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka - gratuluję ! Dużo zdrowia dla Ciebie i Alicji :)
    Malka i Summer - przecudne bety, teraz już wyluzujcie i czekajcie (nie)cierpliwie na wizyty ;)
    Pilik - cudownie, że test ciemnieje !
    Bocianiątko - test musi ściemnieć !
    Agniecha - jeszcze tyko 6 dni <3
    blue00 - mi kartę ciąży założyła dopiero w 3 miesiącu, co lekarz to opinia :)
    Jedna_z_Wielu - uszy do góry !
    Martyna93 - lekarz po prostu był ostrożny, nie przywiązuj do tego wagi ! Jeśli będziesz się zamartwiać, nie poprawi to sytuacji... Czekaj cierpliwie na usg, wszystko będzie dobrze <3

    Współczuję negatywnych testów i wrednych @, ale korony na głowy i do roboty ! w końcu się uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2017, 11:47

    malka, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 17 października 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *KasiaS* wrote:
    Dziewczyny melduję @. Trzymam kciuki za pozostałe testujące, niech ten październik przyniesie Wam upragnione fasolki! :)
    Tulę... :*

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 17 października 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaS tulę

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Kaczorka gratulacje, dużo zdrówka dla Ciebie i córeczki. :-)

    Bocianiątko, Pilik - cały czas trzymam kciuki :-)

    Wczoraj byłam w szpitalu na badaniach, szyjka macicy nadal zamknięta, endo pogrubione, nadal tylko plamienie... I przy okazji wykryli mi 4cm torbiel na prawym jajniku :-( z początku zastanawiali się czy to nie ciąża pozamaciczna (w jajniku!) jakaś masakra... W czwartek kontrola.
    U mnie tak sądzili i zrobili laparotomie :-(

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 17 października 2017, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Dziękuję kochane <3

    Dołączam się do Ciebie w listopadowym zaciążaniu:) fajny termin na poród;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 17 października 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, no co to ma być?! To ja tu zaglądam, zdjęć bladzioszków szukam i nic? Strasznie mi przykro, dzisiejsze testowaczki - niedługo wyjdzie słoneczko!

    A ja po tych warsztatach postanowiłam zbadać przy okazji dzisiejszego wymazu i CRP także homocysteinę. Od 3 tygodni jem femibion, a od kilku miesięcy popijam miovarian - oba mają metylowaną formę kwasu, a tu HCY wyszło 11.16 przy normie <12. Czy to, że jestem tak blisko granicy normy mimo brania metyli może świadczyć o jakiejś mutacji, np. MTHFR? A może poprostu dalej jeść te metyle i będzie ok? Mam coś teraz zbadać? Poratujcie, pliiiz :)

    Ale jest plus... zrobiłam wymaz, a to oznacza koniec abstynencji :) Rany, a ja akurat mam ogolone nogi, bo na spotkanie z położną to trzeba wygladać jak człowiek. Taka głupota a cieszy.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 17 października 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka gratulacje!!!!! Zdrówka dla Malutkiej i dla Ciebie!!! Jak wszystkie dziewczyny czekam na zdjęcie Alicji i szczegóły porodu.
    A swoja drogą niezłe jaja być akurat pod IP gdy się zaczyna poród, piękny prezent zrobiłyście babci na urodziny <3
    Odpoczywaj Kochana, ściskam Was mocno!!!!

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 17 października 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Paulina badałaś prolaktynę? U ciebie skacze temp tak samo jak u mnie. :-/ ale tylko z rana.

    Martynajakie miałaś wyniki bety.?

    Beta 16 dpo 507 a 19 dpo 1723 :)

    nowa na dzielni, Karma88, blue00, emi2016, joann, Flowwer, Lunaris, Maja84 lubią tę wiadomość

    Martyna
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 17 października 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Moja Droga muszę Cię do pionu postawić ;) Więc w punktach:
    1) Gdyby była biochemiczna to byś okres dostała a przecież nie masz
    2) Lekarz nie jest magikiem i nie jest w stanie tego stwierdzić bez dowodów czyli spadającej bety i krwawienia
    3) Chciał coś wpisać żeby mieś podstawy do wypisania skierowań
    4) Lekarze to istoty z zaburzoną delikatnością ;) myślą że cię pocieszają a skutek zawsze odwrotny :P
    5) Beta ślicznie przyrasta, nic się nie dzieje :)
    Wniosek? Ciesz się fasoleczką bo nie masz się czym martwić <3 My cieszymy się razem z Tobą. Stres niewskazany teraz.

    Dziekuje kochana :*

    Martyna
  • Martyna93 Koleżanka
    Postów: 59 53

    Wysłany: 17 października 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wytłumaczę Ci dokładnie o co chodzi, nazwa ciazy biochemicznej używana jest do momentu aż ma usg zostanie zobaczymy pęcherzyk ciążowy i potem trzeba sprawdzić czy ciaz rozwija sie prawidłowo czy jest to stan ciazy bezzatodkowej ale bez paniki u Ciebie bedzie wszystko idealnie!!!!!
    A jeżeli juz zaczęliśmy temat poronienia i co wtedy mówi lekarz to ja usłyszałam proszę wziasc gorącą kompiel (przy 1poroniwniu) a przy ciazy bezzarodkowej kazał mo normalnie wszystko robić zeby szybciej „poszło”

    Wniosek nie paniki Bo szkodzisz maluszkowi. Uśmiech i radosc bo jestes w ciazy :)

    Po drugie najlepiej pytać sie ginekologa od tego on tam siedzi w tym gabinecie zeby Ci wszystko wyjaśnić, nie ma głupich pytań mogą być tylko głupie odpowiedz.

    Dziekuje :*

    Martyna
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 października 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko, trzymam mega kciuki. To wcześnie jeszcze, małe szanse na grubą krechę (małe na jakąkolwiek krechę).

    Ja też 10 dpo, zaczynam mieć minimalną nadzieję bo czuje się jakbym już była po okresie (tylko cyce dalej pamela). Temperatura skoczyła znowu, trochę czuję podbrzusze. Ech, będzie bolało jak znowu będzie biel na jednym z moich świeżo zakupionych 20 tanich testów z allegro (;>)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 17 października 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy333 wrote:
    Dołączam się do Ciebie w listopadowym zaciążaniu:) fajny termin na poród;-)

    Mi wychodziłby 08.08. jeśli by wszystko odbyło się szczęśliwie i zgodnie z planem :D Podoba mi się - cukierków do szkoły nie trzeba kupować :P

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 17 października 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna, Amy, Kate dołączam do Was ! Będziemy razem z wielkimi brzuchami topić się w słońcu, będą nam puchnąć stopy i będziemy się modlić żeby wkoncu urodzić !!!! :)

    KateHawke, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 17 października 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje, nadrobię Was wieczorem! Teraz tylko tak szybciutko:
    Nowa tulę Cię mocno!;*** walczymy :)
    Martyna wszystko będzie dobrze! Ciesz się ciąża i nie martw się bo przecież nie wolno Ci się denerwować! Gratuluję <3 :)

    U mnie nowe wymazy czyste więc mogę umawiać się na sonoHSG :)

    A na dzisiejszym teście była kompletna biel więc nie ma co ciemnieć ;) ten cień bladziocha był chyba wytworem mojej wyobraźni :P więc na pewno nie bylo implantacji 4 dpo ;) w ogóle jakoś tak siła i wiara podupadły u mnie... Pociesza mnie tylko fakt że ovitrelle na pewno już nie ma a objawy są nadal ;) i straaaaasznie mi się dzisiaj chce spać...

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Mi wychodziłby 08.08. jeśli by wszystko odbyło się szczęśliwie i zgodnie z planem :D Podoba mi się - cukierków do szkoły nie trzeba kupować :P
    I dużo urlopów :D Nie będzie komu porodu przyjąć :D

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 17 października 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka mam to już przed oczyma :D

    Dziewczyny mam problem... już drugi dzień mam plamienia a jestem mniej więcej w czasie owulki zniwelowanej antykami. Może to być przez torbiel to plamienie? Takie podczas owulki? Kurde nie wiem co o tym mam myśleć...

    Meśka lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    I dużo urlopów :D Nie będzie komu porodu przyjąć :D
    ja przyjme online :D

    Bocianiątko, Yoselyn82, KateHawke lubią tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 17 października 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Cześć, no co to ma być?! To ja tu zaglądam, zdjęć bladzioszków szukam i nic? Strasznie mi przykro, dzisiejsze testowaczki - niedługo wyjdzie słoneczko!

    A ja po tych warsztatach postanowiłam zbadać przy okazji dzisiejszego wymazu i CRP także homocysteinę. Od 3 tygodni jem femibion, a od kilku miesięcy popijam miovarian - oba mają metylowaną formę kwasu, a tu HCY wyszło 11.16 przy normie <12. Czy to, że jestem tak blisko granicy normy mimo brania metyli może świadczyć o jakiejś mutacji, np. MTHFR? A może poprostu dalej jeść te metyle i będzie ok? Mam coś teraz zbadać? Poratujcie, pliiiz :)

    Ale jest plus... zrobiłam wymaz, a to oznacza koniec abstynencji :) Rany, a ja akurat mam ogolone nogi, bo na spotkanie z położną to trzeba wygladać jak człowiek. Taka głupota a cieszy.

    Trochę wysoka ta homocysteina.

    Ja bym chyba odstawiła witaminy i zbadała poziomy: kwasu foliowego, B6 i B12. I wtedy zaleznie jaki bedzie wynik wlaczala to co brakuje w organizmie i homocysteina powinna sie unormowac. Bo tak nie wiesz co Ci ja podwyzsza.

    Ja mam mutację i nie biorę mieszanki supli. Biorę sam czysty Folian i przez chwilę brałam B6, ale jak zobaczyłam wynik B6 ponad normę to szybko odstawiłam. ;) Osoby z mutacjami powinny brać inne zestawy niż Femibion i te wszystkie typowe pro ciazowe, bo ta metylacja jest zaburzona u takich osob. A w mieszankach witamin sa rozne dodatki "szkodliwe" dla mthfr. ;) Teoria.

    Czasami warto zbadać sobie czy nie ma się mutacji na testdna jest bakiet 6 mutacji do przebadania ze śliny. Bo w labach nie oplacalo sie pojedynczo sprawdzac. Jesli oczywiscie chcesz wiedziec na czym stoisz.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 17 października 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martna Użył chyba sobie takiego skrótu myślowego, ciąża biochemiczna = stan organizmu, w którym jego biochemia (wyniki badań z krwi) wskazują na ciąże, dla lekarza ciaza zaczyna się wówczas gdy ja widać, a właściwie „jest się w ciąży” wówczas, gdy ta ciąża się rozwija. Dla niego faktycznie jesteś jednym z wielu przypadków w ciągu dnia, choć dla Ciebie to Twój mały cud.
    Mój lekarz, który zna mnie 5 lat, prowadził moje ciąże, diagnozował poronienie, monitorował celem szybkiego zajścia w kolejną, ogólnie zna mnie bardzo dobrze i oczekiwać bym mogła, aby co najmniej wyraźnie cieszył się razem ze mną, tez był bardzo powściągliwy kiedy się udało, a jego standardowy tekst na początku to „ostrożny optymizm”, aha kartę ciązy założył… uwaga… na prenatalnych.

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 17 października 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko ja tam nie puszczam kciuków, dalej wierzę w Twoja i drugą i nawet trzecia kreskę <3 <3 <3

    Pilik super, że ciemnieje!!!

    Lunaris jestem dziś myślami z Tobą!!!!

    Bocianiątko, Lunaris lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ