X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jest ta druga kreska czy jej nie ma? 🙈
Odpowiedz

Jest ta druga kreska czy jej nie ma? 🙈

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dorisa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 marca 2023, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa. Staramy się z mężem o drugie dziecko. To nasz drugi miesiąc starań. Z powodów zdrowotnych musiałam zacząć brać dość mocne leki, przed tym chciałam jednak sprawdzić czy czasami nie jestem w ciąży, żeby nie zaszkodzić fasolce. Jestem 6 dni przed miesiączką ale kupiłam test z krwi domowy. Zależało mi na czasie. Troszkę narobiłam bidy bo dałam za dużo krwi i trochę się to wszystko rozlało. Przez to dłużej wysychało i wynik wyskoczył po dłuższym czasie niż powinien. Czy myślicie, że jeśli jest slaba druga kreska to można to brać pod uwagę patrząc na to, że wynik był po ok 8, 10 minutach ? Na pewno byłabym w szoku bo nie sądziłam że tak szybko może się udać. O synka staraliśmy się wcześniej prze pół roku.
    Link do zdj : https://we.tl/t-88ppavNJNg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2023, 15:52

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 18 marca 2023, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorisa wrote:
    Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa. Staramy się z mężem o drugie dziecko. To nasz drugi miesiąc starań. Z powodów zdrowotnych musiałam zacząć brać dość mocne leki, przed tym chciałam jednak sprawdzić czy czasami nie jestem w ciąży, żeby nie zaszkodzić fasolce. Jestem 6 dni przed miesiączką ale kupiłam test z krwi domowy. Zależało mi na czasie. Troszkę narobiłam bidy bo dałam za dużo krwi i trochę się to wszystko rozlało. Przez to dłużej wysychało i wynik wyskoczył po dłuższym czasie niż powinien. Czy myślicie, że jeśli jest slaba druga kreska to można to brać pod uwagę patrząc na to, że wynik był po ok 8, 10 minutach ? Na pewno byłabym w szoku bo nie sądziłam że tak szybko może się udać. O synka staraliśmy się wcześniej prze pół roku.
    Link do zdj : https://we.tl/t-88ppavNJNg
    Niestety te testy się nie dają do niczego :/ lepiej kup zwykłego sikanca

  • Dorisa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 18 marca 2023, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki1997 wrote:
    Niestety te testy się nie dają do niczego :/ lepiej kup zwykłego sikanca

    O jej naprawdę? To mnie troszkę zasmucilas bo jakiś cień szansy się pojawił i radości. Ale dziękuję! Na pewno kupie też zwykły tylko poczekam może bliżej terminu miesiączki. Albo wybiorę się na betę do lab w poniedziałek i też będę miała czarno na białym.

  • Kiki1997 Przyjaciółka
    Postów: 238 32

    Wysłany: 18 marca 2023, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorisa wrote:
    O jej naprawdę? To mnie troszkę zasmucilas bo jakiś cień szansy się pojawił i radości. Ale dziękuję! Na pewno kupie też zwykły tylko poczekam może bliżej terminu miesiączki. Albo wybiorę się na betę do lab w poniedziałek i też będę miała czarno na białym.
    Głową do góry! Może u Ciebie okaże się co innego ale qiek z że dużo kobiet nie poleca tych testów:) nie kupuj nord test bo ja zrobiłam chyba już z 8 i na każdym bardzo mocno przebija kreska fabryczna:)

    Dorisa lubi tę wiadomość

  • Nina_02 Autorytet
    Postów: 390 510

    Wysłany: 18 marca 2023, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem test jest zalany, więc jest nie ważny. Lepiej powtórz lub pójdz na betę ✊️

    Dorisa lubi tę wiadomość

    👩33l
    hashimoto, niedoczynność tarczycy, PCOS,brak owulacji
    jajowody drożne ✅️
    kariotyp ok ✅️


    🧑34l
    parametry nasienia bardzo dobre ✅️ lekko obniżone HBA✖️
    kariotyp ok ✅️

    Starania od 2020
    07.2022 klinika
    10.2022 cb 💔
    09.2023 1️⃣iui ❌️
    10.2023 zmiana kliniki
    01.2024 2️⃣ iui ❌️
    03.2024 3️⃣ iui 🙏
    26.03.2024 ⏸️
    27.03.2024 beta 62.6mIU/ml 🥹✊️
    29.03.2024 beta 147 mIU/ml 🥹
    03.04.2024 beta 955 mIU/ml 😍
    Rośnij Kruszynko 🥰

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 19 marca 2023, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 90% ten test jest fałszywy. Trudno go wykonać prawidłowo, więc wygląda to jak wyglada.

    Najpewniejsza jest beta w laboratorium. 😊 Ewentualnie jak wyżej, zrób sikany test.

    Ja mialam taki jak Twój, beta byla rowna 0. Mnie oszukał.

    Dorisa lubi tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Dorisa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 20 marca 2023, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za Wasze wszystkie odpowiedzi, zrobię będę i tak będzie najpewniej :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ