X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Już brak mi siły :(
Odpowiedz

Już brak mi siły :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny juz 10 dni od ostatniej tabletki duphostanu. . Wcześniej ovu wyznaczył owulacje na 27 grudzień ale do dziś juz test powinien być przecież + , przedstawiłam sama na 1 styczeń bo też był skok i dziewczyny mówiły ze może owulacja się przesunęła ale dziś powinnam dostać @ i znowu nie mam :( a test - . Juz brak mi siły nie wiem o co chodzi .. temperatura w sumie nie spada , ciągle źle się czuje a testy negatywne :( :( :(

  • Szatyneczka Autorytet
    Postów: 2564 5362

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczko przede wszystkim staraj sie nie stresowac nie denerwowac i nie smutac bo jesli niestety nie bedzie zielono i ma przyjsc @ to te nerwy i stres smutek takze opozni @ wiem ze latwo sie mowi pewnie na twoim miejscu sama bym nie wiedziala co myslec i wogule. Pomysl sobie ze wkoncu sie to wyjasni i albo zielono albo @ bo predzej czy pozniej musi sie wyjasnic. Dasz radę wierzę w ciebie bardzo mocno i życzę z całego serca żeby bylo zielono jak nie w tym cyklu to juz w tym nastepnym napewno. Trzymaj sie posluchaj ulubione muzyki zrelaksuj sie to pomoze ci przetrwac ;-)

    Rocznik '90 starania od 2009
    9 ciąż naturalnych | 2 procedury 3transfer 4.12 - > transfer blastki 5AA ( wlew z immunoglobulin, intralipid, accofil,encorton10mg,heparyna,papaveryna➡️ 6dpt - 24,8 | prog. 18 ( w dniu FET 7)
    9dpt - 66,33 | prog. 16
    10dpt - 106,7 ( inne labo)
    11dpt - 147,89 | prog. 19🙏
    13dpt - 351,95 | prog. 23,15 ☺️
    17dpt - 2565,49 - - >usg pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym
    18dpt - > wizyta w klinice -pęcherzyk ciążowy 8,5mm i pęcherzyk żółtkowy 19dpt - 4657,30 prog.14,52
    24dpt - 23635 | prog. 11,36 mamy zarodek3,5mm
    26dpt- 34469,9|prog.25,29
    34dpt - usg crl 1,39cm 😍❤️
    14.01. 22- > dzidziuś macha nóżkami crl 2,12 tydz. 8+5 z usg z OM 8+2
    20.01--> tydz. 9+4 z usg crl 2,84 ❤️
    09.02 - >prenatalne 13+1 zdrowa dzidzia|01.03 - > 16+0 - będzie syn ❤️
    ANTOŚ URODZONY 05.08.2022 <-- MAŁY WIELKI CUD ❤️😍
    moja historia
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ