Forum W oczekiwaniu na testowanie Już brak mi siły :(
Odpowiedz

Już brak mi siły :(

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka

Wysłany: 15 stycznia 2017, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny juz 10 dni od ostatniej tabletki duphostanu. . Wcześniej ovu wyznaczył owulacje na 27 grudzień ale do dziś juz test powinien być przecież + , przedstawiłam sama na 1 styczeń bo też był skok i dziewczyny mówiły ze może owulacja się przesunęła ale dziś powinnam dostać @ i znowu nie mam :( a test - . Juz brak mi siły nie wiem o co chodzi .. temperatura w sumie nie spada , ciągle źle się czuje a testy negatywne :( :( :(

• Szatyneczka Autorytet

Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczko przede wszystkim staraj sie nie stresowac nie denerwowac i nie smutac bo jesli niestety nie bedzie zielono i ma przyjsc @ to te nerwy i stres smutek takze opozni @ wiem ze latwo sie mowi pewnie na twoim miejscu sama bym nie wiedziala co myslec i wogule. Pomysl sobie ze wkoncu sie to wyjasni i albo zielono albo @ bo predzej czy pozniej musi sie wyjasnic. Dasz radę wierzę w ciebie bardzo mocno i życzę z całego serca żeby bylo zielono jak nie w tym cyklu to juz w tym nastepnym napewno. Trzymaj sie posluchaj ulubione muzyki zrelaksuj sie to pomoze ci przetrwac ;-)

Lat 30 starania od 2009
    👉4 ciąż biochemicznych, 👉3 ciążę puste jajo, 👉2 ciąże pozamaciczne,
    👉histeroskopia 👌 👉
    Rok 2019 pierwsza prodecuda 👉Badania preimplantacyjne(PGT-A, PGS) Transfer 24.01.2020 Podano 2 zarodki 3 dniowe pierwsza ciąża z bijacym ❤️ 39dpt - brak tętna 💔zabieg..Badania genetyczne dzidziusia dziewczynka 😥 15% mutacji 22q11.2 na chromosomie 22 żadne z nas nie ma tej mutacji 😔 👉kariotypy również 👌
    👉Badania immunologiczne robione w 2013 roku i teraz :1) Antykoagulant tocznia 👌 2) Przeciwciała antykardiolipinowe 3)Przeciwciała B2-glikoproteinie 👌 4) Ana 1,2,3 👌 5) Test mikrocytotoksyczności 👌
    6) Ocena aktywności komórek nk 40% ( zalecenia intralipid i encorton 20mg ) 7) Kiry 👌 8) Profil cytokin 👌 9) Przeciwciała przeciw plemnikowe 👌 10) Antygenom łożyska 👌 11) HLA-C 👌 12) Pakiet trombofilii 👌 13) All mlr ( robione pierwszy raz) 7% - > po szczepieniach 4% 😥
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego