X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kiedy testujecie?
Odpowiedz

Kiedy testujecie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Monika_monika Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 12 marca 2021, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wczoraj @ ;D ale mimo to wybiorę się do lekarza bo moj cykl trwal 56 dni czyli o 10 dni wiecej

  • Marta1302 Koleżanka
    Postów: 37 26

    Wysłany: 15 marca 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spójrzcie na wykres (temperatury nie mierze bo nie mam za bardzo możliwości, bo wstaje o różnych porach że względu na dziecko) czy jest szansa na pozytywny test w tym cyklu? I kiedy najlepiej zrobić test bo jak narazie negatywny :(


    a81857d59c9d9349e6b9b92456935f32.png

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ