X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kłucie w jajnikach
Odpowiedz

Kłucie w jajnikach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 6 października 2020, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Jestem w 6dc. Od rana, raz po raz kłuje mnie lewy jajnik. Jest to dosłownie ukłucie, ale dość mocne, bo reaguję "syczeniem" i zginaniem się. Jestem prawie pewna, że nie jest to objaw owulacji, bo ona powinna przypaść dopiero za 6dni. Z reguły takie ukłucia miałam po owulacji i z dużo mniejszą częstotliwością. Jak myślicie, czy to jednak możliwe, aby na tyle wcześnie zwiastowało to ovu?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
  • Bella1290 Koleżanka
    Postów: 60 2

    Wysłany: 13 października 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w tyn cyklu tez od samego poczatku kluje lewy jajnik, nie wiem czemu, ginekolog powiedzial ze tak czasem bywa. Mnie klul od jakiegos 5dc owulacja byla w 16dc wg testow owulacyjnych i badan progesteronu i dla odmiany wtedy klul prawy, wiec to raczej nie owulacja.

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 14 października 2020, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam u gina i potwierdził, że to rosnący pęcherzyk. A bolało bardziej niż zwykle, bo nie pękł, tylko zrobiła się z niego torbiel. Potwierdzil, bo słusznie zauważył, że klucia pojawiają się na zmianę, raz w lewym, raz w prawym - zgodnie z owulacja.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ