X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kłujący ból jajnika 3 dni po owulacji
Odpowiedz

Kłujący ból jajnika 3 dni po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Camomilla Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 grudnia 2023, 02:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) w niedziele 10.12 wykonałam test owulacyjny i wyszedł pozytywny, bardzo wyraźne 2 kreski. Tego tez dnia jak i dzień wcześniej współżyłam. Po 3 dniach od owulacji (w środę późnym wieczorem), zaczęłam odczuwać
    Dość silny ból prawego jajnika. Czy to możliwe żeby mimo pozytywnego testu w niedziele owulacja przesunęła się o 3 dni ? Czy może te objawy mogą wskazywać
    Coś innego ? Myśle, ze nawet gdyby to była ciąża to trochę za wcześnie na jakiekolwiek objawy ..

  • Rudziszek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 stycznia, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w tej samej sytuacji 😬 i tez chętnie przeczytam wypowiedzi bardziej doświadczonych ❤️

  • kleopatr4 Autorytet
    Postów: 495 560

    Wysłany: 12 stycznia, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez hormony takie kucia są w okresie około owulacyjnym jak najbardziej normalne

    Baby #1 Wrzesień 2024

    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ