Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwiecień plecień bo przeplata, w styczniu będę z wózkiem latać
Odpowiedz

Kwiecień plecień bo przeplata, w styczniu będę z wózkiem latać

Oceń ten wątek:
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko spełniłabyś moją pierwszą ciążową zachciankę?

    nick nieaktualny, moni05, szona lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Sasanko spełniłabyś moją pierwszą ciążową zachciankę?

    Twoja zawsze. Co mam zrobic? :*

    Nawet mnie tu myslami sciagnelas blyskawicznie :)

    Edit: tak sobie pomyslalam, ze teraz odpowiesz "to wypi*rdalaj stad" :D :D :D a ja bede musiala to zrobic, bo inaczej, zgodnie z powiedzeniem, zjedza mnie myszy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2020, 14:39

    Ochmanka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, eemmiilliiaa, Daniela, agge lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro lubisz sobie obsikiwać testy to obsikasz jutro rano jednego norda takim całonocnym sikiem bez 5 herbatek do podusi? Jak wolisz to może być pojutrze😊

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, *Agape*, Malgonia, Pati96, Mlodamezatka, moni05, szona, nick nieaktualny, MonikA_89!, Gosiek1993, moyeu, PaniKsięgowa, Rucola, Daniela, GrubAsia, nick nieaktualny, agge, Iseko, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Skoro lubisz sobie obsikiwać testy to obsikasz jutro rano jednego norda takim całonocnym sikiem bez 5 herbatek do podusi? Jak wolisz to może być pojutrze😊

    Takie siuśki sa najlepsze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Skoro lubisz sobie obsikiwać testy to obsikasz jutro rano jednego norda takim całonocnym sikiem bez 5 herbatek do podusi? Jak wolisz to może być pojutrze😊

    I tylko tyle? Bejbe, ja dla Ciebie i caly dzien moge nie pic :D

    Ochmanka, agge lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka55. wrote:
    Edit: tak sobie pomyslalam, ze teraz odpowiesz "to wypi*rdalaj stad" :D :D :D a ja bede musiala to zrobic, bo inaczej, zgodnie z powiedzeniem, zjedza mnie myszy :D
    O mój Boże, Sasanka jak ja Cię kocham 😂😂😘
    I gówno mnie obchodzi czy z wzajemnością czy bez. Kocham i koniec!

    nick nieaktualny, moni05, nick nieaktualny, moyeu, Daniela, ef36, nick nieaktualny, agge, Iseko, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    O mój Boże, Sasanka jak ja Cię kocham 😂😂😘
    I gówno mnie obchodzi czy z wzajemnością czy bez. Kocham i koniec!

    🥰🥰🥰🥰🥰 kooocham

    Ochmanka, moni05, Daniela lubią tę wiadomość

  • Magddullina2 Autorytet
    Postów: 868 1143

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pauliska a po co sie cieniami jakimis nakrecac ... Sikalam aleee czuje ze oszusty...
    Jeszcze mam mocz taki jakis inny jakbym byla odwodniona 🤦🤯

    👩‍👦‍👦
    👣2014
    👣2016
    🤍😇24.01.21r zm 14.02.21😞 osobisty Anioł stróż 😢💔
  • Pati96 Autorytet
    Postów: 2834 3565

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko co do badań.. robiłam dziś morfologie i mocz i chyba coś nie tak wyszło. W moczu niby są erytrocyty, nie wiem co to znaczy , w necie patrzalam to niby występują przy krwiomoczu, a ja nie mam nic takiego..
    Edit: Dodam jeszcze, że przed oddaniem próbki moczu podmyłam się najpierw itd. Ale mam teraz stresa...A wizyta dopiero za 8 dni..
    1dfd2a30c8b4.jpg
    95e51ddfcd3e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2020, 15:27

    23.04.2019 - poronienie zatrzymane 8 tc [*]
    28.06.2020 urodził się synek Filip
    03.2022 laparoskopia macicy usunięcie endometriozy i zszycie ponowne macicy po rozejściu blizny po cc
    07.2023 drugi raz laparoskopia macicy usunięcie endometriozy i zszycie ponowne macicy po rozejściu blizny po cc
    08.06.2024 II kreski
    02.02.2025 urodził się drugi synek Nikodem


    Niedoczynność tarczycy, insulinooporność,PCOS,MTHFR 1298A-C homo,PAI-1 4G , cukrzyca ciążowa

    Euthyrox 100, Glucophage xr 2000
  • szona Autorytet
    Postów: 8056 17575

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś naparzacie!

    Sasanko, przychylam się do zachcianki Ochmanki (jakie rymy 😅)

    Lola, przykro mi, ale masz rację - kolejny miesiąc Twój!

    Judit, podeślij link do swojego folianu :>

    Do mnie przyszła m.in. wit. C. Propłodnościowo powinno się chyba brać przynajmniej 2000 mg, zgadza się?

    Suszarko, też wysłałam zaproszenie :> Mam na Ciebie pewien plan 😎

    nick nieaktualny, Ochmanka, Mlodamezatka lubią tę wiadomość

    🙈
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Dziewczyny czy to się w ogóle nadaje do suplementacji?Myślę że ta dawka 400 byłaby odpowiednia. Do tej pory brałam z alliness ale może można taniej.. I znalazłam to:

    https://www.naturell.pl/produkty/naturell-folian-60-tabl?gclid=EAIaIQobChMIl5Kf0PjG6AIVmOiaCh1qZwsnEAQYBCABEgICOfD_BwE&gclsrc=aw.ds

    W ogóle nie pisałam Wam bo zapomniałam. Miałam problem z wysoką homocysteiną wynosiła 11 a powinna poniżej 8. Dwa miesiące brałam metylowaną b12 i nic. A potem zaczęłam brać folian z alliness i w ciągu miesiąca homocysteina spadła do 6. Mam teraz idealne wyniki kwasu foliowego , b12 i właśnie homocysteiny 😍
    Ja go kupuję od jakiegoś czasu i wyniki mam ładne :)

    Judit lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do supli, to lepiej dawać Emkowi cynk, selen, l-argininę i l-karnityne osobno czy może być jakiś complex? Z tego co znalazłam, to pojedyncze witaminy są w znacznie wyższych dawkach, ale nie chciałabym też przegiąć :)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • o0lola0o Autorytet
    Postów: 1044 1433

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 dpo

    Ona 👰🏼
    pełen pakiet - PCOS, hashi, niedoczynność, insulinooporność
    AMH, TSH - w normie
    generalnie zlecone badania - w normie
    Clostilbegyt, Euthyrox 75, Glukophage 1500, Ovarin 💊

    On 🤵🏽
    1% pierwszej klasy , 9% drugiej klasy, 24% trzeciej klasy
    78% wiązanie
    Selen i cynk 💊

    start starań 01.2019
    pierwsze badania 06.2019
    klinika 01.2020

    18.03 - pierwszy 💉 ovitrelle
    01.04 - beta ❌

    23.04 - drugi 💉 ovitrelle
    06.05 - beta 8.88
    08.05 - beta 47.77
    12.08 - beta 197

    15.05 - pęcherzyk 4mm 🥰🤰🏼

    mum of 🐈 and hope 🤰🏼 soon

    w57vgov3m3ytb2i2.png
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo sie tu dzieje dzis. I dobrze!

    Sasanko tez sie przylaczam do tej zachciankowej prosby ❤️

    Lola przykro ze sie nie udalo ale trzymam kciuki za kolejny cykl! Musi sie udac 💪🏻

    Szonka ja biore wit c 1000 ale ja sie boje przesadzic po tym jak po mojej kuracji maca i laginina torbiel sobie wychodowalam 😅

    Na tym na czym sie nie znam sie nie wypowiadam.

    Ja juz odrobiona totalnie, jeszcze przez godzine musze machac myszka, ale to mila odmiana po wczorajszym armagedonie :) a po pracy szybko do paczkomatu bo przyszly tesciory! ✊🏻

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati według mnie morfologia jest ok, a jeśli chodzi o mocz to mało jest erytrocytów,więc nie sądzę, że to coś poważnego ☺️

    8p3os65gp79cy9ly.png
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Judit, podeślij link do swojego folianu :>

    https://www.aptekagemini.pl/methylo-folian-5-mthf-600uq-x-100-kaps.html

    Wcześniej brałam jeszcze TMG modulator homocysteiny ale kuracja 120 tabletek nic nie pomogła. Dopiero po tym metylowanym kwasie foliowym wyniki ruszyły. Biorę jeszcze b coplex z biocaps🙂

    Monika89-dzięki za opinie. Zamówie i zobaczymy czy wyniki się utrzymają ładnie🙂

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodamężatka, kurde a moje jeszcze nie przyszły! I strasznie, ale to strasznie mnie to irytuje!!😠😤😠

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lorinka9191 wrote:
    Młodamężatka, kurde a moje jeszcze nie przyszły! I strasznie, ale to strasznie mnie to irytuje!!😠😤😠
    Hmm ja zamawialam w poniedzialek, dzis doszly do paczkomatu. Moze jest dalej do Ciebie i dlatego jeszcze nie ma? 🤔

    Ja zamowilam 20 testow od Beti i 6 bobkow 😂 do tego jeszcze polecany przez Rucole Nac.

    A wlasnie. Rucola podpowiedz prosze.
    Czy Nac moge zaczac sobie lykac od razu czy lepiej poczekac do nowego cyklu (OBY GO NIE BYLO 🙏🏼) ?
    I lykac na noc czy rano na czczo a moze po jakiejs szamce?

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2020, 16:06

    szona lubi tę wiadomość

  • lorinka9191 Autorytet
    Postów: 1851 1205

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młodamężatka, liczę na to, że jeszcze dziś dostanę informacje, że są w paczkomacie 😁

    Synek 31tc [*] - Urodzony Dla Nieba
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ