X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ;D hehe , to prawda ;)
    mnie dzisiaj @ maltretuje :P mogłaby się franca aż tak nade mną nie pastwić, ja wiem, że chce się jej pozbyć ale bez przesady :P Mam nadzieję, że za miesiąc już jej nie będzie :P
    A u Ciebie ? widzę, że cykl już bliżej końca niż dalej ;) trzymam kciuki!

    O masz. Nie dość, że na nią wcale nie czekałaś to jeszcze taka nieproszona i wredna się panoszy. Precz wszelkiemu co czerwone i złe. Moja zapowiedziała się na wtorek ev. środe ale też jakoś nie mam ochoty na jej odwiedziny. Mam nadzieję, że to teraz słyszy. Trochę mnie ta tempka martwi ale co zrobić. Tego nie oszukam :) Czekamy na rozwój wypadków.

    relghdgenv7rm5nv.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ehh... ale mam zjazd humoru, no istny huragan... już w pracy nakrzyczałam na wszystkich, po chwili płacz- huśtaweczka, że hej. Ah te hormony nasze kobiece.

    Ojjj się dzieje w robocie u Ciebie. Bez kija nie podchodź co ;) ?

    relghdgenv7rm5nv.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja tak trochę z innej beczki zapytam. Chodzę na zajęcia na trampolinach i tak się teraz przyglądam temu mojemu wykresowi i nie wiem czy dziś powinnam na nie iść. Boję się, że mój ew. zarodek tej grawitacji nie zniesie i mi jeszcze " wypadnie" ;)

    Co Wy na to. Chodzicie normalnie na zajęcia po owulce ?

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pojęcia jak to jest z trampoliną :P ale widziałam babeczkę która całą ciążę biegała, druga która przez ciąże chodziła na taniec nowoczesny i tak wymiatała że aż z przerażeniem na to patrzyłam ;D hehe im się nic nie działo ale Ty lepiej dopytaj może lekarza co o tym mysli :) odnośnie tych sportów ja ze swojego zrezygnować będę musiała na pewno , nurkuję a w ciąży zakazane! ciśnienie ... ale dzidziuś najważniejszy :) o ile się uda oczywiscie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 13:22

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up- a żebyś wiedziała. Masakra. Już sama nie wiem czy to emocje z plamienia czy @ za rogiem.

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uszanowanko wszystkim :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem nowa i jeszcze tu nie ogarniam wszystkiego :P I dopiero Was znalazłam :P
    No ja dziś dorzuce jeszcze badanie śluzu - taki full pack :P
    Jak tam humorki dzisiaj? :)

  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    nie mam pojęcia jak to jest z trampoliną :P ale widziałam babeczkę która całą ciążę biegała, druga która przez ciąże chodziła na taniec nowoczesny i tak wymiatała że aż z przerażeniem na to patrzyłam ;D hehe im się nic nie działo ale Ty lepiej dopytaj może lekarza co o tym mysli :) odnośnie tych sportów ja ze swojego zrezygnować będę musiała na pewno , nurkuję a w ciąży zakazane! ciśnienie ... ale dzidziuś najważniejszy :) o ile się uda oczywiscie ;)

    ja też widziałam dwie babki które dawały czadu do 8 - go miesiąca ale nie na trampolinach :) Właśnie idę zaraz bo na 16:00 do lekarza po skierowanie na betę to go przy okazji zapytam - odpowiedź już znam - nie wolno !!! Zresztą chyba nie zdążę bo trening mam na 16:30 i chyba nie dam rady tak wartko obrócić :)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Jestem nowa i jeszcze tu nie ogarniam wszystkiego :P I dopiero Was znalazłam :P
    No ja dziś dorzuce jeszcze badanie śluzu - taki full pack :P
    Jak tam humorki dzisiaj? :)

    Cześć Zołza. Witaj w klubie :) U nas różnie. Humory są dobre i mniej dobre. Zależy gdzie ucho przyłożysz. A Ty z którego pułapu startujesz bo ja np. mam 4-5 dni do małpiszona.

    relghdgenv7rm5nv.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    never give up- a żebyś wiedziała. Masakra. Już sama nie wiem czy to emocje z plamienia czy @ za rogiem.

    Dobrze, że już piątek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 14:47

    relghdgenv7rm5nv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Cześć Zołza. Witaj w klubie :) U nas różnie. Humory są dobre i mniej dobre. Zależy gdzie ucho przyłożysz. A Ty z którego pułapu startujesz bo ja np. mam 4-5 dni do małpiszona.

    Ja jestem chwile po małpowatej.. więc ogarniam temat ;) wg Ovu owulka na dniach . Testy póki co twarda jedna krecha - zobaczymy dziś co w moczu piszczy :P ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podoba mnie się tu :D

    never give up lubi tę wiadomość

  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Ja jestem chwile po małpowatej.. więc ogarniam temat ;) wg Ovu owulka na dniach . Testy póki co twarda jedna krecha - zobaczymy dziś co w moczu piszczy :P ;)

    To kibicujemy i Tobie :) ja tu "gościnnie" jestem bo moje starania marcowe były a efekt w kwietniu no ale, że mnie nikt nie wywalił to zostanę ;)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doping też potrzebny :D My trzymamy kciuki za Ciebie a Ty za Nas :) i wszyscy zadowoleni :)

  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never give up a kiedy testujesz?

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem, już jestem z powrotem :) monique1981 ja twardo stoję na stanowisku, że test dopiero w dniu spodziewanej @ czyli 4 lub 5.04. ale byłam na chwilę Rossmanie i już miałam testy ciążowe w ręce i już miałam iść do kasy ale odłożyłam je. Nie kuszę losu ;)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Vea Koleżanka
    Postów: 94 14

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Zolza:-)

    Never no to silna jestes:-) .

    Niedoczynnosc tarczycy,poczatki Hashimoto.
    19.03.2008 - Victoria <3
    08.04.2015 - Aniolek [*]
    11 cykl staran i 2 kreseczki!!!!:-)
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vea ty mi wierzysz :) Ja od dnia owulki o niczym innym nie myślę. Gdyby się moim oczom lepiej przyjrzeć to zamiast znaczka dolara termometr by się pokazał ;)

    Vea lubi tę wiadomość

    relghdgenv7rm5nv.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Doping też potrzebny :D My trzymamy kciuki za Ciebie a Ty za Nas :) i wszyscy zadowoleni :)

    Podziękować :)

    Zołza:) lubi tę wiadomość

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z lekkim poślizgiem, ale i ja ląduje z wami. Drugi cs start 28.03. Ale ja to już chyba do majowych, bo pewnie w maju dopiero testowanko. :P I na koniec kwietnia tu sama zostanę, bo się wszystkie zafasolkujecie. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ