Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

OjMaryś :) piękna kreseczka :) o której bedzie betka? znowu będziemy hurtem czekać na forum na wynik :P

Śniadanko- po drodze kupiłam 3kg porzeczki czarnej. Pakuję na zimę do słoików-będzie wit.C :)

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 lipca 2017, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny za to mi dzis rozerwie plecy :( bolą jakaś taka zdrętwiała jestem chyba źle spałam

• KateHawke Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 08:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Już z kropką jesteśmy w domu :) serducho ładne miarowe 168 uderzeń/minutę i całe 14,5mm :D kolejna wizyta za 2 tygodnie :) pięknie jest i oczywiście syfię na całego !!

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d96f402b6cc.jpg

Ja tu staram się nadrobić forum a tu takie "jaaaaaa ale pięknieee!"
    Inna, super! Teraz to weteranki posypią ciążami jedna za drugą :D
    PS. Mimo olania starań łapię wiruski garściami. A co :D

innamorata88 lubi tę wiadomość

08.05.2020 - II na teście 💕
    c55f9jcgwm6tmib4.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Lena21 Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    No wlasnie to progesteron, dopiero dostała wynik, który robiła przy okazji bety :)
    Nie znam się za bardzo na tym, ale z tego co nauczyłam sie od Flower to rzeczywiście niziutko, jakby owulacja w ogóle nie wystąpiła...
    OjMaryś, pięknie gratuluje.
    To mój progesteron w 14dpo, owulacja musiała być skoro beta w 11dpo była 4,7.

• Flowwer Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Dziewczyny moje ekspertki mam jeszcze pytanie, wczoraj dostałam wyniki progesteronu który robiłam w poniedziałek przy okazji bety, wynik to 0,7 ng/ml, co to oznacza?

Pokaż wyniki gin i od kolejnego cyklu suplementuj. Zbadaj w diagnostyce lub innym labie gdzie szybko będziesz mieć wynik. Sprawdz TSH. Sprawdzaj progesteron wraz z betą a teraz przy takim prog @ za rogiem

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 09:00

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • OjMaryś Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane beta będzie miedzy 14-15 bardzo fajnie ze masz tu takie wsparcie Progesteron wynik dopiero wtorek sroda bo.musza wysylac do innego szpitala próbkę u was tez tyle czasu sie czeka? W piatek ide na wizyte pierwsza jaka zaciazona i sie doczekac nie mogę ;)

KateHawke, Jedna_z_Wielu, Lunaris, Flowwer, Bocianiątko, innamorata88, malinowaemi, zubii, i-feel-you, Czrna 81 lubią tę wiadomość

f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • Melevis Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    OjMaryś, pięknie.
    To mój progesteron w 14dpo, owulacja musiała być skoro beta w 11dpo była 4,7.

Aaa no tak, nie skojarzyłam, że to u Ciebie. Czyli fasoleczka nie dała rady pewnie przez ten niski prog, na pewno bedziesz musiała łykać luteinę albo Duphaston i bedzie wszystko dobrze :) mi przy progu 15 lekarz zalecił Duphaston 2x1.

l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena sprawdź prog 7-8 dpo bo może tutaj jest problem bo przed @ taki prog to ok.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff przynajmniej do 21 nie będziemy czekać jak niektórym się zdarzało. 15 to przyzwoita godzina :D

OjMaryś lubi tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny za to mi dzis rozerwie plecy :( bolą jakaś taka zdrętwiała jestem chyba źle spałam
    Najlepiej się trochę rozruszać.
    Jeszcze tyle dni do bety !!

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Lena21 Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp, idę do tej nowej gin 27.07 wiec chce się przygotować :) ja brałam Duphaston 1x1 i od 11dpo 3x1, może przepisze od razu większa dawkę albo doda luteinę, zobaczymy . Mam z pracy opiekę z enelmedu i tam mamy większość badań w pakiecie, o jakie powinnam poprosić ?

• Madżka89 Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Wszystkim!:)
    Ja już tupie nóżkami ,budzilam się w nocy więc emocje już są,zaraz zabieram się za śniadanko:)
    Później trzeba się ogarnąć i doprowadzic do ładu,pewnie będzie mi się dłużyc.
    Miłego dzionka,pewnie przed wizytą coś tu jeszcze naskrobie:)

Bocianiątko, Flowwer, innamorata88 lubią tę wiadomość

08.2017 poronienie 9 tc

Letrox 50, PAI-1, MTHFR

06.2020 Medart Poznań

14.10.20 IUI 🐒
    4.12.20 IUI 🐒

Mąż- Teratozoospermia
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Najlepiej się trochę rozruszać.
    Jeszcze tyle dni do bety !!

Jak zaczełam chodzić to sie okazuje ze to albo brzuch boli i tak promieniuje albo kość ogonowa i promieniuje w brzuch. Ja Zwarjuje, oszaleje i osiwieje :p

• Lunaris Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jak zaczełam chodzić to sie okazuje ze to albo brzuch boli i tak promieniuje albo kość ogonowa i promieniuje w brzuch. Ja Zwarjuje, oszaleje i osiwieje :p

Nie zwariujesz tylko urodzisz...a potem osiwiejesz i oszalejesz ;)

P.s. obejrzałam 1odc GOT :D no masa :D jużsama nie wiem kto jest moim faworytem w tym serialu, wszystkie postacie są takie plastyczne i ciekawe! Chyba sie wezmę za książki!

malinowaemi lubi tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nie zwariujesz tylko urodzisz...a potem osiwiejesz i oszalejesz ;)

P.s. obejrzałam 1odc GOT :D no masa :D jużsama nie wiem kto jest moim faworytem w tym serialu, wszystkie postacie są takie plastyczne i ciekawe! Chyba sie wezmę za książki!

Kochana a w następnym odcinku ma podobno Nymeria sie pojawić :D ostatnio właśnie mówiłam mamie, ze w tym serialu nic nie ginie i skoro Aria wypuściła go w 1sezonie to Ona musi powrócić :D

Lunaris lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 19 lipca 2017, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny :)
    Ale tu wysyp fasolek w tym miesiącu, aż nadzieja na przyszłość jest jeszcze większa :) :)

Też robiłam podejście do GOT, razem z moim mężem, ale za diabła nie mogłam się wkręcić :D Tyle wątków, tyle postaci, taka złożoność, że w końcu przestałam łapać kto z kim i dlaczego :D Jednak wolę proste, nieskomplikowane seriale i filmy :) Bo w tym przypadku trzeba być skupionym na maksa, od pierwszej do ostatniej minuty odcinka :D

W końcu piękna pogoda się pokazała, co?
    Nie wiem jak u Was, ale u nas na Kujawach ostatnie 3tyg to jakaś masakra była, pogoda w kratkę. Dziś można było usiąść na tarasie z ksiażką, w końcu! :) :)

A pochwalę się Wam, że po radzie naszego androloga (jeszcze przed laparo, kiedy nie wiedzieliśmy o całkowitej niedrożności jajowodów) sprawiliśmy sobie szczeniaka, buldożek francuski :) Jest mega absorbujący i koocham go od pierwszego, zezowatego spojrzenia :D
    Mam głęboką nadzieję, że uda się nasze in vitro i już w przyszłym roku będę miała dwie słodkości pod opieką :) :)

Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za testujące i (jeszcze) niezafasolkowane ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 09:53

Flowwer lubi tę wiadomość

• Lunaris Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tak trochę z ciekawości zapytam-bo również miałam obustronną niedrożność, nie zaproponowano Wam innego rozwiązania niż IVF?
    (zaznaczam że nie mam nic do IVF, sama chętnie bym je teraz zrobiła :] )

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer ty juz bralas te leki immunosupresyjne?

Jak sie po nich czulas?

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • OjMaryś Autorytet

Wysłany: 19 lipca 2017, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety nie wiecie czy przy ciazy trzeba dentystce mówić o tym bo ja juz nie pamietam jak to jest. A dzis mam wizyte bo po wybielaniu mam straszna nadwrazliwosc...

f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 lipca 2017, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Sylwia tak trochę z ciekawości zapytam-bo również miałam obustronną niedrożność, nie zaproponowano Wam innego rozwiązania niż IVF?
    (zaznaczam że nie mam nic do IVF, sama chętnie bym je teraz zrobiła :] )

Powiem Ci tak - my przymierzaliśmy się do inseminacji, taką opcję zaproponował nasz ginekolog prowadzący, ale przed inseminacją wysłał mnie na laparoskopię z chromotubacją, żeby sprawdzić drożność jajowodów i tym samym ocenić, czy inseminacja ma w ogóle rację bytu.

Po badaniu okazało się, że mam całkowicie niedrożna oba jajowody, nie wyciekła ani odrobina płynu, a próbowali 2 czy 3 razy..
    Okazało się, że mam mnóstwo zrostów i prawdopodobną przyczyną są jakieś stare stany zapalne sprzed 6-7 lat (mogę podziękować swojemu byłemu, najchętniej natrzepałabym mu po mordzie, bo po zakończeniu związku okazało się, że nie byłam jedyną partnerką i nie zdziwiłabym się w ogóle, że przeniósł na mnie jakieś świństwo :/ ).
    Lekarz powiedział, że można przeprowadzić kolejną laparoskopię i spróbować uwolnić zrosty w jajowodach, ale w przypadku obustronnej niedrożności taki zabieg nie gwarantuje żadnej skuteczności, powiedziano mi, że jest tylko 15% szansy, że zabieg cokolwiek da.
    Usłyszałam też od lekarza, że po takim udrażnianiu jest większe ryzyko ciąży pozamacicznej..

Na chwilę obecną wg mojego lekarza, mamy 1% szansy na naturalną ciążę i będzie to cud boży (choć akurat u mnie z wiarą na bakier więc nie liczę na żaden cud ;) :D

Stąd decyzja o in vitro, była to diagnoza od dwóch lekarzy, bo skonsultowałam się też z innym fachowcem..
    Póki nas stać na to, póki mamy siły to będziemy próbować..
    Póżniej zostaje nam adopcja..

Lunaris - a o jakich innych rozwiązaniach mówisz? Wam zaproponowano coś innego? Możesz się podzielić? Zawsze można zagłębić temat i szukać, chociaż raczej jesteśmy zdecydowani :)

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego