Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAGUION wrote:
    tak dokładnie, owulacja przesuneła mi się o 2 ,3 dni



    W takim razie leć na bete :D

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) My już po prenatalnych :) Wygląda na to, że wszystko jest ok :) Czekamy jeszcze na pełne wyniki (razem z tymi z krwi). Lekarz bardziej skłaniał się ku dziewczynce, ale mówił, żeby jeszcze nie malować pokoiku i nie kupować sukienek :) Przezierność 1,52 waga 54g, i całe 5 cm człowieka <3

    innamorata88, Bocianiątko, nick nieaktualny, Lunaris, nick nieaktualny, Madżka89, Flowwer, Yoselyn82, zubii, nick nieaktualny, Czrna 81, Sarna84, Karma88, E_w_c_i_a, Jedna_z_Wielu, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Dziewczyny mogę Was poprosić o opinie.Dziś mam 13 dc Lh -20,6 estradiol-842.Prosze o pomoc ❤❤❤
    niewątpliwie jesteś przed owu :) i chyba masz dużo pęcherzyków! :) stawiałabym na owu w ciągu kilku dni :) bo wygląda na to, że skok LH jeszcze przed Tobą ;)

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • ZAGUION Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    W takim razie leć na bete :D


    Nie mam możliwosci bo jestem za granicą,a tutaj wszytsko jets utrudnione :(
    Czekanie dobija

    ZAGUBIONA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Hej :) My już po prenatalnych :) Wygląda na to, że wszystko jest ok :) Czekamy jeszcze na pełne wyniki (razem z tymi z krwi). Lekarz bardziej skłaniał się ku dziewczynce, ale mówił, żeby jeszcze nie malować pokoiku i nie kupować sukienek :) Przezierność 1,52 waga 54g, i całe 5 cm człowieka <3
    Wsze


    Bardzo sie cieszę i gratuluje :)!!!!

    emi2016 lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi gratulacje :) dawaj nam tu wirusy!

    emi2016 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wirusów ślę całą moc: @#$%^&*(*&^%$#@!@#$#@!@#$%$#@!#$%$#@#$ Zarażajcie się i chodźcie na fioletową ! :)

    Flowwer, nick nieaktualny, Bocianiątko, Amy333, Lunaris, Jedna_z_Wielu, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    u mnie też by wychodziło że od 5 dpo... Ale miałabym brać przez 10 dni co już znacznie wydłuża fl... bardziej chodzi mi o to, że dzisiaj już wzięłam... i opcji że jutro nie biorę nic nie przewiduję - nie chce robić takiej huśtawki, bo to chyba najgorsza sytuacja... więc mogę po prostu zacząć pełną dawką od 3 dpo albo połowę dawki 3-4 dpo i pełną dawkę od 5 dpo ;) ale skłaniam się ku temu żeby brać już od dziś pełną dawkę bo i tak pójdę na betę 12 dpo :)

    Flowwer, ekspertko <3 dobry plan? ;)
    Ja bym brała pełną dawkę i 12 dpo beta.

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi jutro prenatalne ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 19 lipca 2017, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Emi jutro prenatalne ?
    Nie :) Dziś były prenatane :) Jutro normalna wizyta :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi2016 wrote:
    Wirusów ślę całą moc: @#$%^&*(*&^%$#@!@#$#@!@#$%$#@!#$%$#@#$ Zarażajcie się i chodźcie na fioletową ! :)


    Bardzo nam sie przydadzą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    niewątpliwie jesteś przed owu :) i chyba masz dużo pęcherzyków! :) stawiałabym na owu w ciągu kilku dni :) bo wygląda na to, że skok LH jeszcze przed Tobą ;)
    Dzięki kochana ❤

  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2531 4007

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa śliczne pazurki!!!
    Ja z zawodu jestem kosmetologiem,ale leń ze mnie bo sobe nigdy nie chce mi się robić,zawsze Mama i Siostra korzystają:)
    Zrobilam się już na bóstwo,dla zabicia czasu zrobiłam pizzę na obiad i już mi w brzuchu burczy więc na Męża z obiadem raczej nie zaczekam;)

    event.png
    🙍🏻‍♀️
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    10.20-04.21 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    01. 23 Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    Agniechaaa śliczne pazurki!!!
    Ja z zawodu jestem kosmetologiem,ale leń ze mnie bo sobe nigdy nie chce mi się robić,zawsze Mama i Siostra korzystają:)
    Zrobilam się już na bóstwo,dla zabicia czasu zrobiłam pizzę na obiad i już mi w brzuchu burczy więc na Męża z obiadem raczej nie zaczekam;)



    Ja jestem po kursach ale w zawodzie nie pracuje :p kozystam ja, mama i koleżanki :D

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMarys czekam na Twój wynik :)

    😇😁😇😇😁
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga fanfary B-hcg wynik 60.36 :D popopłakałam się ;) Nareszcie ... Od dzis wszyatkie Was zarazam łapie miliony wirusów ode mnie #%#!!;×_'?$×(_@;!€'_*$*

    nick nieaktualny, Flowwer, Madżka89, Bocianiątko, nick nieaktualny, Yoselyn82, bazylkove, Zgredek 12, by7mistake, Karolka12345, Jedna_z_Wielu, czarnaiwi, KateHawke, Kazio14, emi2016, sara9555, nick nieaktualny, Czrna 81, kolka, Lena21, zubii, innamorata88, nick nieaktualny, madzia8lenka, Sarna84, Izape_91, Karma88, E_w_c_i_a, Lunaris, i-feel-you, Amy333, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję!!!!!!!!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Uwaga fanfary B-hcg wynik 60.36 :D popopłakałam się ;) Nareszcie ... Od dzis wszyatkie Was zarazam łapie miliony wirusów ode mnie #%#!!;×_'?$×(_@;!€'_*$*


    Cuuuuuuuudownie!!!
    Łapie :D

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Uwaga fanfary B-hcg wynik 60.36 :D popopłakałam się ;) Nareszcie ... Od dzis wszyatkie Was zarazam łapie miliony wirusów ode mnie #%#!!;×_'?$×(_@;!€'_*$*

    Gratuluję wyniku!
    Ja jeszcze muszę poczekać z 2-3 godzinki...

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 19 lipca 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi ale coś mi ma oczy poszło nie zauważyłam wcześniejszego postu ;)
    Niech córeczka rośnie!!!!


    OjMaryś BRAWO!!!!!!!! I chętnie złapie wiruska <3 życzę Ci z całego serducha spokojnych 8 mies

    emi2016 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ