X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena sprawdź prog 7-8 dpo bo może tutaj jest problem bo przed @ taki prog to ok.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff przynajmniej do 21 nie będziemy czekać jak niektórym się zdarzało. 15 to przyzwoita godzina :D

    OjMaryś lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny za to mi dzis rozerwie plecy :( bolą jakaś taka zdrętwiała jestem chyba źle spałam
    Najlepiej się trochę rozruszać.
    Jeszcze tyle dni do bety !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp, idę do tej nowej gin 27.07 wiec chce się przygotować :) ja brałam Duphaston 1x1 i od 11dpo 3x1, może przepisze od razu większa dawkę albo doda luteinę, zobaczymy . Mam z pracy opiekę z enelmedu i tam mamy większość badań w pakiecie, o jakie powinnam poprosić ?

  • Madżka89 Autorytet
    Postów: 2240 3787

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Wszystkim!:)
    Ja już tupie nóżkami ,budzilam się w nocy więc emocje już są,zaraz zabieram się za śniadanko:)
    Później trzeba się ogarnąć i doprowadzic do ładu,pewnie będzie mi się dłużyc.
    Miłego dzionka,pewnie przed wizytą coś tu jeszcze naskrobie:)

    Bocianiątko, Flowwer, innamorata88 lubią tę wiadomość

    202301124965.png
    🙍🏻‍♀️ 34l.
    Letrox 75,MTHFR hetero, PAI-homo
    🙎🏻‍♂️ 43l.
    Teratozoospermia, fragmentacja39%
    08.2017 poronienie 9 tc 👼
    06.2020 MedArt Poznań
    10.21-04.22 3x IUI 🐒
    10.2021-przygotowanie IVF🍀
    01.2022-punkcja 🥚🥚🥚- 16 komórek➡️ 6 zarodków ➡️ ❄️❄️ 2 blastocysty( 5AA, 3BB) ➡️ ❄️1 zarodek po NGS
    02.2022- transfer-odwołany➡️ zapalenie endometrium
    21.03- biopsja➡️ wynik prawidłowy
    10.05- TRANSFER 3.2.2 🙏🍀
    17.05- BETA 23/ 19.05- 55 / 23.05-281
    7.06- USG- jest ❤️ CRL 6mm
    14.06- USG- CRL 1,42cm
    28.06- USG -CRL 3,04cm Córeczka💕
    18.07. USG PRENATALNE- CRL 7cm
    28.08. USG- CRL 9cm
    18.08. USG- 185g
    2.09. USG- 308g
    20.09 USG POŁÓWKOWE - 463g
    30.09. USG- 612g
    21.10. USG- 970g
    10.11. USG - 1588g
    25.11. USG III TRYM.- 1650g
    12.01. Nasz Cud SN 3610g 56cm💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Najlepiej się trochę rozruszać.
    Jeszcze tyle dni do bety !!



    Jak zaczełam chodzić to sie okazuje ze to albo brzuch boli i tak promieniuje albo kość ogonowa i promieniuje w brzuch. Ja Zwarjuje, oszaleje i osiwieje :p

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jak zaczełam chodzić to sie okazuje ze to albo brzuch boli i tak promieniuje albo kość ogonowa i promieniuje w brzuch. Ja Zwarjuje, oszaleje i osiwieje :p

    Nie zwariujesz tylko urodzisz...a potem osiwiejesz i oszalejesz ;)

    P.s. obejrzałam 1odc GOT :D no masa :D jużsama nie wiem kto jest moim faworytem w tym serialu, wszystkie postacie są takie plastyczne i ciekawe! Chyba sie wezmę za książki!

    malinowaemi lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nie zwariujesz tylko urodzisz...a potem osiwiejesz i oszalejesz ;)

    P.s. obejrzałam 1odc GOT :D no masa :D jużsama nie wiem kto jest moim faworytem w tym serialu, wszystkie postacie są takie plastyczne i ciekawe! Chyba sie wezmę za książki!



    Kochana a w następnym odcinku ma podobno Nymeria sie pojawić :D ostatnio właśnie mówiłam mamie, ze w tym serialu nic nie ginie i skoro Aria wypuściła go w 1sezonie to Ona musi powrócić :D

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia dziewczyny :)
    Ale tu wysyp fasolek w tym miesiącu, aż nadzieja na przyszłość jest jeszcze większa :) :)

    Też robiłam podejście do GOT, razem z moim mężem, ale za diabła nie mogłam się wkręcić :D Tyle wątków, tyle postaci, taka złożoność, że w końcu przestałam łapać kto z kim i dlaczego :D Jednak wolę proste, nieskomplikowane seriale i filmy :) Bo w tym przypadku trzeba być skupionym na maksa, od pierwszej do ostatniej minuty odcinka :D

    W końcu piękna pogoda się pokazała, co?
    Nie wiem jak u Was, ale u nas na Kujawach ostatnie 3tyg to jakaś masakra była, pogoda w kratkę. Dziś można było usiąść na tarasie z ksiażką, w końcu! :) :)

    A pochwalę się Wam, że po radzie naszego androloga (jeszcze przed laparo, kiedy nie wiedzieliśmy o całkowitej niedrożności jajowodów) sprawiliśmy sobie szczeniaka, buldożek francuski :) Jest mega absorbujący i koocham go od pierwszego, zezowatego spojrzenia :D
    Mam głęboką nadzieję, że uda się nasze in vitro i już w przyszłym roku będę miała dwie słodkości pod opieką :) :)

    Pozdrawiam wszystkie i trzymam kciuki za testujące i (jeszcze) niezafasolkowane ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 09:53

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tak trochę z ciekawości zapytam-bo również miałam obustronną niedrożność, nie zaproponowano Wam innego rozwiązania niż IVF?
    (zaznaczam że nie mam nic do IVF, sama chętnie bym je teraz zrobiła :] )


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer ty juz bralas te leki immunosupresyjne?

    Jak sie po nich czulas?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety nie wiecie czy przy ciazy trzeba dentystce mówić o tym bo ja juz nie pamietam jak to jest. A dzis mam wizyte bo po wybielaniu mam straszna nadwrazliwosc...

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Sylwia tak trochę z ciekawości zapytam-bo również miałam obustronną niedrożność, nie zaproponowano Wam innego rozwiązania niż IVF?
    (zaznaczam że nie mam nic do IVF, sama chętnie bym je teraz zrobiła :] )

    Powiem Ci tak - my przymierzaliśmy się do inseminacji, taką opcję zaproponował nasz ginekolog prowadzący, ale przed inseminacją wysłał mnie na laparoskopię z chromotubacją, żeby sprawdzić drożność jajowodów i tym samym ocenić, czy inseminacja ma w ogóle rację bytu.

    Po badaniu okazało się, że mam całkowicie niedrożna oba jajowody, nie wyciekła ani odrobina płynu, a próbowali 2 czy 3 razy..
    Okazało się, że mam mnóstwo zrostów i prawdopodobną przyczyną są jakieś stare stany zapalne sprzed 6-7 lat (mogę podziękować swojemu byłemu, najchętniej natrzepałabym mu po mordzie, bo po zakończeniu związku okazało się, że nie byłam jedyną partnerką i nie zdziwiłabym się w ogóle, że przeniósł na mnie jakieś świństwo :/ ).
    Lekarz powiedział, że można przeprowadzić kolejną laparoskopię i spróbować uwolnić zrosty w jajowodach, ale w przypadku obustronnej niedrożności taki zabieg nie gwarantuje żadnej skuteczności, powiedziano mi, że jest tylko 15% szansy, że zabieg cokolwiek da.
    Usłyszałam też od lekarza, że po takim udrażnianiu jest większe ryzyko ciąży pozamacicznej..

    Na chwilę obecną wg mojego lekarza, mamy 1% szansy na naturalną ciążę i będzie to cud boży (choć akurat u mnie z wiarą na bakier więc nie liczę na żaden cud ;) :D

    Stąd decyzja o in vitro, była to diagnoza od dwóch lekarzy, bo skonsultowałam się też z innym fachowcem..
    Póki nas stać na to, póki mamy siły to będziemy próbować..
    Póżniej zostaje nam adopcja..

    Lunaris - a o jakich innych rozwiązaniach mówisz? Wam zaproponowano coś innego? Możesz się podzielić? Zawsze można zagłębić temat i szukać, chociaż raczej jesteśmy zdecydowani :)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam udrażniane jajowody w szpitalu- zaproponował mi to jeden lekarz a drugi ochrzanił bo powiedział że tak się już nie robi, że to stara metoda i nieskuteczna...jej skutkiem mam syna i po 4 latach przerwy oba drożne :P
    Też miałam zrosty po stanach zapalnych (źle poprowadzona opieka po poronieniu:/) . Ostatecznie po udrażnianiu miałam-tak jak TY laparoskopie po której od razu zaszłam w ciążę.

    Myślałam, że może są jakieś metody obecnie poza tą laparoskopią ale widocznie nie. Może za duże ryzyko pęknięcia jajowodów przy takim mechanicznym udrażnianiu? Nie wiem.

    Trzymam kciuki za Wasze IVF :) uważam że to cudowny medyczny wynalazek i bardzo mi przykro że rządzący podchodzą do tego inaczej :( popatrzcie ile było by zaoszczędzonych miesięcy/ lat,łez! w czasie których trwały by nasze bezowocne starania i walka :( po procedurze masz szanse nie tylko na dziecko ale również na jego rodzeństwo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 10:14

    never_lose_hope, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Kobiety nie wiecie czy przy ciazy trzeba dentystce mówić o tym bo ja juz nie pamietam jak to jest. A dzis mam wizyte bo po wybielaniu mam straszna nadwrazliwosc...

    :D TRZEBA :D

    OjMaryś, Bocianiątko lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Milla_ Przyjaciółka
    Postów: 101 160

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie, dziś według ovufriend jest mój ósmy dzień po. Mam taką prośbę: czy możecie spojrzeć na mój wykres i określić czy są jakiekolwiek szanse na fasolkę w tym cyklu?

    f2wljw4z2jsklqz3.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madżka89 wrote:
    Dzień dobry Wszystkim!:)
    Ja już tupie nóżkami ,budzilam się w nocy więc emocje już są,zaraz zabieram się za śniadanko:)
    Później trzeba się ogarnąć i doprowadzic do ładu,pewnie będzie mi się dłużyc.
    Miłego dzionka,pewnie przed wizytą coś tu jeszcze naskrobie:)
    Powodzenia!!
    OjMaryś mówić ;)

    OjMaryś, Madżka89 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę Wam to napisać Hahaha właśnie



    PIJE KAKAO

    HAHAHAHAHAHAHAHA

    Zgredek 12, OjMaryś, Bocianiątko, malinowaemi, Flowwer, Lunaris, Amy333, zubii, KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Muszę Wam to napisać Hahaha właśnie



    PIJE KAKAO

    HAHAHAHAHAHAHAHA


    Ostatnio ananasy, teraz kakao, ale smakosza nosisz pod serduchem :) :)
    Niech pije na zdrówko, i nie niepokoi mamusi! :)

    Zobaczymy jakie u mnie będą smaki :D :D

    Inna - Ty miałaś jakieś zachcianki po transferze? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2017, 10:42

  • OjMaryś Autorytet
    Postów: 780 633

    Wysłany: 19 lipca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Muszę Wam to napisać Hahaha właśnie



    PIJE KAKAO

    HAHAHAHAHAHAHAHA
    Hahaha kochana smaczego kakao ;) mnie na inke cos ciągnie od wczorajszego wieczoru ;)

    f2w3skjood9muy2d.png
    https://bellybestfriend.pl/graph/056cab463cf345b80050fcef2d6c2bed
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ