X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Luteina i torbiel...
Odpowiedz

Luteina i torbiel...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tinka96 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 31 stycznia 2021, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2022, 23:42

  • Melania Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 1 lutego 2021, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umów wizytę u innego lekarza. Możliwe , że torbiel sama pękła. Ja kiedyś miałam taką sytuację, ale u mnie pękła tak że nie było krwi. Może brzuch mnie lekko zabolał i tyle. Poszłam do innego ginekologa sprawdzić i już jej nie było. Po co masz się martwić, idź sprawdzić i daj znać ;)

  • Tinka96 Znajoma
    Postów: 21 1

    Wysłany: 2 lutego 2021, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2022, 23:42

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10014 12353

    Wysłany: 2 lutego 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie zawsze jest tak, ze @ przychodzi po odstawieniu luteiny.
    Jesli wszystko jest jak należy to @ może przyjść w trakcie brania.

    Ja np. raz miałam tak, że bralam luteine, mialam zrobić test i odstawić lub nie. Test oczywiście biały, a @ przyszła 5 dni później.

    Innym razem mialam tak, że testu robić nie musiałam, bo @ przyszła w idealnym terminie (a ja jeszcze nie zdazylam odstawić luteiny).

    Najlepiej skonsultować z lekarzem swoje obawy, aczkolwiek ja pytalam to mówił, że jest w porządku. Różnie organizmy reagują.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ