Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Mój kochany, mały brzdącu - zrobię Ciebie w tym miesiącu! ❤️ Lutowe testowanie. 👣
Odpowiedz

Mój kochany, mały brzdącu - zrobię Ciebie w tym miesiącu! ❤️ Lutowe testowanie. 👣

Oceń ten wątek:
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10075 12420

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta - mam wyniki - nijak beta nie pozostawia złudzeń <1,20.

    Za to TSH mi nieźle podskoczylo, więc pilnie dzwonię do endokrynologa. Wynik aż 3,94 🥺 pierwszy raz od dawna!

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Dziewczęta - mam wyniki - nijak beta nie pozostawia złudzeń <1,20.

    Za to TSH mi nieźle podskoczylo, więc pilnie dzwonię do endokrynologa. Wynik aż 3,94 🥺 pierwszy raz od dawna!

    Nosz kurcze... 😢😢😢

  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8138 9940

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, przykro mi 😔😔 ale to teraz szybko do Endo, ustawicie TSH i w marcu się uda 💪💪💐

    Księgowa lubi tę wiadomość

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • Ayayanee Autorytet
    Postów: 1408 1841

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Dziewczęta - mam wyniki - nijak beta nie pozostawia złudzeń <1,20.

    Za to TSH mi nieźle podskoczylo, więc pilnie dzwonię do endokrynologa. Wynik aż 3,94 🥺 pierwszy raz od dawna!


    Czyli że to był oszukańczy test 😲 ale ze aż tak....

    1cs - 05.19 - 7tc 💔 puste.
    5cs - 10.20 - 8tc- ♂️💔

    7cs - 09.04. 2022 - 39 tc, Kuba 💔💔💔CC
    'Skoro masz złamane serce, to znaczy, że się starałaś...'

    🌈8 cs - 20.12.2023 - 37 tc, CC, Alicja z Krainy Marzeń 🌷🤍 2900g, 54 cm 🌈

    age.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10075 12420

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ayayanee wrote:
    Czyli że to był oszukańczy test 😲 ale ze aż tak....

    Obstawiam, że mogłam mieć betę w okolicy czułości testu, ale wczoraj. Była niska, więc może szybko spadła?
    Albo faktycznie trafiłam na jakiegoś oszukanca 😅

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Dziewczęta - mam wyniki - nijak beta nie pozostawia złudzeń <1,20.

    Za to TSH mi nieźle podskoczylo, więc pilnie dzwonię do endokrynologa. Wynik aż 3,94 🥺 pierwszy raz od dawna!
    Eh przykro mi 😔 mam nadzieję że następny cykl będzie szczęśliwy 🍀🍀

    Księgowa lubi tę wiadomość

  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa 😔
    Kurka no.. nie tak miało być.. nie tak..

    Księgowa lubi tę wiadomość

    age.png
  • Ayayanee Autorytet
    Postów: 1408 1841

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons, zagłosowane ;d

    Księgowa a może.... Ale to bardzo szybko by spadła w sumie chyba? ... Ah nie ma co, kolejny cykl twój ✊🍀


    Dziewczyny co sądzicie o testach check&Go?

    Simons_cat, Księgowa lubią tę wiadomość

    1cs - 05.19 - 7tc 💔 puste.
    5cs - 10.20 - 8tc- ♂️💔

    7cs - 09.04. 2022 - 39 tc, Kuba 💔💔💔CC
    'Skoro masz złamane serce, to znaczy, że się starałaś...'

    🌈8 cs - 20.12.2023 - 37 tc, CC, Alicja z Krainy Marzeń 🌷🤍 2900g, 54 cm 🌈

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Dziewczęta - mam wyniki - nijak beta nie pozostawia złudzeń <1,20.

    Za to TSH mi nieźle podskoczylo, więc pilnie dzwonię do endokrynologa. Wynik aż 3,94 🥺 pierwszy raz od dawna!

    Księgowa przykro mi 😢 a Tsh rzeczywiście wysokie, dzwon, dzwon

    Księgowa lubi tę wiadomość

  • Justyna.Optyk Autorytet
    Postów: 2260 4449

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa trzymaj się Kochana ! 😭😘

    Księgowa lubi tę wiadomość

    wnidupjyplv8ipq3.png

    Hanusia, 3870g czystego szczęścia, 57cm miłości ❤️
    39+3 tc
  • Jeżynka Autorytet
    Postów: 6100 3951

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagłosowane.

    Simons_cat lubi tę wiadomość

    11.2018 😇23tydz
    06.2019 😇
    07.2019 😇

    16.11 - mamy ♥️ 6+2
    5-8.12 szpital, krwiak
    14.12-wizyta 10+2, CRL 4,33
    30.12 prenatalne CRL 7,6cm, 💜
    11.01 mała księżniczka 😍
    4.02-22.02 Szpital 😓 szew ratunkowy -szyjka 7 mm
    28.02 połówkowe- 440g 💜💜 21+2
    09.03-szewek trzyma, leżing cd.
    29.03 bez zmian
    07.04 diabetolog -> cukrzyca 🍬 narazie próbujemy z dietą
    12.04 szyjka 9 mm, rozwarcie wewn 🥺
    18.04 -16.05 szpital -> 1340g niuni 💓 28+2 sterydy-> 1700g niuni 💓 30+2 -> 2340g niuni 💓32+2.
    24.05 - szyjka 19-20mm 💪💪, podejrzenie cholestazy 😓
    27.05 - cholestaza, wdrożone leczenie
    1.06- cholestaza pełną parą, b.złe kwasy żółciowe
    2.06- 19.06 kierunek szpital 2200g niuni 34+5💓
    15.06- moja księżniczka już z nami 2870 💓💜💓 - 36+4

    age.png
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa jak dla mnie to wczoraj beta była wyższa i dlatego wyszedł cień - wnioskuję po tym skoku TSH. 😕
    U mnie przy takim skoku było to totalnie powiązane i TSH z 1 wskoczyło na 4 coś. 🤷🏻‍♀️

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10075 12420

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noelle wrote:
    Księgowa jak dla mnie to wczoraj beta była wyższa i dlatego wyszedł cień - wnioskuję po tym skoku TSH. 😕
    U mnie przy takim skoku było to totalnie powiązane i TSH z 1 wskoczyło na 4 coś. 🤷🏻‍♀️

    Wlasnie sprawdziłam - wyobraźcie sobie, że w styczniu mialam TSH na poziomie 1,62!!
    Tak czy siak, na ciaze już nic nie poradzę, ale czekam na odpowiedź Pani doktor w sprawie TSH.
    Z dwojga złego, dobrze, że zrobiłam to TSH, bo coś się zmieni, więc szansa będzie zwiększona 😊

    kokoszka31, Noelle, Simons_cat, Kaśik, Karo123 lubią tę wiadomość

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Litta Autorytet
    Postów: 511 459

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa przykro mi 😢😞
    TSH do poprawy, dziś drink i następny cykl jest Twój 😎

    Księgowa lubi tę wiadomość

  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa powiedz koniecznie endokrynolog jaka była sytuacja! 😉
    Moja zawsze mówi, że tarczyca jako pierwsza odzwierciedla wszelkie zmiany w ciele także faktycznie może tak być.

    Księgowa lubi tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Magdalena29 Autorytet
    Postów: 961 2039

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój jeszcze nie poczuł kopniaka. Małą czuć raczej po bokach i głównie z lewej strony. Dziś się za bardzo nie kręci ale jej pora to tak pod wieczór . Z jednej strony dobrze, że łożysko z przodu bo bym pewnie się za bardzo wczuwała w ruchy. A tak to przyjęłam do wiadomości, że mogę ich za bardzo nie czuć. Tylko właśnie czekam aż mąż nawiąże ten kontakt z dzidzią :D

    Księgowa mi tsh w ciąży skoczyło do prawie 4 ale szybko ogarnięte zostało. Chyba już po miesiącu miałam 2 i troszkę.
    Teraz 1, 16 chyba

    Księgowa, Noelle lubią tę wiadomość

    Madziandzia

    Starania o pierwszą dzidzię od 10.2018

    Hashimoto, IO, jajowody drożne, owulacje są

    Mąż - żpn II stopień, morfologia 0%, DFI 13,12 , HDS 26,24 , MAR prawidłowy, HBA 82,5%

    22.10.2020 II, beta 197
    24.10.2020 beta 550
    06.11.2020 mamy 3 mm i ❤
    17.12.2020 6,2 cm człowieka 😍
    11.02.2021 340 g zdrowej dziewuszki 💗
    23.04.2021 1709 g szczęścia 🥰
    02.06.2021 3100 g wiercipięty 😍
    22.06.2021 3450 g uparciucha 💪🏻
    27.06.2021 jednak 3600 g 😅

    05.07.2021 18:35 Łucja ❤ 56 cm, 3160g, 10/10 🥰

    w5wqdf9hljz4cnwi.png
  • Lisa_ Autorytet
    Postów: 704 1715

    Wysłany: 22 lutego 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa wrote:
    Dziewczęta - mam wyniki - nijak beta nie pozostawia złudzeń <1,20.

    Za to TSH mi nieźle podskoczylo, więc pilnie dzwonię do endokrynologa. Wynik aż 3,94 🥺 pierwszy raz od dawna!
    😢😢
    Powiem Ci że miałam takie TSH przed staraniami. Po 8 tygodniach udało mi się zbic do 1,7 i wtedy ujrzałam ⏸️ kreski..
    Trzymam kciuki żebyś i Ty w końcu je ujrzała wraz z pozytywna beta ❤️❤️❤️

    Księgowa, Karo123, agusia_246 lubią tę wiadomość

    Oliwier Aleksander
    23 sierpnia 2021
    16:10 | 3600g | 56 cm
    dqprj44jxtqvvgrf.png
  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 22 lutego 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda u nas też łożysko z przodu i dlatego też na początku czułam małą tylko na dole - teraz czuje już wszędzie bo kopie jak karateka. 😜

    Red555, Magdalena29 lubią tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
  • Litta Autorytet
    Postów: 511 459

    Wysłany: 22 lutego 2021, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak już tak krążymy w temacie TSH to mam do Was pytanie.
    Obecnie TSH 2,7 od 8 dni euthyrox i ginekolog kazał po 3 tygodniach powtórzyć wynik. oczywiście chciałabym sprawdzić to TSH już szybciej 🤦‍♀️ Tylko kiedy najwcześniej warto ?

  • Noelle Autorytet
    Postów: 5747 7951

    Wysłany: 22 lutego 2021, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Litta te trzy tygodnie to jest optymalny czas. 😞
    Ja po zmianie dawki zawsze tyle czekam żeby wszystko się ustabilizowało ale może dziewczyny mają inne doświadczenia. 🤷🏻‍♀️

    Litta, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Klara 14.06.2021 ❤️ 3250 gram i 51 cm ❤️klz99vvj0698zxow.png
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ