X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Negatywna beta hcg czy jest szansa
Odpowiedz

Negatywna beta hcg czy jest szansa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneta994 Znajoma
    Postów: 16 24

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochani.Mam pytanie może głupie, ale człowiek zawsze sobie robi nadzieję.Sprawa wygląda otóż tak.Ostatni okres miałam 8 czerwca, 23 było zbliżenie były też to dni płodne. Dzisiaj okres spóźnia sie dopiero 2 dni, ale zawsze był jak w zegarku.Cykle 29 dniowe, zrobiłam bete hcg wynik 0<100.Czy jednak jest jeszcze szansa że coś z tego będzie? Zawsze tydzień, a nawet 2 tygodnie wcześniej przed spodziewanym okresem czuje, że będzie piersi bolą i to bardzo.Teraz zupełnie nic, cera idealna.Pare dni kłuły jajniki i to było na tyle.Co o tym myślicie?

    Aneta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze owu sie jednak przesunela? Albo cykl bezowulacyjny.

  • Aneta994 Znajoma
    Postów: 16 24

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Moze owu sie jednak przesunela? Albo cykl bezowulacyjny.
    No właśnie nie monitoruje to nie wiem, ale w akurat w ten dzień było mega dużo śluzu plodnego i jajnik bolał tak jak zawsze po tym wnioskuje kiedy owulacja przypada. W pierwszej ciąży zdarzyło się, że beta wyszła negatywna po paru dniach wyszła 4 tydzień.Moze wtedy Labolatorium coś pomyliło nie wiem, ale przez to człowiek sobie robi nadzieję hehe.

    Aneta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To powtórz za 2dni i się okaze.

  • Aneta994 Znajoma
    Postów: 16 24

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    To powtórz za 2dni i się okaze.
    Chyba poczekam do końca tygodnia, ale nien wiem czy jest na co liczyć przy takim wyniku.Chyba, że faktycznie błąd Labolatorium.

    Aneta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy czy dostaniesz @

  • Aneta994 Znajoma
    Postów: 16 24

    Wysłany: 9 lipca 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    To zależy czy dostaniesz @
    No dokładnie chyba, że sama przyjdzie

    Aneta
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 12 lipca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2018, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was cieplutko :)

    Od momantu pojawienia sie szansy na dziecko przegladam fora internetowe strony medyczne, jednakze czym wiecej czytam tym bardziej zielona jestem. No ale od poczatku: Minał maj tego roku dodam ze juz pod jego koniec powinnam dostać okres w granicach 30-31 maj od 1 czerwca rozchorowalam sie i okres z duzym opoznieniem pojawil sie 13 czerwca moje cykle zazwyczaj to okolo 30/31 dni byc moze owulacja sie przesunela i wychodzilo by ze bylby to dzien owulacji 29-30 czerwca. 27, 29 i 30 czerwca byly intensywne starania z mężem.Natomiast dnia 7 lipca pojawi sie lekko brazowo rozowy sluz i tak naprawde widoczny tylko na papierze toaletowym na pewno nie mozna nazwac tego miesiaczka trwalo do 11 lipca czyli 5 dni. Dnia 13 lipca byly znow przyjemnosci z męzem z mezem ale dnia 15 i 16 lipca znow pojawilo sie to plamienie od tej daty juz go nie mam. Brzuch na miesiaczke wcale nie boli nie zanosi sie nawet ze zacznie.Testy wychodza negatywnie te z moczu. Dzis nie wytrzymalam i pojechalam na bete zycie w niepewnosci jest straszne wynik juz otrzymalam no i wlasnie jedno wielkie duże 0 dokładnie <0,10 mUl/ml:( i tu teraz pytanie czy jak pojawilo sie to plamienie 15 i 16 to dzis to stezenie hcg moglo byc niewykrywalne jeszcze ? Na ktorejs ze stron wyczytalam ze hcg zaczyna byc produkowane po plamieni a to przeciez wystapilo niedawno jeszcze. Zglupialam :( czuje sie inaczej i nawet nie duze tkliwe piersi ani smaki zachcianki. Z natury jestem niejadkiem wiec od tygodnia wilczy apetyt ze rano musze zjesc cokolwiek... okropny bol glowy i sennosc na taka skale ze rano oczy moglabym kluczem francuskim otwierac, i straszna hustawka nasttrojow wrecz nie do wytrzymania ta beta dzis mnie dobila :( jest jakakolwiek szansa na to ze bete wykonalam za wczesnie ? Zwariuje chyba z góry dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam cieplo!
    Joa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 16:38

  • Edzia 181 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 31 lipca 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Jak wy ja podobnie nie mam pojęcia co się dzieje.
    Wyniki testów negatywne. Beta 1,25 a endo 12 mm.
    Lekarz zapisał mi Luteinę, twierdzi że może coś z tego będzie.
    A wy jak myślicie? Czekam na wasze odpowiedzi.

    Edzia 181
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 31 lipca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia 181 wrote:
    Witajcie,
    Jak wy ja podobnie nie mam pojęcia co się dzieje.
    Wyniki testów negatywne. Beta 1,25 a endo 12 mm.
    Lekarz zapisał mi Luteinę, twierdzi że może coś z tego będzie.
    A wy jak myślicie? Czekam na wasze odpowiedzi.

    Musisz poczekać i powtórzyć badanie krwi. Beta albo urośnie albo nie. Na takim wyniku ciężko cokolwiek powiedzieć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 21:52

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Edzia 181 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po jakim czasie wykonuje sie powtórne badanie bety? Nie dopytala o to lekarza. Luteina mam brać przez 5dni. Z tego co wiem to okres może wystąpić po odstawieniu w ciągu 7dni.

    Edzia 181
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 31 lipca 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edzia 181 wrote:
    Po jakim czasie wykonuje sie powtórne badanie bety? Nie dopytala o to lekarza. Luteina mam brać przez 5dni. Z tego co wiem to okres może wystąpić po odstawieniu w ciągu 7dni.

    Ogólnie bete sprawdza sie po 48h ale to przy pozytywnej, zeby sprawdzić przyrost. U Ciebie poczekałabym conajmniej te 48h czyli dwa dni, albo trzy. A najlepiej te 5 na ktore lekarz dal Ci luteine. Nie wiem ile dasz radę nie sprawdzać ;) beta jesli rośnie o rośnie z dnia na dzień. Ale przy niziutkim wyniku, który w sumie jest negatywny warto chwile odczekać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2018, 22:45

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Edzia 181 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2018, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź. Chyba jakoś dam radę. Najgorsze jest rozczarowanie

    Edzia 181
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ