X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Negatywne testy , jutro beta
Odpowiedz

Negatywne testy , jutro beta

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna90 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 25 marca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny w miesiaczka wystapila w spodziewanym dniu, tylko, ze byla skapa robialm testy 6dni po okresie i dzis 12 dzien negatywne ,myslicie, ze moga byc wiarygodne? Jutro ide na bete upewnic.sie. jak musi byc wysoka, zeby byla oznaka ciazy?

    Ann90
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 25 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;) wiesz co nie chce Cie dołować ale skapy okres nie jest objawem ciazy. Ja sama zawsze mialam regularne miesiaczki ale od grudnia do lutego troszke mi sie mozna powiedziec rozregulował bo mialam okres tylko po 3 dni a raz nawet tylko 2 i to bardzo skapy do tego dostawalam go nie w terminie i nie bylo to spowodowane ciaza. Teraz na szczescie wszystko wrocilo do normy . Jesli robilas test to chyba ciaze mozesz wykluczyc ale oczywiscie bete mozesz zrobic jak ma Cie to uspokoic;) Czasami zdarza sie ze wystepuje nie wielkie krwawienia w ciazy. Zycze powodzenia;)

    Anna25
  • Anna90 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe , ze mi sie cos rozregulowalo. Moze jakies zaburzenia, jak nigdy nie mialam bolesnych okr.tak teraz.co miesiac bol, przed.okresem bol piersi, nabrzmiale jak nie wiem. Ehh zobaczymy.

    Ann90
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przeważnie przy każdym okresie mam ból piersi choć czasami się zdarzy ze nie mam żadnych objawów różnie to bywa.

    Anna25
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A długo starasz się o dziecko?

    Anna25
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ