X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie negatywny test ciążowy 24 dnia cyklu
Odpowiedz

negatywny test ciążowy 24 dnia cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 31 maja 2015, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Zrobiłam test ciążowy w 24 dniu cyklu wynik negatywny, myślicie że jest niewiarygodny? Czy którejś z was wyszedł w tym dniu pozytywny?

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 31 maja 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia1987 wrote:
    Hej
    Zrobiłam test ciążowy w 24 dniu cyklu wynik negatywny, myślicie że jest niewiarygodny? Czy którejś z was wyszedł w tym dniu pozytywny?

    A który to dzień po owulacji? Sam dzień cyklu nic nam nie mówi...
    Ja miewałam owulacje w 18-20 dc no to wtedy trudno,żeby test wyszedł w 24dc;)

  • Emcia1987 Koleżanka
    Postów: 91 8

    Wysłany: 31 maja 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to 7 po oowulacji

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7dpo to nie dziwne, że ci negatywny wyszedł ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • izolda84 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 34 dniu cyklu i mi również test wyszedł negatywny :( więc czekaj cierpliwie i powtórz test za kilka dni.Ja już niewierze w cud ale za ciebie trzymam kciuki:)

  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbednie zalozony watek wedlug mnie, moglas na spokojnie poczytac kiedy testy zaczynaja wychodzic pozytywne, wejsc np na galerie wykresow i zobaczyc czy jest jakis 7dpo

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Niebieskookaaa96 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że jest już bardzo dużo pytań tego typu ale muszę zapytać bo nie daje mi to spokoju.
    Cykle mam 28 dniowe i nie zabezpieczamy się bo stwierdziliśmy że co ma być to będzie. Wczoraj minął termin miesiączki i nie dostałam jej jeszcze. Brzuch boli mnie od jakiś 8 dni jak na miesiączkę i mam biały taki gesty śluz, piersi bolą jak zwykle ale też zaczęły boleć te 8 dni temu a zawsze zaczynają jakieś 2 dni przed miesiączka.Test zrobiłam w 24 dniu cyklu i był negatywny. Czy jest szansa że to ciąża?

    " Nadzieja umiera ostatnia!! " " Kochać i być kochanym!! "
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a skąd my mamy to wiedzieć :)? Szansa jest, bo na tym forum póki nie ma @, to jest nadzieja. Ale my NIE wiemy kiedy ty masz owulacje, ani czy się kochaliście w odpowiednie dni itd itp. Test prawdę ci powie, jak nie dzisiaj, to jutro. Albo zrób betę.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieskookaaa96 wrote:
    Wiem że jest już bardzo dużo pytań tego typu ale muszę zapytać bo nie daje mi to spokoju.
    Cykle mam 28 dniowe i nie zabezpieczamy się bo stwierdziliśmy że co ma być to będzie. Wczoraj minął termin miesiączki i nie dostałam jej jeszcze. Brzuch boli mnie od jakiś 8 dni jak na miesiączkę i mam biały taki gesty śluz, piersi bolą jak zwykle ale też zaczęły boleć te 8 dni temu a zawsze zaczynają jakieś 2 dni przed miesiączka.Test zrobiłam w 24 dniu cyklu i był negatywny. Czy jest szansa że to ciąża?
    Tak to na pewno ciąża bliźniacza....

    Sylwia87 lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ