X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Nie kupujcie UPS-TEST OPTIMAL
Odpowiedz

Nie kupujcie UPS-TEST OPTIMAL

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kashamba Koleżanka
    Postów: 56 23

    Wysłany: 30 lipca 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Kupiłam w super pharmie UPS-TEST był w promocji pierwszy pokazał "cień cienia" myślę jest nadzieja, kupiłam bobo test o czułości 10 wyszedł negatywny, następnego dnia znów UPS-TEST tym razem druga kreseczka już mocniejsza (na ulotce jest napisane że jeśli kreska testowa jest słabsza to i tak mogę być pewna ciaży) jeszcze tego samego dnia poszłam na bete i niestety wynik 2 (negatywny). A ja teraz siedzę załamana :(

    Aniołek [*] 06. 02. 2014
    Julek 16. 08. 2015
  • Nilakshi Koleżanka
    Postów: 58 13

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Kashamba <przytulam>. Najgorsze, że ziarenko nadziei zostało zasiane przez ten test a później brutalny powrót do rzeczywistości :( Dzięki za ostrzeżenie.

    1usadf9hv0znxknt.png
    f2w3dqk3wj2i88rk.png
  • KiKi123456 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też ostrzegam. Wychodzą 2 kreski (i to nie jakiś tam cień kreski) podczas gdy inne testy, i to o większej czułości, są ujemne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ