Forum W oczekiwaniu na testowanie Nie kupujcie UPS-TEST OPTIMAL
Odpowiedz

Nie kupujcie UPS-TEST OPTIMAL

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kashamba Koleżanka
  Postów: 56 23

  Wysłany: 30 lipca 2014, 17:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam.
  Kupiłam w super pharmie UPS-TEST był w promocji pierwszy pokazał "cień cienia" myślę jest nadzieja, kupiłam bobo test o czułości 10 wyszedł negatywny, następnego dnia znów UPS-TEST tym razem druga kreseczka już mocniejsza (na ulotce jest napisane że jeśli kreska testowa jest słabsza to i tak mogę być pewna ciaży) jeszcze tego samego dnia poszłam na bete i niestety wynik 2 (negatywny). A ja teraz siedzę załamana :(

  Aniołek [*] 06. 02. 2014
  Julek 16. 08. 2015
 • Nilakshi Koleżanka
  Postów: 58 13

  Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:24

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Przykro mi Kashamba <przytulam>. Najgorsze, że ziarenko nadziei zostało zasiane przez ten test a później brutalny powrót do rzeczywistości :( Dzięki za ostrzeżenie.

  1usadf9hv0znxknt.png
  f2w3dqk3wj2i88rk.png
 • KiKi123456 Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 8 sierpnia 2014, 08:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Też ostrzegam. Wychodzą 2 kreski (i to nie jakiś tam cień kreski) podczas gdy inne testy, i to o większej czułości, są ujemne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego