Forum W oczekiwaniu na testowanie Nie wiem co myśleć ..
Odpowiedz

Nie wiem co myśleć ..

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 sierpnia 2015, 23:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Cykle mam 28 dniowe, zawsze wszystko było regularnie. Ostatnią miesiączkę miałam 4 lipca i teraz powinna być 1 sierpnia. Ale jednak nie przyszla.. (wiem ze to tylko dwa dni..) brzuch pobolewa jak na okres od tygodnia..stosunek byl 2 dni przed owulacja i w owulacje bez zabezpieczeń. Test robiłam 31 lipca ale wyszedł negatywny. Kiedy mozna zrobić test ponownie? I czy wogule jest sens?

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego zakladasz nowy watek by zadac jedno pytanie? Nie robmy z forum smietnika.

Test mozesz zrobic w kazdej chwili przeciez wiesz a najlepiej zrob bete bedziesz miala jasnosc sytuacji. Nikt nie powie Ci tutajczy jestes badz nie jestes w ciazy. Male opoznienia sie zdazaja, a moze to byc ciaza

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 sierpnia 2015, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jdstem tutaj nowa wiec nie widzialam jak to jest dokladnie na forum. Nie pytalam czy jestem w ciazy tylko kiedy najlepiej zrobic test. Dziekuje za odpowiedz.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego