X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Niemożliwe, a jednak?
Odpowiedz

Niemożliwe, a jednak?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • jatoja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    jestem tu nowa, ale muszę się komuś wygadać...
    Moja sprawa wygląda następująco:
    Od prawie 3 lat mam wszczepiony implanon- do wyciągniecią w maju. Moje okresy w tym czasie były naprawdę przeróżne, ale zawsze obfite, cykle baaardzo nieregularne, bo od 9 do 45 dni. Ostatnio jednak jakby się trochę unormowały i były od jakiegoś czasu około 23 dniowe. Ostatni "okres" dostałam 7 stycznia, po 33 dniach. W między czasie zauważyłam u siebie delikatne objawy ciąży (wręcz mam cały czas takie przeczucie, że jestem) i zrobiłam test ciążowy- wynik negatywny. Kiedy już @ się trochę bardziej rozkręciła, a objawy ciąży zrobiły się mimo to wyraźniejsze wykonałam test po raz 2- wynik negatywny. Ja dalej czuję, że jestem w ciąży... @ była zupełnie inna- dużo bardziej skąpa, mniej bolesna, i nawet dzisiaj są delikatne plamienia. Miałam dać sobie spokój, ale nie potrafię przestać o tym myśleć- na dodatek dziś zaczęło mnie kłuć tuż nad spojeniem łonowym. Na betę nie mam szans, ale mam wizytę u ginekologa wyznaczoną na 20-tego stycznia- tylko, że ja do tej pory zwariuję... Boję się, że sobie coś uroiłam, ale nie mogę wykluczyć ciąży... Po prostu musiałam się "wygadać"

  • dariacz Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chciałabyś być w ciąży? ;-)

  • jatoja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już dwójkę swoich skarbów i zawsze chciałam trzecie, ale nie żeby jakoś specjalnie się nakręcać... tym bardziej, że MM nie planuje mieć więcej dzieci, a ja się z tym (chyba) pogodziłam.

  • dariacz Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może poczekaj do wizyty u ginekologa, lepiej się niepotrzebnie nie nakręcać :-)
    Ja teraz nie wiem jeszcze czy się nakręcam ale mam dziwne objawy nigdy tak cyklu nie przechodziłam więc cały czas mam nadzieję (20 stycznia powinnam dostać @) :-)
    Daj znać co Ci lekarz powiedział

  • jatoja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno dam znać... Nigdy tak nie czekałam na wizytę u ginekologa. Nawet nie wiem od czego mam zacząć rozmowę z nim jak już wejdę do gabinetu. Boję się trochę, że na początku pomyśli, że jakaś panikara jestem czy coś takiego...

  • dariacz Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako lekarz z pewnością miał nie jedną panikarę w gabinecie ;-) heh
    Albo potwierdzi Twoje przeczucie albo wyprowadzi Cię z błędu, nie martw się ;-)

  • jatoja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariacz- dzięki za dobre słowo... Zastanawiam się, czy najpierw powiedzieć mu jakie mam objawy i zobaczyć co on na to, czy zacząć od tego, że mam implant?

  • dariacz Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może najpierw powiedz jakie masz objawy :-)

  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie masz objawy? Powiedz najpierw nam :)

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • jatoja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na samym początku, jak mi się @ "spóźniała" (choć już nieraz cykle były dłuższe) dostałam takiego dziwnego przeczucia i musiałam lecieć po test, potem miałam w czasie okresu (i po nim) tkliwość piersi i takie jakby lżejsze bóle okresowe (jak nigdy w trakcie). Inne objawy to: dziwne jak na mnie "smaki", cały czas podwyższona temperatura ciała, uczucie gorących piersi, bezbarwna wydzielina z jednej brodawki, częste odbijanie się- nawet na czczo, dziwne uczucie w brzuchu, kłucie nad wzgórkiem łonowym. Okres też był inny niż zawsze: zazwyczaj podczas @ dużo bardziej bolał mnie brzuch, a podpaski, czy tampony musiałam zmieniać co dwie godziny, a nawet częściej. Teraz okres trwał niby dłużej, ale podejrzewam, że jedna podpaska wystarczyłaby mi na cały dzień... Na razie to chyba tyle.

  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoja może najłatwiej byłoby pójść na bete?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • jatoja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, chciałam tego uniknąć, ale sama się nad tym zastanawiam coraz bardziej- jednak do środy jeszcze tyyyle czasu...

  • wianna Autorytet
    Postów: 879 240

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta to chyba najlepszy pomysł, nie unikaj, a będziesz spokojniejsza... A może Twój organizm teraz zaczął tak reagować na implant, bo już go nie chce? :P bo jednak domaga się o Dzidziusia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 19:20

    Igor - nasze szczęście <3 ur. 9.12.2016 r. <3 3430 g <3 54 cm <3
  • dariacz Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    jatoja może najłatwiej byłoby pójść na bete?

    Może to najlepsze rozwiązanie, albo czekać na wizytę ;-)

  • jatoja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i pojechałam na betę... Niestety jej nie zrobiłam- jak usłyszałam, że wynik będzie za 3 do 5 dni, to poprosiłam o zwrot swoich pieniążków i wróciłam do domu... Przecież teraz będzie weekend, a w środę i tak idę do ginekologa.
    Objawy dalej się utrzymują, poza tym niby 9 dc, a ja dalej mam ślady krwi przy podcieraniu ... Ja nie wytrzymam, no!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2016, 12:52

  • dariacz Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dasz radę, wierzymy w Ciebie ;-) i trzymamy kciuki

  • jatoja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dariacz wrote:
    Dasz radę, wierzymy w Ciebie ;-) i trzymamy kciuki

    Dziękuję...

    Zrobiłam rano kolejny test- tym razem paskowy Pepino. Wynik oczywiście negatywny. Podejrzewam więc bardziej problemy zdrowotne- może jakaś torbiel, może coś z hormonami... Coś musi być na rzeczy, bo naprawdę nigdy tak nie miałam. Dziś 10dc, a u mnie przy siusianiu nadal krew. Może jakieś problemy z prolaktyną... Ktoś ma jakieś pomysły na co mogę się nastawić po wizycie u ginekologa?
    Może któraś z dziewczyn miała coś podobnego?

    madlene88 lubi tę wiadomość

  • dariacz Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie pomogę :-(

  • dariacz Koleżanka
    Postów: 34 2

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zatestowałam i negatywnie... jutro rano jeszcze raz, jeśli będzie negatyw to czekam na miesiączkę ;)

  • jatoja Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariacz- 3mam kciuki, ale wiadomo: będzie, co ma być. A starania są przecież takie przyjemne...
    Ja dziś "13dc" i nadal krwawię... I wciąż "to' jest dużo bardziej skąpe niż moje dotychczasowe @. Jutro lekarz- jak myślicie, czy pomimo tego skąpego krwawienia będę mogła mieć zrobione USG? W końcu musi sprawdzić- co się tam dzieje...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ