X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Niepewny wynik
Odpowiedz

Niepewny wynik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Olcik1490 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 12 listopada 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM. W sumie jest to moj pierwszy post ma jakim kolwiek forum ale mam problem.
    Tydzień temu gdy bylam w szpitalu wyszlo mi z badania moczu ze jestem w ciąży, lecz jedno co mnie zastanawia ze bylam wtedy 2 tyg po ostatniej miesiące. Lekarz stwierdził że szybko wyszedł test pozytywny ale ze wyniki się raczej nie mylą. Zostało mi od dziś 6 dni do następnej miesiączki, robilam test jeden w tyg byl nie wyraźny dziś drugi i tylko jedna kreska . Co robić?

    Ania.k88 lubi tę wiadomość

  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 12 listopada 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zrobili badania bety HCG ?

  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 12 listopada 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej podjedź na Betę HCG koszt około 40 zł daje pewny wynik

  • Olcik1490 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 12 listopada 2021, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomnialam dodać ze mieszkam w Anglii

  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 12 listopada 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jest jakaś dziewczyna ktora mieszka za granicą i coś bardziej podpowie bo zupełnie nie nie jak tam to wszystko wygląda... ale w każdym laboratorium czy to w Polsce czy za granicą można zbadać hormon.

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 15 listopada 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, i jak tam u Ciebie, powtarzałaś testy?

    age.png
  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcik czy ja 😅🙈 ja robiłam dziś tylko nie z porannego moczu i dupa biało 😭 ale spodziewałam się tego...

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 15 listopada 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to akurat do Olcik było :D a od Ciebie czekam na info po wizycie u gina ,bo wspominałaś że masz jutro. Ile już Ci się ten okres spóźnia? Wiesz, niektórym nawet 3 tygodnie po terminie wychodzą negatywy a później u gina niespodzianka, pęcherzyk, także póki okresu nie ma to jest nadzieja <3

    age.png
  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 15 listopada 2021, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja tak miałam właśnie z córką co najlepsze.... pamiętam jak dziś wtedy pracowałam w wedlu dekorowałam torty wedlowskie i cały czas mi było nie dobrze musialam wziąć wolne 3 dni bo wymiotowałam jak kot robilam testy i nic to był listopad... okresu dalej nie miałam i testy wychodziły mi cały czas negatywne... pojechalam po prezenty dwa dni przed świętami i przy okazji oczywiście test ciążowy.. jak wróciłam to zrobilam sobie test i poszłam rozpakować prezenty wracam A tam dwie kreski... jak pojechalam do ginekologa to byłam już w 11 tygodniu!!

    Felinka94 lubi tę wiadomość

  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 15 listopada 2021, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    A to akurat do Olcik było :D a od Ciebie czekam na info po wizycie u gina ,bo wspominałaś że masz jutro. Ile już Ci się ten okres spóźnia? Wiesz, niektórym nawet 3 tygodnie po terminie wychodzą negatywy a później u gina niespodzianka, pęcherzyk, także póki okresu nie ma to jest nadzieja <3
    Nadzieja zawsze jest ! Ale przes sytuacje w poprzedniej ciąży cały czas mam nadzieję i to jeszcze większe rozczarowanie jest pozniej

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 15 listopada 2021, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martamamatoja wrote:
    Kochana ja tak miałam właśnie z córką co najlepsze.... pamiętam jak dziś wtedy pracowałam w wedlu dekorowałam torty wedlowskie i cały czas mi było nie dobrze musialam wziąć wolne 3 dni bo wymiotowałam jak kot robilam testy i nic to był listopad... okresu dalej nie miałam i testy wychodziły mi cały czas negatywne... pojechalam po prezenty dwa dni przed świętami i przy okazji oczywiście test ciążowy.. jak wróciłam to zrobilam sobie test i poszłam rozpakować prezenty wracam A tam dwie kreski... jak pojechalam do ginekologa to byłam już w 11 tygodniu!!

    O maaaatko 🙈 zdawało mi się że takie sytuacje ze komuś testy nie wychodzą w ciąży to rzadkość, ale widzę po tym forum że wcale nie :D To w takim razie tym bardziej trzymam kciuki i już się nie mogę doczekać tej Twojej wizyty! Dawaj znać koniecznie zaraz po :)

    age.png
  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 16 listopada 2021, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    O maaaatko 🙈 zdawało mi się że takie sytuacje ze komuś testy nie wychodzą w ciąży to rzadkość, ale widzę po tym forum że wcale nie :D To w takim razie tym bardziej trzymam kciuki i już się nie mogę doczekać tej Twojej wizyty! Dawaj znać koniecznie zaraz po :)
    I dupa dzisiaj nie pojechalam bo zadzwonili do mnie ze lekarza nie ma i będę informować... muszę chyba gdzieś indziej iść tylko ciekawa gdzie ja się teraz dostanę 😭

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 16 listopada 2021, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele, ale pech, przykro mi :/ A okresu dalej nie ma? Może powtórzysz test jakiś z DOZ albo bobo żółty?

    age.png
  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 16 listopada 2021, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    Ja pierdziele, ale pech, przykro mi :/ A okresu dalej nie ma? Może powtórzysz test jakiś z DOZ albo bobo żółty?
    Nadal nic właśnie a dzisiaj to brzuch boli totalnie jak na okres myslalam że coś się zaczęło bo poczułam mokro poleciałam do łazienki A tu nic 😫 jutro pojadę do większego miasta u kupię jakieś inne testy... bo ja mieszkam na wsi tutaj test ciążowy to jakiś zwykły właśnie nawet żadnej nazwy nie ma tylko po prostu test ciążowy 🙈

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może machnij od razu bete jak już będziesz w mieście? Skoro mówisz że przy pierwszej ciąży też Ci testy nie wychodziły długo

    age.png
  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj z tą betą to jeszcze gorzej chyba się nakręcę 😫 nie wiem prześpie się z tym jeszcze chyba... pojadę kupię jeszcze ten test z bobo tak jak radziłyście i zrobie

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już Ci się parę ładnych dni spóźnia ten okres, przy teście dalej będziesz mieć z tyłu głowy, że może jesteś w ciąży tylko testy znów nie wychodzą, a przy becie będzie jednak jasność... Nie wiem, tak tylko mi się wydaje, zrób jak uważasz za słuszne, a ja dalej trzymam kciuki i czekam na wieści <3

    age.png
  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem o co chodzi ... może masz i rację ... najgorzej to czekanie na wynik 🙈 cierpliwość nie należy do moich mocnych stron

  • Wjedzma Autorytet
    Postów: 1191 1083

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym dniu cyklu wtedy Ci wyszła ta beta 2.3?

    age.png
  • Martamamatoja Przyjaciółka
    Postów: 80 24

    Wysłany: 16 listopada 2021, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wjedzma wrote:
    A w którym dniu cyklu wtedy Ci wyszła ta beta 2.3?
    25 dzień cyklu... tylko zastanawiam się bo wyliczyło mi ze niby miałam owulke przesuniętą

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ