Forum W oczekiwaniu na testowanie Niepokojące plamienia
Odpowiedz

Niepokojące plamienia

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • SaraC Debiutantka
  Postów: 6 0

  Wysłany: 13 września 2015, 13:02

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam Was drogie staraczki! O dzidziusia staramy się przeszło rok i niestety bez skutku :( mój ostatni cykl dał mi trochę popalić i dlatego proszę o poradę, może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Okres powinnam dostać 2.09 i tak też było, jednak 29.08 pojawiły się plamienia (różowe, brązowe). Okres był w normie(6 dni) ale po nim również wystąpiły plamienia i trwają do dziś (13.09!!!). Taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz. cykle mam regularne. Dodam że na wizytę u gin muszę poczekać jeszcze 1,5 tygodnia :( samopoczucie raczej kiepskie, czuję się bardzo zmęczona i pobolewa mnie czasami w okolicy pępka. czy któraś z was miała podobnie i co to może oznaczać?

 • SaraC Debiutantka
  Postów: 6 0

  Wysłany: 15 września 2015, 15:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ktoś pomoże?

 • Morwa Autorytet
  Postów: 14599 19823

  Wysłany: 15 września 2015, 15:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 11:51

 • SaraC Debiutantka
  Postów: 6 0

  Wysłany: 16 września 2015, 16:45

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Zrobione

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego