X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Niepokojące plamienia
Odpowiedz

Niepokojące plamienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SaraC Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 13 września 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was drogie staraczki! O dzidziusia staramy się przeszło rok i niestety bez skutku :( mój ostatni cykl dał mi trochę popalić i dlatego proszę o poradę, może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Okres powinnam dostać 2.09 i tak też było, jednak 29.08 pojawiły się plamienia (różowe, brązowe). Okres był w normie(6 dni) ale po nim również wystąpiły plamienia i trwają do dziś (13.09!!!). Taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz. cykle mam regularne. Dodam że na wizytę u gin muszę poczekać jeszcze 1,5 tygodnia :( samopoczucie raczej kiepskie, czuję się bardzo zmęczona i pobolewa mnie czasami w okolicy pępka. czy któraś z was miała podobnie i co to może oznaczać?

  • SaraC Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 września 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś pomoże?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 15 września 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 11:51

  • SaraC Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 16 września 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobione

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ