Forum W oczekiwaniu na testowanie Niepokojące plamienia
Odpowiedz

Niepokojące plamienia

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • SaraC Debiutantka

Wysłany: 13 września 2015, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was drogie staraczki! O dzidziusia staramy się przeszło rok i niestety bez skutku :( mój ostatni cykl dał mi trochę popalić i dlatego proszę o poradę, może ktoś będzie w stanie mi pomóc. Okres powinnam dostać 2.09 i tak też było, jednak 29.08 pojawiły się plamienia (różowe, brązowe). Okres był w normie(6 dni) ale po nim również wystąpiły plamienia i trwają do dziś (13.09!!!). Taka sytuacja miała miejsce pierwszy raz. cykle mam regularne. Dodam że na wizytę u gin muszę poczekać jeszcze 1,5 tygodnia :( samopoczucie raczej kiepskie, czuję się bardzo zmęczona i pobolewa mnie czasami w okolicy pępka. czy któraś z was miała podobnie i co to może oznaczać?

• SaraC Debiutantka

Wysłany: 15 września 2015, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś pomoże?

• Morwa Autorytet

Wysłany: 15 września 2015, 15:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 11:51

• SaraC Debiutantka

Wysłany: 16 września 2015, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobione

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego