X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Nowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • niecierpliwa25 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa. Przedstawię się szybko i do sedna. Mam 25 lat, jestem mamą cudownego 4latka. Dwa lata temu poroniłam w 6tc. Wraz z narzeczonym próbujemy od tego czasu systematycznie począć kolejny cud :) Jednak nie wychodzi. Jestem dopiero 3 dni po owulacji. Wczoraj robiłam test. Na moje oko coś jakby chciało prześwitywać, ale nie wiem czy sobie uroiłam czy faktycznie coś jest. jak się uda to dołączę zdjęcie testu, o na razie takiej opcji tu nie widzę. Pozdrawiam :)

  • niecierpliwa25 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie widzę tu owej opcji dodania zdjęcia :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a) Tu nie da się dodać zdjęcia, można dodać na zapodaj albo fotosiku i tu wkleić link do obrazka

    b) 3 dni po owulacji to ja nie jestem pewna, czy zarodek do jajowodu dotarł, a co dopiero do macicy. Od jego dotarcia tam, to jeszcze ładny kawałek czasu do takich wartości betaHCG, żeby test z moczu wyszedł pozytywny :) Odczekaj, aż będzie te co najmniej 10dpo.
    Powodzenia w staraniach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 19:59

    niecierpliwa25 lubi tę wiadomość

  • niecierpliwa25 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh tak myślałam, ale zawsze jakaś nadzieja się budzi... i tak miesiąc w miesiąc.

  • niecierpliwa25 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/a9ccf65539bb3.jpg.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci tak: cośtam jest, ale nie nazwałabym tego testową kreską. Jak test wyschnie, to czasem właśnie takie bezbarwne coś zostaje :/ Raz się prawie nabrałam.

    Poczekaj kilka dni, jak temperatura nie spadnie (zakładam, że skoro wiesz, kiedy była owulacja, to mierzysz ją albo stosujesz inne wskaźniki), to wtedy testuj :)

  • niecierpliwa25 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, tak zrobię :) Dziękuję

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę wtrącić. co chciałaś zobaczyć na teście robionym 2 (słownie: dwa) dni po domniemanej owulacji?? bociana?

    mik82, sylwiaśta159, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • niecierpliwa25 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nie wiem... Po prostu jestem w gorącej wodzie kąpana i musiałam testować. Tyle

    karolka22 lubi tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jasne. kto bogatemu zabroni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 20:41

    zakocona, sylwiaśta159 lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dooootik :-) :-) love you <3

    dotik lubi tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • Mandolina27 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Jestem tu nowa:) Zaglądam tu od jakiegoś czasu więc sama postanowiłam podzielić się moim zmartwieniem.
    Z moim narzeczonym rozpoczęliśmy starania o bobasa :) Ostatni normalny okres miałam 18.07. Dodam, że cykle mam regularne jak w zegarku. W dni płodne kochaliśmy się często bez zabezpieczenia więc po cichu miałam nadzieję, że może nam się udało. I od tej pory zaobserwowałam u siebie kilka dziwnych objawów. Następny okres powinnam dostać 16.08. Tak też się stało, jednak był on zupełnie inny niż dotychczasowe miesiączki. Był bardzo skąpy-trwał 3 dni potem 3 dni plamienia. Bez skrzepów, bez śluzu - czysta krew w znikomych ilościach. Test robiony w tym dniu - negatywny. Następny test zrobiłam 2 dni później - również negatywny. Postanowiłam jeszcze zrobić kolejny test - wczoraj - i również wyszedł negatywny. Jednak mam wrażenie, że coś się we mnie zmieniło. Od ostatniej owulacji mam na dole totalną suszę, gdzie zawsze miałam śluz odpowiedni do etapu cyklu. Od około 1,5 tygodnia jestem strasznie zmęczona i senna. I moje piersi jakby stały się pełniejsze a brodawki nieco ciemniejsze, od czasu do czasu odczuwam w nich również nieprzyjemne kłucie i dyskomfort.Pojawiły się na nich też małe żyłki. Stałam się również bardziej drażliwa. Czasem odczuwam też kłucie w brzuchu. Najbardziej jednak do myślenia dał mi mój ostatni okres (a może bardziej adekwatnie brzmiałoby krwawienie)a ciągle negatywny test. Czy jest możliwość, że testy się mylą? Czy to może raczej autosugestia? (choć staram się być jak najbardziej obiektywna). Co o tym myślicie? Robiłam niedawno badania i wszystko było w porządku.

    Mandolina27
  • Klaudia N. Autorytet
    Postów: 5088 2146

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciezko powiedziec czy autosugestia czy co, musisz sie wybrac na test z krwi lub ginekolog jedynie wtedy bedziesz wiedziec;)

    beta 16dpo 477 18dpo 899 LAURA <3
    5.10.16 6t6d <3 136/min 1cm <3 2.11.16 10t6d <3 169/min 4,8cm <3 8.11 5,9 cm 161/min,
    <3 <3 <3 <3 <3 eKzyp1.png <3 <3 <3 <3 <3
  • Mandolina27 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro robię ostatni test. I postanowiłam, że bez względu na wynik wybiorę się jednak do ginekologa - sądzę, że to będzie najlepsze rozwiązanie :)

    Mandolina27
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 9 września 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandolina27 wrote:
    Witajcie :) Jestem tu nowa:) Zaglądam tu od jakiegoś czasu więc sama postanowiłam podzielić się moim zmartwieniem.
    Z moim narzeczonym rozpoczęliśmy starania o bobasa :) Ostatni normalny okres miałam 18.07. Dodam, że cykle mam regularne jak w zegarku. W dni płodne kochaliśmy się często bez zabezpieczenia więc po cichu miałam nadzieję, że może nam się udało. I od tej pory zaobserwowałam u siebie kilka dziwnych objawów. Następny okres powinnam dostać 16.08. Tak też się stało, jednak był on zupełnie inny niż dotychczasowe miesiączki. Był bardzo skąpy-trwał 3 dni potem 3 dni plamienia. Bez skrzepów, bez śluzu - czysta krew w znikomych ilościach. Test robiony w tym dniu - negatywny. Następny test zrobiłam 2 dni później - również negatywny. Postanowiłam jeszcze zrobić kolejny test - wczoraj - i również wyszedł negatywny. Jednak mam wrażenie, że coś się we mnie zmieniło. Od ostatniej owulacji mam na dole totalną suszę, gdzie zawsze miałam śluz odpowiedni do etapu cyklu. Od około 1,5 tygodnia jestem strasznie zmęczona i senna. I moje piersi jakby stały się pełniejsze a brodawki nieco ciemniejsze, od czasu do czasu odczuwam w nich również nieprzyjemne kłucie i dyskomfort.Pojawiły się na nich też małe żyłki. Stałam się również bardziej drażliwa. Czasem odczuwam też kłucie w brzuchu. Najbardziej jednak do myślenia dał mi mój ostatni okres (a może bardziej adekwatnie brzmiałoby krwawienie)a ciągle negatywny test. Czy jest możliwość, że testy się mylą? Czy to może raczej autosugestia? (choć staram się być jak najbardziej obiektywna). Co o tym myślicie? Robiłam niedawno badania i wszystko było w porządku.
    gratuluję, jesteś w urojonej cionrzy ;)

    dotik lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ