Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE
Odpowiedz

NOWY ROK - STYCZNIOWE TESTOWANIE

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia przykro mi:( nie da się poprawić wyników?? Może akonaultujciw to jeszcze z kimś?

    Nas czeka to w przyszłym tygodniu...


    Moja przyjaciółka urodzila dzis synka jest piękny:)) moze zwolniła mi brzuszek??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 19:11

    Czrna 81, -Monika-, olik321, Flowwer lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop, hop Hope, Hope potrzebuję konsultacji ze specjalistą od testów owu:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5c14585ff08e.jpg

    Pierwszy cykl testowania na OneStepach i jakoś coś dziwinie? Nie wiem co myśleć o tym? Bardzo ładnie szybko pokazują kreski nie zostawiające wątpliwości ALE!
    Zwykle owulację mam 12-14 dc (zdarzyło się raz szybciej 10dc). Dodatni test pokazał mi się 9dc, temperatura tego niby nie potwierdza ale dziś nie mierzyłam- po nocy zawsze mi wychodzi 36,8 i jest niemiarodajna. Wyraźnie czułam jajcory dziś o północy i dziś cały dzień mnie boli lewy. Ja bym obstawiała że owu była dzisiaj 11dc. Nie wiem co myśleć-czy owu była wcześniej jak pokazują testy czy też testy pokazały pik LH a owu 24h potem? HELP bo zgłupiałam i już mam stresa że Ciastek się spóźnił z <3 (znowu!).


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo gratuluję córeczki! Niech panna rośnie zdrowo.

    Blue czy ja widzę bladziocha? :-)

    Ja byłam u lekarza. Zapalenie Krtani :-(

    Kolejne pytanie: co sądzicie o testach strumieniowych doz? Jestem tak slaba że nie dałam rady zajechać do Rossmann po bobusie :-( aptece dostałam doz'owskie testy o czułości 10miu/ml.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Frelcia przykro mi:( nie da się poprawić wyników?? Może akonaultujciw to jeszcze z kimś?

    Nas czeka to w przyszłym tygodniu...


    Moja przyjaciółka urodzila dzis synka jest piękny:)) moze zwolniła mi brzuszek??

    Iza, wy robicie HBA?
    Idź i testuj póki co, bo może u Was to nie będzie potrzebne!

    A a propo bombardino - jak dostałaś to gotowe z Włoch to nawet brandy nie musisz dodawać, ale bita śmietana wskazana! Kupcie sztuczną w spreju ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HBA nie da się poprawić. Robi się to badanie jak się zwykle in vitro nie udaje. Dlatego metoda pixi. Chyba zrezygnuje z laparoskopii i podejdę do in vitro. Tyle dziś ode mnie wybaczcie. Placzemy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakiś bladzioch jest ale....śluz już mi się zabarwia na pomarańczowo ;)

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuchy dopiero wstałam obiad się robi, pies nakarmiony więc przysiadłam do was ale jestem mega niewyspana więc nie ogarniam co u kogo
    Kate! Kciuki bardzo mocno zaciśnięte :) będzie dobrze
    Bociek nie marudzić mi tu proszę, że gitarę nam zawracasz. Każdej odpisujesz jak ma problem i doradzasz więc to normalne że ze swoimi problemami przychodzisz do nas i liczysz na wsparcie takie samo jak dajesz nam :)
    Flowwer ahhh dziewczynka <3
    Ja ten cykl odpuszczam nic z tego nie będzie. Ale marzec jest mój :)

    Czrna 81, KateHawke, Flowwer lubią tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Hop, hop Hope, Hope potrzebuję konsultacji ze specjalistą od testów owu:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5c14585ff08e.jpg

    Pierwszy cykl testowania na OneStepach i jakoś coś dziwinie? Nie wiem co myśleć o tym? Bardzo ładnie szybko pokazują kreski nie zostawiające wątpliwości ALE!
    Zwykle owulację mam 12-14 dc (zdarzyło się raz szybciej 10dc). Dodatni test pokazał mi się 9dc, temperatura tego niby nie potwierdza ale dziś nie mierzyłam- po nocy zawsze mi wychodzi 36,8 i jest niemiarodajna. Wyraźnie czułam jajcory dziś o północy i dziś cały dzień mnie boli lewy. Ja bym obstawiała że owu była dzisiaj 11dc. Nie wiem co myśleć-czy owu była wcześniej jak pokazują testy czy też testy pokazały pik LH a owu 24h potem? HELP bo zgłupiałam i już mam stresa że Ciastek się spóźnił z <3 (znowu!).
    Zdecydowanie ovu jest po piku. Ile to różnie. Nawet 2 dni po. Ja bym jeszcze sikala dla pewności ;)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia :* popłaczcie, poprzytulajcie, odpocznijcie, prześpijcie temat.
    Będzie dobrze choć może trudno w to teraz uwierzyć. Ja wierzę- patrząc jak mały Kwiatuszek macha rączkami i nóżkami, czekając na dzieciątka Innej, Agniechy i transferek Kate już jutro!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 19:28


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Zdecydowanie ovu jest po piku. Ile to różnie. Nawet 2 dni po. Ja bym jeszcze sikala dla pewności ;)
    Dzięki :* to mówisz żeby jednak dziś sexić i nie fochać na Ciastka? idę otworzyć wino to mi łatwiej honor będzie wsadzić do kieszeni :P

    Bocianiątko, reset, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny możecie jeszcze raz podrzucić linka z tymi testami owu? Próbuje go odnaleźć ale zaginął tyle dziś napisałyśmy :)

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    HBA nie da się poprawić. Robi się to badanie jak się zwykle in vitro nie udaje. Dlatego metoda pixi. Chyba zrezygnuje z laparoskopii i podejdę do in vitro. Tyle dziś ode mnie wybaczcie. Placzemy

    Frelciu, płacz, krzycz i rób wszystko, co może Ci pomóc. I nie szukaj odpowiedzi na pytanie, dlaczego Was to spotkało, bo tego nikt nie wie...
    Ale skoro rozważasz od razu podejście do in vitro to jak już się z tym pogodzisz, to wtedy weź przypomnij sobie wszystkie szczęśliwe dziewczyny tutaj i bierz przykład z Flo czy Innej!

    innamorata88, Flowwer lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Dziewczyny możecie jeszcze raz podrzucić linka z tymi testami owu? Próbuje go odnaleźć ale zaginął tyle dziś napisałyśmy :)
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6689766064

    Iskierka21 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianek nie wiem czy moje problemy są mniejsze czy większe, nie da się tego tak ocenić i nie ma to też sensu. Wierzę, że obu nam się uda zobaczysz!
    I wiecie co, cieszę się że poszłam do tego lekarza, budzi moje zaufanie, czułam że jest partnerem w rozmowie, co było fajne, a nie oceniającym, bezużytecznym gburem. Wspominał o badaniu mutacji mthfr i kariotypach ze względu na mamę, ale powiedział, że to w następnej kolejności.

    Frelcia jestem z Tobą, jeśli chciałabyś pogadać, masz do mnie priva.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 19:28

    reset, Iskierka21, Czrna 81, Anaaa90, amb83 lubią tę wiadomość

  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Jakiś bladzioch jest ale....śluz już mi się zabarwia na pomarańczowo ;)

    A może się implantuje dzidziuś ? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2018, 19:30

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • Iskierka21 Ekspertka
    Postów: 183 56

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6689766064

    Ja jednak zamowiłam te z melissy przy okazji zamawiania żelu. 17 zł za 30 szt to nie tak źle. Będę na nie sikać i porównywać z tymi z allegro. Zrobię eksperyment :D
    A może i zamówię te z linka? Porównywać 3 testy??

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Dzięki :* to mówisz żeby jednak dziś sexić i nie fochać na Ciastka? idę otworzyć wino to mi łatwiej honor będzie wsadzić do kieszeni :P
    Si :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Ja jednak zamowiłam te z melissy przy okazji zamawiania żelu. 17 zł za 30 szt to nie tak źle. Będę na nie sikać i porównywać z tymi z allegro. Zrobię eksperyment :D
    A może i zamówię te z linka? Porównywać 3 testy??
    Jeśli nazywają się horien medical to wielki błąd :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka21 wrote:
    Ja jednak zamowiłam te z melissy przy okazji zamawiania żelu. 17 zł za 30 szt to nie tak źle. Będę na nie sikać i porównywać z tymi z allegro. Zrobię eksperyment :D
    A może i zamówię te z linka? Porównywać 3 testy??
    Nie stosowałam takich, nie znam ich ale zdaję się na Hope :) nasze sikania się pokrywają :D


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Jakiś bladzioch jest ale....śluz już mi się zabarwia na pomarańczowo ;)
    Powiem tak jak Ty mi, to jest własnie implantacja! ;-)

    Frelcia, nie wiem co napisać.

‹‹ 496 497 498 499 500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ