X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie o ja glupia!!
Odpowiedz

o ja glupia!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę sie podzielić moja głupotą i rozczarowaniem...

    Jestem jakieś 8 dpo, dzisiaj w pracy na spotkaniu zrobilo mi sie niedobrze, nagle poczulam, ze zwymiotuje na pana siedzacego na przeciwko... dodatkowo zaczelo mnie kluc i ciagnac w podbrzuszu. Przysiegam, ze nie moglam sobie tego wkrecic, bo naprawde moje mysli byly zajete praca. Bylam pewna, ze to ciaza, mimo ze za wczesnie na jakiekolwiek objawy i ja to wiem! Wypadlam ze spotkania, kupilam test, zaszylam sie w lazience, a teraz smieje sie z siebie, ze glupia baba jestem..

    Czy ja mam tylko? Powiedzcie, ze nie...

    SunSun lubi tę wiadomość

  • M4DZI4 Autorytet
    Postów: 556 830

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Lola nie tylko ty tak masz :D Akurat tak się sklada że mnie dziś o 4 nad ranem zemdliło a jestem dopiero pare dni po owulce i też już mi przez mysl przeszło że się udało hihi.Ale testu nie zrobię, poczekam jeszcze może z tydzień jak wytrzymam :) Ty też powtórz teścik za jakiś czas bo to nigdy nie wiadomo czy z tego naszego babskiego wkręcania coś nie wyjdzie ;) 3mam kciuki!

    relgh371ssmqv4f3.png
  • mauaa Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie glupota tylko ogromne pragnienie zostania mama :) Ja mam juz 3 i pol letnia coreczke, teraz pragne drugiego i mam wrazenie ze zachowuje sie gorzej niz za pierwszym razem. Wydalam juz chyba majatek na testy i narazie nic, ale sie nie poddaje i nie wstydze sie ze co "kolniecie" w brzuchu licze na pozytywny wynik testu :p

    Lola30 lubi tę wiadomość

  • ampoule Ekspertka
    Postów: 191 85

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi sie ze jeśli chce się mieć dziecko i bardzo się na nie czeka to takie zachowania są nieuniknione...
    trzeba uzbroić się w cierpliwość a mnie tego niestety BARDZO BRAKUJE...

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    [*] 01.02.2014 - 6/7 tc.
    [*] 11.01.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    [*] 13.02.2015 - 5 tc. ciąża biochemiczna
    12.02.2016 urodził się Nasz Ukochany Synek Filip <3
  • SunSun Autorytet
    Postów: 1023 1111

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola30 wrote:
    Chcę sie podzielić moja głupotą i rozczarowaniem...

    Jestem jakieś 8 dpo, dzisiaj w pracy na spotkaniu zrobilo mi sie niedobrze, nagle poczulam, ze zwymiotuje na pana siedzacego na przeciwko... dodatkowo zaczelo mnie kluc i ciagnac w podbrzuszu. Przysiegam, ze nie moglam sobie tego wkrecic, bo naprawde moje mysli byly zajete praca. Bylam pewna, ze to ciaza, mimo ze za wczesnie na jakiekolwiek objawy i ja to wiem! Wypadlam ze spotkania, kupilam test, zaszylam sie w lazience, a teraz smieje sie z siebie, ze glupia baba jestem..

    Czy ja mam tylko? Powiedzcie, ze nie...
    hehe nie jeden raz robiłam test w łazience w pracy !!:P
    I jak tej ciąży się bałam i zarówno jak jej pragnełam ;)

    ex2btv738sn49jef.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane tez tak mam, aż sie boje ze sobie wkręcam - bolące piersi, bolące i wrażliwe sutki - nigdy tak nie miałam, od kilku dni boli mnie brzuch tak jak na @ a jestem dopiero w 21 dc a mam cykle 26-28 dniowe, dziś co chwile latam siku, jest mi niedobrze - muli mnie bardziej niż na wymioty. Apetyt jak diabli - cały czas jestem głodna. Nigdy wcześniej tak nie było, brzuch mnie boli dopiero w dniu jak dostaje @. Aż mnie skręca, ale jeszcze za wcześnie na testowanie...

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ampoule wrote:
    Wydaje mi sie ze jeśli chce się mieć dziecko i bardzo się na nie czeka to takie zachowania są nieuniknione...
    trzeba uzbroić się w cierpliwość a mnie tego niestety BARDZO BRAKUJE...
    Nie tylko tobie brakuje cierpliwości

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • cafe Debiutantka
    Postów: 7 6

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak ja Was rozumiem, czasem się boję, że popadam w paranoję, ale nic na to nie poradzę, że co miesiąc jest ogromna nadzieja, a później jeszcze większe rozczarowanie :(

    ANDI87, mizzelka lubią tę wiadomość

    8f9b81c312de19984f028d491d506398.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • ANDI87 Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez miesiac temu mialam wszstkie objay ciazy:P my baby tak mamy ... a potem jest @ smutek

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ