X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tojaa Debiutantka
    Postów: 17 0

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, przychodzę tutaj prosić o jakieś informacje na ten temat. Więc szczególnie chodzi mi o dzisiejszy dzień. Jakoś 2 dni temu złapał mnie straszny męczący kaszel, wczoraj wieczorem dziwne bóle jak na okres (dokładnie mam 22dc, planowo tydzień po owulacji, a 6 dni przed @). Dziś rano wstałam, miałam temperature 37.0, później doszły bóle dosłownie jak na grype: bóle mięśni, oslabienie. Później temperatura 37.2, a teraz 37.4.
    Powiedzcie czy któraś tak miała? Czy to mogą być objawy implantacji zarodka? Czy bierze mnie jakaś grypa. I ta podwyższona temperatura? Proszę podzielcie się informacjami.

  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje ki się,że to za szybko na takie objawy, chociaż nie są wykluczone. Ja na początku też byłam chora, ale to trochę później.
    A jakieś inne objawy masz?

    Tojaa lubi tę wiadomość

  • Tojaa Debiutantka
    Postów: 17 0

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Często mam takie objawy jak na @, są one chwilowe i przechodzą, takie kłucie jajnika czesto prawego, jeszcze bolą mnie sutki po dotknięciu (bardziej prawy, lewy trochę mniej), wahania nastroju też miewam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2022, 15:22

  • Tojaa Debiutantka
    Postów: 17 0

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no i 3 dni miałam straszne wzdecia, dziś póki co nie mam

  • Alice2990 Przyjaciółka
    Postów: 108 84

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem to PMS i prawdopodobnie przeziebienie Cię łapie. Za szybko na objawy. Miałam już wszystkie możliwe objawy przed okresem(te które opisujesz również) I niestety jedyne co zwiastowały za każdym razem to okres. Tobie życzę żeby skończyło się pozytywnie 🙏

    Tojaa lubi tę wiadomość

    Córka🥰 2012r.

    Starania od 01.2018r.

    Ja: '91
    10.10.2022r. - laparo I drożność

    Endometrioza,adenomioza,IO

    20.12.2022-kontrola i decyzja co dalej
    04.23 - start IVF

    NATURALNY CUD!
    24.03.2023r. ⏸️
    Po 5ciu latach starań...pół roku po laparo...taka niespodzianka 😍
    * zdrowy synek,termin na 3.12

    02.12.2023-40tc ... Nasze ukochane serduszko zgasło 💔

    eM: '88
    01.2021 - obniżona ruchliwość
    03.2022 - wyniki prawidłowe
  • Aga.f Autorytet
    Postów: 642 113

    Wysłany: 13 grudnia 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to typowo okresowe objawy. Na pewno mogą być też objawem ciąży ale na dzień cyklu który jesteś to obstawiam pms :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ