X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy ciąży jeszcze przed implantacją - możliwe?
Odpowiedz

Objawy ciąży jeszcze przed implantacją - możliwe?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Chochlik Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 21 marca 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno nie ma głupich pytan więc zapytam. Czy jest w ogole mozliwe by cialo jakos wiedzialo, ze jest w ciazy jeszcze przed mozliwa implantacja zarodka? Mam okropny bol plecow od 4ch dni (jestem 7 dni po ovu), ktory bym pewnie olała ale mam jeszcze jeden dosc pewny objaw. Otoz karmie piersia starszego synka i od 3ch dni mleka prawie nie ma! Zawsze mi sie wydawalo, ze najpierw musi dosc do implantacji by cokolwiek zdazylo sie pozmieniac w ciele. A wiec wkrecam sie czy moze jednak sa objawy przedimplantacyjne?

    Chochlik
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Nie mam pojęcia szczere mówiąc... może któraś z bardziej doświadczonych dziewczyn się wypowie. Na "chłopski rozum" to dopiero po implantacji wydziela się hormon hcg i wtedy się zaczyna hormonalna huśtawka w ciele, ale mogę się mylić.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ