X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy czy nie objawy
Odpowiedz

Objawy czy nie objawy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem tu nowa - muszę się trochę nauczyć serwisu więc wybaczcie mi jeśli popełnię jakiś błąd.
    Sprowadza mnie fakt że staramy się z narzeczonym o dziecko.
    Już prawie by nam się udało gdyby nie moje poronienie we wrześniu niestety...
    Wariuje teraz jak tylko najdrobniejszy szczegół mojego organizmu mówi mi o ciąży bo bardzo bym chciała żeby nam się to marzenie spełniło.

    Mam zatem pytanie bo już nie wiem co mam o tym myśleć..
    jestem 3 dni przed spodziewaną miesiączką, natomiast od 4 dni mam 36,08 - 37 st C utrzymujące się bez przerwy. Jestem nerwowa i mam wahania nastrojów ale to już nie wiem czy przed @ czy w związku z bąbelkiem w brzuchu. Wczoraj robiłam test bo już nie wytrzymałam myślowo ale wyszedł negatywnie.
    Co o tym myślicie ? Test został zrobiony za wcześnie czy żadnego bąbelka nie ma ? Pomóżcie !
    Przepraszam że n owy temat ale świruję już bez odpowiedzi...

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta temperatura jest przez Ciebie mierzona regularnie? Tzn od początku cyklu? Kiedy miałaś owulację? Ok 12 dpo można już coś sprawdzać bo przecież zarodek się musi zagnieździć

  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak regularnie, cały czas była w okolicy 36,6 - 36,7 czasem i 35,7 4 dni temu mniej więcej tak mi skoczyła do 37.
    Owulacje miałam 13 dni temu

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na beta hcg nie byłaś?

  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jeszcze. Stwierdziłam, że poczekam jeszcze na termin spodziewanej miesiączki bo i tak sie wypuściłam z tym testem już. Ale myśli mi w głowie wariują więc chciałam się was poradzić czy mogę mieć nadzieje ?

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopóki nie dostaniesz okresu to jest szansa, zrób sobie betę, ja dziś byłam a mam też 22 dc i zobaczymy co będzie :)

  • ewelelel Ekspertka
    Postów: 136 55

    Wysłany: 16 marca 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ta temperatura może dawać mi nadzieję póki co ? i byle za trzy dni cała nadzieja się nie ulotniła ;P
    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź ;)
    Betę zrobię jak najbardziej. Tylko tak strasznie boję się że się n ie uda...

    Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ