X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy czy nie objawy
Odpowiedz

Objawy czy nie objawy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewelelel Ekspertka

Wysłany: 16 marca 2016, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem tu nowa - muszę się trochę nauczyć serwisu więc wybaczcie mi jeśli popełnię jakiś błąd.
    Sprowadza mnie fakt że staramy się z narzeczonym o dziecko.
    Już prawie by nam się udało gdyby nie moje poronienie we wrześniu niestety...
    Wariuje teraz jak tylko najdrobniejszy szczegół mojego organizmu mówi mi o ciąży bo bardzo bym chciała żeby nam się to marzenie spełniło.

Mam zatem pytanie bo już nie wiem co mam o tym myśleć..
    jestem 3 dni przed spodziewaną miesiączką, natomiast od 4 dni mam 36,08 - 37 st C utrzymujące się bez przerwy. Jestem nerwowa i mam wahania nastrojów ale to już nie wiem czy przed @ czy w związku z bąbelkiem w brzuchu. Wczoraj robiłam test bo już nie wytrzymałam myślowo ale wyszedł negatywnie.
    Co o tym myślicie ? Test został zrobiony za wcześnie czy żadnego bąbelka nie ma ? Pomóżcie !
    Przepraszam że n owy temat ale świruję już bez odpowiedzi...

Ewel
    Zuzia urodzona 02.01.2017 :)
    9 Tc ciąża zagrożona, bliźniaki prawdopodobnie.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2016, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ta temperatura jest przez Ciebie mierzona regularnie? Tzn od początku cyklu? Kiedy miałaś owulację? Ok 12 dpo można już coś sprawdzać bo przecież zarodek się musi zagnieździć

• ewelelel Ekspertka

Wysłany: 16 marca 2016, 22:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak regularnie, cały czas była w okolicy 36,6 - 36,7 czasem i 35,7 4 dni temu mniej więcej tak mi skoczyła do 37.
    Owulacje miałam 13 dni temu

Ewel
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2016, 22:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na beta hcg nie byłaś?

• ewelelel Ekspertka

Wysłany: 16 marca 2016, 22:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jeszcze. Stwierdziłam, że poczekam jeszcze na termin spodziewanej miesiączki bo i tak sie wypuściłam z tym testem już. Ale myśli mi w głowie wariują więc chciałam się was poradzić czy mogę mieć nadzieje ?

Ewel
  • nick nieaktualny

Wysłany: 16 marca 2016, 22:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopóki nie dostaniesz okresu to jest szansa, zrób sobie betę, ja dziś byłam a mam też 22 dc i zobaczymy co będzie :)

• ewelelel Ekspertka

Wysłany: 16 marca 2016, 23:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli ta temperatura może dawać mi nadzieję póki co ? i byle za trzy dni cała nadzieja się nie ulotniła ;P
    Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź ;)
    Betę zrobię jak najbardziej. Tylko tak strasznie boję się że się n ie uda...

Ewel
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ