Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy po clostilbegycie?
Odpowiedz

Objawy po clostilbegycie?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milena S Debiutantka

Wysłany: 11 lutego 2018, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Pierwszy cykl brałam clostilbegyt ponieważ miałam cykle bezowulacyjne i progesteron 0,18 ng/ml w 25 dniu cyklu. Ale bez monitoringu(o zgrozo!) Miałam bardzo silne i dokuczliwe objawy: na początku potwornie wzdęty brzuch+gazy, następnie bóle w NADbrzuszu i plecach. Prawdopodobnie owulacje miałam bo progesteron ładnie urósł do 20,61ng/ml w 25 dc. Czy miałyście może
    Podobne objawy i czy dają one cień nadziei na ciążę?

Czy to może być szansa na ciążę?
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 12 lutego 2018, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żadnych objawów nie widzę. Ale dopiero 9 DC. Dzisiaj idę sprawdzić czy coś urosło. Kiedyś brałam ale trzy miesiące i zero pęcherzyków.
    U mnie zdecydowana różnice widzę jedynie po temperaturze która jest znacznie wyższa.
    U ciebie widać pięknie zadziałało. Może dlatego masz objawy bo była właśnie owu. Na pewno progesteron może to na 95% potwierdzić. Wcześniej skoro jajniki nie pracowały to i objawów nie było.
    Trzymam kciuki ;)

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego