X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Objawy po clostilbegycie?
Odpowiedz

Objawy po clostilbegycie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Milena S Debiutantka
    Postów: 12 1

    Wysłany: 11 lutego 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Pierwszy cykl brałam clostilbegyt ponieważ miałam cykle bezowulacyjne i progesteron 0,18 ng/ml w 25 dniu cyklu. Ale bez monitoringu(o zgrozo!) Miałam bardzo silne i dokuczliwe objawy: na początku potwornie wzdęty brzuch+gazy, następnie bóle w NADbrzuszu i plecach. Prawdopodobnie owulacje miałam bo progesteron ładnie urósł do 20,61ng/ml w 25 dc. Czy miałyście może
    Podobne objawy i czy dają one cień nadziei na ciążę?

    Czy to może być szansa na ciążę?
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja żadnych objawów nie widzę. Ale dopiero 9 DC. Dzisiaj idę sprawdzić czy coś urosło. Kiedyś brałam ale trzy miesiące i zero pęcherzyków.
    U mnie zdecydowana różnice widzę jedynie po temperaturze która jest znacznie wyższa.
    U ciebie widać pięknie zadziałało. Może dlatego masz objawy bo była właśnie owu. Na pewno progesteron może to na 95% potwierdzić. Wcześniej skoro jajniki nie pracowały to i objawów nie było.
    Trzymam kciuki ;)

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ